Skoči na vsebino

Mojster Pelko odgovarja in svetuje


Priporočeno sporočilo

heh nimam...mam pa velik nos :D

sposodi si jo, sam da nima? velik prst....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

z 2.2 jaz peljem 50km/h v 4. prestavi pa nc ne cuka...

 

sicera pa a gre kdo slucjano danes popoldne iz Lj do doktorja? rabim prevoz

Meni v 6. prestavi ne cuka, pri tej hitrosti, a je pokvarjen ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pozdrav!
Za mojstra imam vpra?anje glede mazde 6 2004 letnik 2.0 dizel.

Vpra?nje je slede?e: 1. Ali obnavlja zavorne cilindre ter koliko bi bila cena za levi in desni zadaj?
                                2. ?e izbri?e iz ra?unalnika agr ventil ter prav tako cena?

Hvala za odgovore ter pomo? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mu po?ljem zdele na e-po?to.

 

Danes je praznik... Pa e-postarji ne raznasajo :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je imel kdo tukaj ?e probleme z daljinskim upravljalcem na Mazdi 6 2010 letnik (prej?nja generacija)

Imam dva klju?a :

1. Baterijo po?re v malo ve? kot enem tednu. Druga?e dela normalno. Peljal ?e k mojstru elektronike, pravi da sicer nekaj malega klju? baterijo papca ko se ni? ne pritiska samo ne toliko da bi jo po?rl v enem tednu.

 

2 klju? odklepa BP, zaklepal pa nebi. Ko ho?e? zaklenit niti ledica ne posveti.., med tem ko za odpiranje posveti. Vse lepo in prav ?e to nebi nikoli delal, ampak na vsake kvatre si premisli in dela.

 

Klju? je tak :

 

mazda.jpg

 

Kak?na ideja ? Baje se menja neke centralne enote v avtu pri podobnih problemih, ve mogo?e kdo ceno za to menjavo ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce dela z rezervnim isto ni kljuc ce pa ne dela pa tako kot je Boss rekel

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel podoben problem... Meni so zamenjali centralno enoto... ?e pod garancijo... Menda je serijsko notri ena Siemensova elektronika, ki crkuje... Potem zamenjajo s Panasonicovo, pa je problem odpravljen... Seveda se menjata tudi oba kljuca oz. daljinca...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdelo, da ne bo poceni. Za ta denar kupujem baterije in ?e jo imam se 5 let ne zme?em tolk denarja stran kot ?e zamenjan enoto in klju?e. O?itno bom to mazdo krepko preklel :) Z prej?njo nisem imel skoraj nobenih te?av, tle pa se kar vrstijo :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Telefon ne pusti popravljati posta ..
A lahko mojster Pelko kako ugotovi ali je centralna enota? Imam se eno te?avo, dokler je avto mrzel iz prve v drugo v?asih skrtne, prdevidevam da je sinhron. Je lahko kaj drugega ? Olje smo menjali, ni? bolje,dodan nek aditiv... Isto.... Koliko nanese menjava pri g. Pelkotu ? Koliko ?asa traja menjava ?
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojster Simon bo do nedelje na kratkem dopustu, potem pa se vrne in predlagam, da ga kar pokli?ete v ponedeljek, na gsm; 041 667 335  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, definitivno pokli?em, o?itno je Mazda guru sode? po tem forumu :)

Skromen mo?akar, ampak obvlada pa marsikaj kar se ti?e avtomobilskega podro?ja. Sicer pa najve? ?teje lastna izku?nja in sem prepri?an, da bo? zadovoljen z njim.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pele odgovarja naslednje;

 

Pozdravljeni.

Napako lahko bri?em zastonj ,ne morem jo pa ra?unalni?ko odstraniti.
Zavorni cilinder prednji je 40 eur obnova,zadnji ista cena razen ?e ni pri zadnjem problem v ro?ni zavori se ga ne da obnoviti.
LP
Simon Pelko
041 667 335

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.