Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Evo danes sem zamenjal ?arnice v avtomobilu za LED in je res veliko veliko lep?e  :jupiii: . Ne vem zakaj mi je ostala ena ?isto majhna led lu?ka ,v paketu za trunk, ?eprav je zadaj samo ena kolikor jaz vem... Ne razumem zakaj ?e original ne dajo po celem avtu ledic noter ccccc, bolj premium zgleda. Druga?e ?e ?akam na led za tablico, ki bi jih naj dobil jutri., razmi?ljal sem ?e o LED za rikverc, ne vem pa kako je z ostalimi ali jih lahko zamenja? ali ne

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, pogajanja zaklju?ena, Mazda3 G120 Revolution bo septembra ??

Upam da bom meu sre?o kot z ostalimi avti do sedaj...

 

Zanima me pa katera je zadnja verzija firmwara? OS 59.00.443C ali je ?e kak?en update?

 

Da se dogovorim s salonom da ?e to pogledajo in po potrebi posodobijo, da bo vse kot je treba...

 

Hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes sem zamenjal ?arnice v avtomobilu za LED in je res veliko veliko lep?e  :jupiii: . Ne vem zakaj mi je ostala ena ?isto majhna led lu?ka ,v paketu za trunk, ?eprav je zadaj samo ena kolikor jaz vem... Ne razumem zakaj ?e original ne dajo po celem avtu ledic noter ccccc, bolj premium zgleda. Druga?e ?e ?akam na led za tablico, ki bi jih naj dobil jutri., razmi?ljal sem ?e o LED za rikverc, ne vem pa kako je z ostalimi ali jih lahko zamenja? ali ne

 

Super, ja tudi meni je ostala ena ledica, verjetno za rezervo...mene je bolj mikalo da bi dal led smernike ?e naprej in odzadi:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja saj mene tudi ?e to mika...ker avto ?isto druga?e pride z ledicami. Samo ne vem a lahko zamenja??


Evo, pogajanja zaklju?ena, Mazda3 G120 Revolution bo septembra ??
Upam da bom meu sre?o kot z ostalimi avti do sedaj...

Zanima me pa katera je zadnja verzija firmwara? OS 59.00.443C ali je ?e kak?en update?

Da se dogovorim s salonom da ?e to pogledajo in po potrebi posodobijo, da bo vse kot je treba...

Hvala!

Uuu ?estitke...sre?a, da je september pred vrati :). Kaj ti je uspelo iztr?iti pri pogajanjih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes sem zamenjal ?arnice v avtomobilu za LED in je res veliko veliko lep?e  :jupiii: . Ne vem zakaj mi je ostala ena ?isto majhna led lu?ka ,v paketu za trunk, ?eprav je zadaj samo ena kolikor jaz vem... Ne razumem zakaj ?e original ne dajo po celem avtu ledic noter ccccc, bolj premium zgleda. Druga?e ?e ?akam na led za tablico, ki bi jih naj dobil jutri., razmi?ljal sem ?e o LED za rikverc, ne vem pa kako je z ostalimi ali jih lahko zamenja? ali ne

serijsko ne dajejo, ker izgleda cesko...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

59.00.502A je zadnji firmware. V njem je precej sprememb (pod pokrovom) in z njim ni ve? mogo?e in?talirati hackov ali ga downgradati.

Pa je bolsi od prejsnjih, so odpravli buge? Navigacija dela ok?

 

Hackov ne bom rabil...

 

Druga?e te posodobitve naredijo na servisu brezplacno?

 

Poslano z mojega SM-A520F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa ni logi?no, da servis preden preda avto avto pripravi? To pomeni da nalo?i tudi vse posodobitve - tako za CPU kot gadgete? Kupec ne bi smel biti tisti, ki ve ve? kot uradni servis, vsaj kar se ti?e uradnih podatkov.............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

se da mogo?e kje videti kak?ne so spremembe, da vidim ali se mi spla?a pred servisom prosit za nadgradnjo.

 

LP

 

Vidnih sprememb nekih ni, eni ljudje so rekli da jim bolj?e dela in da na 2017+ modelih popravi te?ave z navigacijo na HUDu. Pri meni se od upgrada ni ve? usul in navigacija deluje vredu.

