Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Sem nov na tem forumu in (?e) nisem lastnik Mazde.

Prijavil sem se pa ker kupujemo ?e en avto in nekako so favoriti Mazda3/CX-3 G120 Revolution, 2017 model. Sploh po testni vo?ni... Zgleda avto kot se ?ika!

 

Malo brskam forum in vidim precej zanimivih stvari, me pa sedaj zanima ali se to pokanje podvozja pojavlja tudi pri letniku 2017 ali pri starej?ih. Ker ?e prav razumem se to vle?e pri Mazdi ?e ve? let???

 

Kako je pa kaj s popusti pri Mazdah, se da dogovorit kaj pametnega s trgovci? Kak?ne imate kaj izku?nje?

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Sem nov na tem forumu in (?e) nisem lastnik Mazde.

Prijavil sem se pa ker kupujemo ?e en avto in nekako so favoriti Mazda3/CX-3 G120 Revolution, 2017 model. Sploh po testni vo?ni... Zgleda avto kot se ?ika!

 

Malo brskam forum in vidim precej zanimivih stvari, me pa sedaj zanima ali se to pokanje podvozja pojavlja tudi pri letniku 2017 ali pri starej?ih. Ker ?e prav razumem se to vle?e pri Mazdi ?e ve? let???

 

Kako je pa kaj s popusti pri Mazdah, se da dogovorit kaj pametnega s trgovci? Kak?ne imate kaj izku?nje?

 

Hvala

Tudi jst sem najprej navijal za cx3 in po testni vo?nji sem takoj se odlo?il raje za mazda3, ker ima ve? prostora, cena je pa enaka. Glede popustov je pa tak da jih dobi? lahko v obliki dodatne opreme ala navigacija, zimske gume,...Pokanje se pojavlja v nekaterih primerih, ne vseh in ?e je napaka ti itak garancijsko popravijo, tko da ni? bat glede tega:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz sem tudi imel cx-3 v mislih, ampak ?koda, res je malo premajhen oz. utesnjen avto...?koda da ni pri nas cx-4, ta mi je pa zakon :), zgleda kot mazda 3 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz sem tudi imel cx-3 v mislih, ampak ?koda, res je malo premajhen oz. utesnjen avto...?koda da ni pri nas cx-4, ta mi je pa zakon :), zgleda kot mazda 3 

pa saj ja veste da je cx-3 povi?ana mazda2? to je sedaj trend, prodati lep napihnjen avto za 16k

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vem ja, zato mi je bilo tudi bedno dat 27 jurjev za novi 3008, ?e bi pa dobil za 6 jurjev manj 308sw z bolj?o opremo, ve?ji avto,...meni gre tudi to na ?ivce, ker tok ve? ra?unajo samo zato, ker malo vi?je sedi?, dejansko se pa slab?e vozi?...

tole bi takoj meu, svetovna je, ?koda da je ni tu res...se mi tudi zdi da ni previsoka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa mazdo 8. Pa je ne bomo videli tu.

 

Medtem ko je Mazda Biante nov dizajnerski fail mazde...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vem ja, zato mi je bilo tudi bedno dat 27 jurjev za novi 3008, ?e bi pa dobil za 6 jurjev manj 308sw z bolj?o opremo, ve?ji avto,...meni gre tudi to na ?ivce, ker tok ve? ra?unajo samo zato, ker malo vi?je sedi?, dejansko se pa slab?e vozi?...

tole bi takoj meu, svetovna je, ?koda da je ni tu res...se mi tudi zdi da ni previsoka

 

To bi takoj imel tudi jaz, sem ?e pisal na MMS, ?e bi bilo oziroma bo mo?no kupiti - seveda utopi?no in brez odgovora s strani MMS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ne vem, ampak jaz za?nem kupovati z o?mi. ?e mi avto na pogled ni v?e? se ga pa? izognem na dale? pa naj bi bil ?e tako ugoden - si ne morem zamisliti, da bi vsaki? ratal slabe volje, ko bi ga zagledal na dvori??u, ?e mi oblikovno ne bi bil v?e?. Ker ?e to ne bi bilo pomembno bi bilo danes na cesti najve? Dusterjev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ne vem, ampak jaz za?nem kupovati z o?mi. ?e mi avto na pogled ni v?e? se ga pa? izognem na dale? pa naj bi bil ?e tako ugoden - si ne morem zamisliti, da bi vsaki? ratal slabe volje, ko bi ga zagledal na dvori??u, ?e mi oblikovno ne bi bil v?e?. Ker ?e to ne bi bilo pomembno bi bilo danes na cesti najve? Dusterjev.

