Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Ma ja sej razmi?ljam da sem ga usral da nisem te naro?il kot ti...zdj pa ne vem kje naj najdem za tablico...potrebujem 4x a ne? Naro?il sem si pa tudi pokrove ventil?kov z mazda znakom :). Meu bi ?e kromirano za??ito zadnjega odbija?a pa pragov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

?e se odlo?im za nakup rabljene (v o?i mi je padla mazda na spodnji povezavi), na kaj je treba bit pozoren? Sem vam zdi cena ok?

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12338102&show=1

 

?e mene vpra?a? je cena primerna, ker taka nova je bila cca 22.000eur, ker je pa rabljena pa itak mora? barantat za kakega jur?ka:)...najprej preveri to bo?i?no jelko na armaturki, zakaj svetijo vse te lu?ke...za motor, akumulator....in ko vse to po?timajo mislim da nima? za falit - seveda se zapelji ?e prej malce z njo:)

Sta prepri?ala ?e mene.. sem ?e naro?il :)

  Super :jupiii: ...ma dj men je to tko ?e?ko te rumene lu?ke, ?e ?e imajo vse LED naj ?e teh par tudi zamenjajo:)

 

Zdj v temi ko odklene? avto uhhh....buuummmmm bela svetloba, k da bi odklenu kazga hudga nemca :P

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej mazda je bolj? kot kak hud nemc  :jupiii: . Mene tudi ?ivcirajo te rumene jajce ;)...ne vem kje naj najdem zdej za tablice...kaj morajo biti canbus?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mene vpra?a? je cena primerna, ker taka nova je bila cca 22.000eur, ker je pa rabljena pa itak mora? barantat za kakega jur?ka:)...najprej preveri to bo?i?no jelko na armaturki, zakaj svetijo vse te lu?ke...za motor, akumulator....in ko vse to po?timajo mislim da nima? za falit - seveda se zapelji ?e prej malce z njo:)

 

Mislim da je avtu dodan samo kontakt in da ni pri?gan zato gorijo te lu?ke. Pi?e press clutch pedal start engine. Modra lu?ka je za ma?ino ker je hladna. istop pa je izklju?en.

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

?e se odlo?im za nakup rabljene (v o?i mi je padla mazda na spodnji povezavi), na kaj je treba bit pozoren? Sem vam zdi cena ok?

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12338102&show=1

To so mi zadnji? kazali, ma neki prask ma ni? huj?ega. Edino feltne so kar podrsane od plo?nikov. V notratjnosti pa vsaj zame neprijeten vonj... Korektno ohranjena za starost in kilometre. Js bi poskusil zbit ceno za vsaj 1.000-1.500 eur.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so mi zadnji? kazali, ma neki prask ma ni? huj?ega. Edino feltne so kar podrsane od plo?nikov. V notratjnosti pa vsaj zame neprijeten vonj... Korektno ohranjena za starost in kilometre. Js bi poskusil zbit ceno za vsaj 1.000-1.500 eur.

To je korektno za 14.000km?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksen neprijeten vonj pa? Se ti zdi da so kadili notri? Men je sicer v tej avto hisi reku, da naj bi bila ta mazda ze prodana tko da sedaj cakam ce bo se frej da si jo grem pogledat. Kaksno imate kaj mnenje o sluzbenih vozilih? Se pa strinjam, da bo treba ceno se zbit :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moji oceni je 16500? nekak realna cena.....kej vec dvomim da se da zbiti. Jst zdj se mau sparam in grem spomladi v akcijo ker mi takrat pote?e registracija na zdaj?nem avtomobilu. Mogoce bom vzel kaksnega testnega ce bo takumi ali pa revolution 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tablco rabi? 2.

daj mi nekaj pomagaj...zdaj sem na?el ?arnice za tablico, samo ne vem kako naj odstranim plasti?no za??ito, se bojim da kaj zlomim...ti si pa ?e odstranil, tako da ima? izku?nje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj mi nekaj pomagaj...zdaj sem na?el ?arnice za tablico, samo ne vem kako naj odstranim plasti?no za??ito, se bojim da kaj zlomim...ti si pa ?e odstranil, tako da ima? izku?nje :)

V bistvu je za tablco najlazje dol vzet pokrova in si sicer ob straneh plastike samo prtisnes z nekim predmetom - tam kjer imas jamice noter in kr sama ven skoci:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.