 

Uradnega chagneloga mislim da Mazda ni objavila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav vsem, tudi sam razmisljam o nakupu mazde 3, sicer se cincam med sport in limuzinsko varianto. Limuzinska izvedba mi je oblikovno lepsa in ima vecji prtljaznik, a omejen dostop do prtljaznika. Je se kaksna bistvena razlika med izvedbama? Avto bo namenjen druzinski rabi, 3 druzinski clani. Hvala za pomoc.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druge bistvene razlike ni... Meni je limuzina lep?a, tudi mi smo trije in prtlja?nik zadovolji vse potrebe, tudi takrat ko gremo na dupust in je malo ve? prtljage. Pralnih strojev, hladilnikov in podobno pa v prtlja?niku ne vozimo ( skoraj vsaka trgovina ima za tak?ne predmete brezpla?no dostavo) :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo tudi trije, pa smo se odlo?ili za kombilimuzino in mi ni ?al. Nekako je prtlja?nik bolj uporaben (pri limuzini mi je bila preozka odprtina), tudi na morje ni bilo problemov s prostorom pa ?e kombilimuzina zadaj lep?e izgleda, ker ima dva vidna auspuha :ouje:    :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsakemu svoje...meni sta stylish :) ...limuzina je lepa samo prtlja?nik je totalno neuporaben...enostavno je preozka odprtina

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav vsem, tudi sam razmisljam o nakupu mazde 3, sicer se cincam med sport in limuzinsko varianto. Limuzinska izvedba mi je oblikovno lepsa in ima vecji prtljaznik, a omejen dostop do prtljaznika. Je se kaksna bistvena razlika med izvedbama? Avto bo namenjen druzinski rabi, 3 druzinski clani. Hvala za pomoc.

 

Mogo?e ?e edina omembe vredna razlika - limuzina ima gumb na daljincu za odpiranje prtlja?nika, hatcback pa brisalec na zadnjem oknu, ki ga limuzina nima.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za mnenja. @tommaazz za kaksne predmete je odprtina preozka, ce odmislimo nestandardno robo kot npr. pralni stroj, omare itd.? @izacus mislim, da vecina limuzin nima zadnjih brisalcev. @Pepo1980 kako se to obnese v praksi, ko dezuje?

Kar sem komuniciral z avtohisami glede ponudb, so le-te precej toge za popuste. Mogoce kaksen nasvet, kje so najbolj radodarni? So servisi med seboj primerljivi, ali kateri izstopajo po kvaliteti storitev?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

manjko brisalca na limuzini ni minus, ker jaz zadnje ?ipe nisem imel nikoli umazane.. za normalne predmete je pa odprtina ?isto ok. nikoli nisem imel problema z kov?ki in drugimi torbami. za gradbeni material in belo tehnika pa moj avto ni :)

 

Potem si moral avto skrivati v gara?ah, ker ti ?e recimo de? (?e je avto stal) tako prekrije zadnjo steklo da je te?ko karkoli ven videt. Brez kamere bi bilo te?no.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem si moral avto skrivati v gara?ah, ker ti ?e recimo de? (?e je avto stal) tako prekrije zadnjo steklo da je te?ko karkoli ven videt. Brez kamere bi bilo te?no.

Mi?ljeno je bilo, da ti svinjarija iz ceste ne ?prica iz zadnjih koles na zadnjo ?ipo, tako kot je to obi?ajno pri kratki verziji.. Avto pa imam v gara?i vedno ja.. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nova Insignia limuzina ima brisalec zadaj pa vsi pljuvajo kako grdo je to videti in da je bolje brez :). Mazda ga tudi nima, v tem ne vidim minusa, res pa da imam zadaj kamero. Te?av s preglednostjo nazaj nimam, kar je pa v ve?ji mere tudi zasluga kamere. V tisto luknjo pa tudi spravi? vse, nobenih problemov z npr. tavelikim vozi?kom peg perego gt3, otro?ko kolo, tudi kak gradbeni material sem ?e vozil in 3 meterske profile za knavf, res pa da so malo vn gledali :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma potrebno je sprobati pa se odlo?it...meni se zdi da bi znal bit problem ?e z malo ve?jo nakupovalno vre?ko...ne vem mogo?e bi spremenil mnenje ?e bi va imel na testu par dni...se mi pa zadaj kombilimuzina bolj dopade pa ?e motilo bi me,da ne bi mogel obrisati zadnje ?ipe. To je moje mnenje,falit ne more? z nobeno verzijo trojke :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.