Res je lepo napisano !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ne vem, ampak jaz za?nem kupovati z o?mi. ?e mi avto na pogled ni v?e? se ga pa? izognem na dale? pa naj bi bil ?e tako ugoden - si ne morem zamisliti, da bi vsaki? ratal slabe volje, ko bi ga zagledal na dvori??u, ?e mi oblikovno ne bi bil v?e?. Ker ?e to ne bi bilo pomembno bi bilo danes na cesti najve? Dusterjev.

 

Ja se podpi?em pod to - velja tudi zame.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz se pridruzujem mnenju :) ... Ce mi nek avto ze na pogled ni vsec, me niti ne zanima, ali je poceni, ekonomicen, oh in sploh ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ne vem, ampak jaz za?nem kupovati z o?mi. ?e mi avto na pogled ni v?e? se ga pa? izognem na dale? pa naj bi bil ?e tako ugoden - si ne morem zamisliti, da bi vsaki? ratal slabe volje, ko bi ga zagledal na dvori??u, ?e mi oblikovno ne bi bil v?e?. Ker ?e to ne bi bilo pomembno bi bilo danes na cesti najve? Dusterjev.

?e moj podpis pod to:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

normalno da vsi tudi gledamo na to da nam je avto v?e?. Mi?ljeno je bilo to da je nekdo zaradi tega ker mu je avto tako v?e?, ga bo kupil ne glede na ceno in to da res rabi takega :)

Cx-3,4, kot 'dru?inski' tudi 5 so ?minka avti, ni? ve?, nobeno zimo ne pridejo kaj bolj prav

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

normalno da vsi tudi gledamo na to da nam je avto v?e?. Mi?ljeno je bilo to da je nekdo zaradi tega ker mu je avto tako v?e?, ga bo kupil ne glede na ceno in to da res rabi takega :)

Cx-3,4, kot 'dru?inski' tudi 5 so ?minka avti, ni? ve?, nobeno zimo ne pridejo kaj bolj prav

?e bi mi bil npr. CX-4 tako zelo v?e?, bi to prevladalo, ne glede na to ali je ?minka ali ne. Zame so vsi SUV-i samo ?minka, pa popolnoma razumam, da so nekaterim v?e? in ga zato kupijo. Zase priznam, da v ve?ji meri avta ne kupujem z glavo ampak z o?mi in srcem.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej Jures tudi, sam ne prizna  :jezicek:  #Barchetta #Miata

to je du?a in hobi. izbira prvega avta pa ima kriterij v litrih, (pa ne tistih za porabo) :lol:, ?eprav priznam da je alhambra lepa na pogled , drugi avto pa v centimetrih.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo prispele ledice za notranjost mazda3 :jupiii:

Kako ti delajo ledice? Si zadovoljen, ni nobenih errorjev? Kaj pa na tablicah so tudi? Pa namestitev je preprosta, plug and play? Razmi?ljam da bi jih tudi sam vzel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ti delajo ledice? Si zadovoljen, ni nobenih errorjev? Kaj pa na tablicah so tudi? Pa namestitev je preprosta, plug and play? Razmi?ljam da bi jih tudi sam vzel...

LED so super, tako notri kot zunaj na tablci. Nimam nobenih te?av z njimi. Zve?er avto izgleda ?ist druga?e, bolj fensi:)

Namestitev je ?ist simple, odstrani? plastiko, vzame? ven in da? notri LED, mora? jo pa pravilno obrnit + in -, ker druga?e ne bo svetila in da ne bo? mislil da ne dela LED:)

 

Zelo ti priporo?am, teh 25eur ni nek denar, glede na to kako dobr izgleda:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.