Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Hvala za vse nasvete. Bom v ponedeljek kontaktiral g. Petrov?i?a, da malo potipam ce se de se kaj zmenit glede cene al pa kaksen kos dodatne opreme.

 

Tako je, ti mu sam povej da te je priporo?il un prekmurc, ki mu je prinesel gibanico:)...vrjemi da bo? dobil popust ?e mu to pove? :jupiii:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha ja to pa objasni pol vse

mhm, v bistvu je bil avto vzet na Acosmus LJ, prevzet pa je bil v MS (Kolmani?&Dokl), ampak to zaradi drugih okoli??in:)...Interclass (David P.) pa je tudi imel zasluge vmes...tako nekak je potekal ta krog, da sem dobil novo Mazdo3 po ekspresno hitrem postopku :jupiii:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se novejsa ima 5 let garancije oz. do prevozenih 150.000 km... una Takumi pa nevem, ce nima samo 3 leta oz. do prevozenih 100.000 km

 

Edino Takumi ima mogoce kaj vec opreme... Keyless Go recimo ori Attraction ni naveden...pa se kaj mogoce... Pa razlika v ceni niti tako velika...

 

Sicer linka ni ve?, tako da ne vidim letnika, ampak moja 2016 Takumi ima prav tako 5 let in 150.000km.

 

Glede opreme ima Takumi napram Attraction: 18col grafitne feltne, delno usnje na sede?ih in vzvratno kamero. Keyless Go nima noben od njiju (?e je to odpiranje avta brez pritiskanja knofov na daljincu).

 

Od novega modela pa pogre?am zgoraj omenjeno odpiranje vseh oken z enim knofom.. na odpiranje oken s knofom pa bo treba zgleda po?akat ?e par modelov (??!). Pa ne mi govorit o varnostnih razlogih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer linka ni ve?, tako da ne vidim letnika, ampak moja 2016 Takumi ima prav tako 5 let in 150.000km.

 

Glede opreme ima Takumi napram Attraction: 18col grafitne feltne, delno usnje na sede?ih in vzvratno kamero. Keyless Go nima noben od njiju (?e je to odpiranje avta brez pritiskanja knofov na daljincu).

 

Od novega modela pa pogre?am zgoraj omenjeno odpiranje vseh oken z enim knofom.. na odpiranje oken s knofom pa bo treba zgleda po?akat ?e par modelov (??!). Pa ne mi govorit o varnostnih razlogih.

 

 

Keyless Go pomeni, da imas daljinec lahko vedno v zepu... in vzigas z gumbom... Prav tako vrata odklepas samo s pritiskom na gumb na vratih ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni skrivnost: koliko popusta pri?akovati in pa ali se spla?a v?laniti v Mazda klub in kupiti Mazdo v Kopru (popust na ?lane?)?

Popusta pri Mazdah skoraj ni oziroma ga dobi? v obliki dodatne opreme (navigacija, zimske gume,...), ?e seveda kupi? nov avto, ?e pa kupuje? rablenega, pa seveda se lahko pogaja? za ceno:)

 

PS: pri meni je bilo tako, da sem dobil zraven gratis zimske gume na original ALU plati??ih Mazda (16 col) v vrednosti slabega tiso?aka:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popusta pri Mazdah skoraj ni oziroma ga dobi? v obliki dodatne opreme (navigacija, zimske gume,...), ?e seveda kupi? nov avto, ?e pa kupuje? rablenega, pa seveda se lahko pogaja? za ceno:)

 

PS: pri meni je bilo tako, da sem dobil zraven gratis zimske gume na original ALU plati??ih Mazda (16 col) v vrednosti slabega tiso?aka:)

Verjetno je mislil zaradi ?lanstva pri amd mazda klub slovenija saj je popust v kopru lahko od 2-10%

Btw jutr grem pogledat mazdico v interclass in se ?e pogajat o ceni ce se da

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne cincaj predolgo ker g120 attraction se prodaja samo do septembra potem jo nadomesti takumi, ki bo imel se head up display pa 18 col litke, zadnjo parking kamero in bo cena 500? vi?ja kot je zdaj attraction. 100 konjski attraction pa se ostaja v ponudbi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega tiso?aka se ?e spomnim ja - je bil standarden pri vseh prodajalcih. Hvala za info. Cincam med Attraction in Revolution, samo ima Revolution res meni dobre bombon?ke (predvsem ozvo?enje).  Koliko je pa cena servisiranja 2.0 120PS ?

Vzami REVOLUTION ne bo ti ?al, pa ?e ?tevci so meni lep?i kot pri ostalih opremah manj?ih od REVOLUTION. Meni je samo ?koda, da ?e nima delnega usnja, to bi bilo top (nimam rad polnega usnja, delni mi je zakon)...revoltuion je res taka idealna oprema zame si ne predstavljam manj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Revolution paketih so ?e - el. parkirna zavora, ogrevanje volana, barvni HUD zaslon z ve? informatcijami, bolj?i SCBS sistem, sistem za prepoznavanje znakov, posodobljena armaturka in izgled displaya. Namesto Xenon lu?i so zdaj LED glavne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Revolution paketih so ?e - el. parkirna zavora, ogrevanje volana, barvni HUD zaslon z ve? informatcijami, bolj?i SCBS sistem, sistem za prepoznavanje znakov, posodobljena armaturka in izgled displaya. Namesto Xenon lu?i so zdaj LED glavne.

 

Prepoznavanje znakov je samo ?e je navigacija dokupljena:)

Prepoznavanje znakov je samo ?e je navigacija dokupljena:)

 

+ ?e novi model ima tudi LED meglenke

+ G-Vectoring - uravnavanje navora v ovinkih

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Armaturka niti ne vem kako posodobljena razen ?tevcev pa sredinska konzola zaradi el. ro?ne in druga?e narejenega sredinskega naslona za roko ( po vzoru ?estice). Aja pa oblazinjenje za sede?e je drugo, sami sede?i pa isti kot prej...vsaj tako je prodajalec rekel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.