Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Ja js ga tut nerad stisnem na 160+ ker pol kr gledam kje je kak radar :)...no me zanima kaj ti bodo rekli. 


Sem malo za?el gledati zimske gume pa razmi?ljam da bi vzel kumho 205/60 se mi zdi zelo ugodna cena pa na netu berem da so ful v redu gume primerljive z michelin alpine. Za felge pa ne vem a naj vzamem svetle al temne...nagibam se k temnim

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja js ga tut nerad stisnem na 160+ ker pol kr gledam kje je kak radar :)...no me zanima kaj ti bodo rekli. 

Sem malo za?el gledati zimske gume pa razmi?ljam da bi vzel kumho 205/60 se mi zdi zelo ugodna cena pa na netu berem da so ful v redu gume primerljive z michelin alpine. Za felge pa ne vem a naj vzamem svetle al temne...nagibam se k temnim

Jst sem vzel oziroma dobil svetle alu original mazda zraven ko sem kupil, gume pa so neke ?unga lunga:)...upam da zdr?ijo vsaj eno sezono <_<

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja js ga tut nerad stisnem na 160+ ker pol kr gledam kje je kak radar :)...no me zanima kaj ti bodo rekli. 

Sem malo za?el gledati zimske gume pa razmi?ljam da bi vzel kumho 205/60 se mi zdi zelo ugodna cena pa na netu berem da so ful v redu gume primerljive z michelin alpine. Za felge pa ne vem a naj vzamem svetle al temne...nagibam se k temnim

Pozdrav,

 

sem pred identi?no dilemo glede gum. Ali bo? kupoval original mazdina plati??a?

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne so mi predraga...verjetno bom vzel rial ali alutec in to kr iz Nem?ije...tam med 60-80 evri za lepo felgo...sem gledu ene za 65...bom prilimal link.guma je pa tudi 68 evrov z oja?ano bo?no stranjo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

evo ?e eden, ki i??e zimski komplet. Pri Mazdi so lani v ?asu akcije ponujali komplet 16'' z GY UG9 za 900?. Vpra?anje koliko bo letos ampka ceneje sigurno ne.

Pa ko smo ?e pri plati??ih. Ali se da to doma kako vsaj za silo sanirati in ?e ne kam dati v popravilo?

img20170729083254.jpg

 

Zvito ni ni? samo popraskano, sam vseeno boli k hudi? :vskalo: :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel na prej?njem peugeotu tu pa tam malo popraskane pa se nisem preve? obremenjeval...vem, da zdaj boli ampak drugi teden bo manj ;)...jaz bi zaenkrat pustil. RIAL pa ALUTEC so v redu plati??a ja, ima? pa tudi dra?je, tele SHARK se meni dopadejo samo ne dam 110 eur za njih, brezveze

https://www.mein-reifen-guru.de/cgi-bin/komplettrad.pl?cart_id=49387403.312.22441&Cookie=&CGISESSID=70ac92cd5c20a62998c5fb320e6541ea&Change=Rim&language=DE&dsco=312&typ=alu&Zoll=16&RadHerstellerFilter=ALUTEC&Hersteller=ALUTEC&Typ=ALUTEC%20Shark%20schwarz%20Front%20poliert&Farbe=schwarz%20Front%20poliert&ShowRim=0&BestellNr=SH70638B83-5

ne vem kere so mi bolj v?e?...ali rial QUINTO ali RIAL BAVARO...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa plati??a samo, jaz bi za zimo raje vzel srebrne, ker se po moje manj po?kodbe poznajo.

 

Kako je pa potem z dostavo in po?tnino, ?e bi vzel v Nem?iji?

 

?e to ali mogo?e kdo ve kje dobiti barvo, ki je ?im bolj podobna barvi Mazdinih plati??? Tisto po?kodbo bi samo malo pobrusil in pobarval, da bo manj vidno.

 

Hvala in LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa plati??a samo, jaz bi za zimo raje vzel srebrne, ker se po moje manj po?kodbe poznajo.

 

Kako je pa potem z dostavo in po?tnino, ?e bi vzel v Nem?iji?

 

?e to ali mogo?e kdo ve kje dobiti barvo, ki je ?im bolj podobna barvi Mazdinih plati??? Tisto po?kodbo bi samo malo pobrusil in pobarval, da bo manj vidno.

 

Hvala in LP

Ma jaz tudi ne vem katere barve bi vzel...se mi zdi da se bo na ?rnih manj videla umazanija...razmi?ljam tudi o titanium barvi. Dobava ni problem pla?a? preko paypal pa dobi?...po?tnino pa ?e nisem gledal samo ponavadi tako ni draga...tukaj so cene ?e pri nas 

https://www.liderpnevmatik.si/alu-platisca-znamke/rial/

za gume pa verjetno te KUMHO, sem gledal NOKIAN pa sta po testih zelo podobne, samo da je NOKIAN 15 eur dra?ja na gumo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ne gume so za mazdo 3? So te v redu 205/60 R16 92H, ali je bolje vzeti XL razli?ico?  Baje so XL tr?e, kolker malo berem in zato manj udobne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sem se naro?il na pregled zaradi tega pokanja, v ?etrtek na Interclassu in javim kaj bodo rekli:)

Drga? pa tudi jst sem ga mal probal prej?nji vikend do Portoro?a, mal sem dol ?altal v 5.prestavo in mu dal gas do konca in moral priznat da pol kar vle?e fajn. Sva se pa z enmu Golfom mal dajala in sem ga tud jst prtisnil do cca 190km/h in bi ?e lahko ve?, sam sem mal prpo stisnu zarad policajev :vesel:

 

Tudi meni se pojavlja to pokanje... Je kdo ?e dobil dokon?no "diagnozo", da lahko povem na servisu kaj naj pogledajo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni se pojavlja to pokanje... Je kdo ?e dobil dokon?no "diagnozo", da lahko povem na servisu kaj naj pogledajo?

 

Bil danes na Interclassu, vse pregledali, tudi na vo?njo smo se skupaj peljali in baje je vse tko kot mora biti. Tisti manj?i pok oziroma zvok pri kolesih ko se pelje? ?ez le?e?e policaje (kar smo tudi testirali) ni ni? narobe. So pa rekli, da so lih ta teden imeli ?e eno mazdo zaradi ropota pri kolesih in so na?li kar velik kamen, ter da je zaradi tega pokalo med vo?njo:)

Tako da pejdi, mogo?e ima? tudi ti kamen nekje med kolesi:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.