Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

no mps. no turbo...very simpl, zgolj CX-7 benz je bila svetla izjema (isti turbo polnjen motor, brez MPS oznake)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rekel bi da ne prav veliko, na cestah nisem ?e nobene trojke s top opremo sre?al. A te kaj konkretnej?ega zanima (jaz mam sicer G120 4-vrata)?

 

Me zanima poraba od uporabnikov, odzivnost, pospe?evanje za G165,...... sicer ni? konkretnega samo informativno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hibrida ne bo, je povedal predstavnik mazde v videu ob predstavitvi CX-9, kjer je na splosno govoril ne samo o CX-9. Ker kao gre mazda v smeri lazjih avtov in mocnejsih motorjev. Kljub temu da so sklenili sodelovanje s Toyoto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hibrida ne bo, je povedal predstavnik mazde v videu ob predstavitvi CX-9, kjer je na splosno govoril ne samo o CX-9. Ker kao gre mazda v smeri lazjih avtov in mocnejsih motorjev. Kljub temu da so sklenili sodelovanje s Toyoto

Nekdo je enkrat omenil, da hibride ze imajo... Samo so zgolj za japonski trg ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekdo je enkrat omenil, da hibride ze imajo... Samo so zgolj za japonski trg ...

 

ja sem mal pogledal na japonski strani mazde, in s pomo?jo prevajalnika razbral, da imajo ?e trenutne modele M3 hibride, pa tudi 4WD... pa cena avtomatskega menjalnika je enaka ro?nemu :blink: .... in panorama je skoraj v vsaki opremi, pri nas pa sploh ni opcije... wtf!!!

IMG_1241.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sem mal pogledal na japonski strani mazde, in s pomo?jo prevajalnika razbral, da imajo ?e trenutne modele M3 hibride, pa tudi 4WD... pa cena avtomatskega menjalnika je enaka ro?nemu :blink: .... in panorama je skoraj v vsaki opremi, pri nas pa sploh ni opcije... wtf!!!

Tudi mene jezi da moja cx3ka nima panorame, ceprav sem videl v rewievih da nekatere drzave imajo tovarnisko panoramo oz sibedah. :(

 

Poslano z mojega oneplus one telefona !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morem pohvalit japonce, ker moja mazda res ni pijanec :)

 

Povpre?na ta tank bo pod 5.4, 4.3 pa dose?em na 25km poti iz slu?be domov.

Koliko je pa sedaj v novej?ih mazdah BC natan?en proti 'pe?' ra?unu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj je sicer dizel, ampak ga niti mal ne ?param... AC nekje 160-180 km/h, po LJ pa se kar dr?im omejitve, pa je povpre?na poraba nekje 6 L.... :bravo:  glede na prej?ni avto (1,6 bencinar) ki je bila povpre?na 9,5 L in sem bolj ?paral kot tega, sem prezadovoljen :ouje:...

Mi je pa uspel z enim tankom prit do Munchena pa nazaj :P

IMG_1241.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okej no, da ti kuri 6L pri 160+ km/h pa ti lah prodaja? eskimom no  :D Tam ma cel spiritmonitor.de povpre?no okoli 5,8, bencinar pa pri taki hitrosti kuri krepko preko 10.

 

Razen ?e si vozil ve?ino ?asa 50km/h po LJ pa potem ?el za 10 minut na AC, potem ja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okej no, da ti kuri 6L pri 160+ km/h pa ti lah prodaja? eskimom no :D Razen ?e si vozil ve?ino ?asa 50km/h po LJ pa potem ?el za 10 minut na AC.

govorim za povpre?je, od kar sem kupil avto (cca 11 mesecev nazaj in 31k prevo?enih).... pa ne vozim vedno 160+ km/h, ko imam dalj?e relacije, (npr Munchen) se dr?im omejetive, sploh v tujini...

ok pri max hitrosti je kar po?re?en, ampak ?e vedno manj kot prej?ni avto :P

 

post-8493-0-00534300-1464880318_thumb.jpg

IMG_1241.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.