Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Pa volan je lep?i in grafika na merilnikih pa ?e tipke so zdaj vse osvetljene,prej menda niso ble...pa na vseh stikalih za zapiranje oken je dvostopenjsko stikalo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima mogo?e se kdo probleme na mazdi 3 pokanje v podvozju, pri hitrih startih in ?ez le?e?e policaje je sli?at ?udne in glasne zvoke ki prihajajo iz celega podvozja

 

Ja pri moji mazdi se tudi sli?i pokanje ko zapeljem ?ez policaje...hmmm :ne vem:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa je bilo narobe?

 

pokalo je ?e sem imel volan zmotan in hkrati naletel na luknjo. Tudi na le?e?ih policajih je ob?asno pokalo. Znan problem, ki ga re?ujejo tudi v zda. samo na?im je te?ko pogledat v servisne napotke, kjer je vse lepo opisano (po?lje jim mazda), kar morajo zamenjat. sem imel sre?o in naletel na vodjo servisa, ki je brez problema poskrbel za to.. ne vem pa to?no kaj menjajo, sem ?e pozabil..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pokalo je ?e sem imel volan zmotan in hkrati naletel na luknjo. Tudi na le?e?ih policajih je ob?asno pokalo. Znan problem, ki ga re?ujejo tudi v zda. samo na?im je te?ko pogledat v servisne napotke, kjer je vse lepo opisano (po?lje jim mazda), kar morajo zamenjat. sem imel sre?o in naletel na vodjo servisa, ki je brez problema poskrbel za to.. ne vem pa to?no kaj menjajo, sem ?e pozabil..

A niso dol?ni tega re?it v garanciji?

Zato naj bi bila,ne?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pokalo v podvozju. Najprej so menjal notranji zglob ki naj bi mel malo lufta. To naj bi se sli?alo med zavijanjem levo ali desno in speljevanjem. Ko so mi to zamenjal so naredil ?e optiko. vendar ?e ni blo dobro ?e vedno je pokalo. Tako da so potem na servisu vzel dol oba prva montizerja jih razstavili namazali notranji del in od takrat ne poka ni? ve?. Sem kr vesel da se je to porihtalo upam da za zmeri. Ker vedno ko sem se zapeljal prek le?e?ega policaja je pokalo in tud po neravnini ko se je avto nagibal. v glavnem neprijetno. Zanimivo je ?e to da ko so ble zunaj nizek temperature npr pozimi tega pokanja ni bilo le med sezono ko so vi?je temperature je bilo to prisotno.

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pokalo v podvozju. Najprej so menjal notranji zglob ki naj bi mel malo lufta. To naj bi se sli?alo med zavijanjem levo ali desno in speljevanjem. Ko so mi to zamenjal so naredil ?e optiko. vendar ?e ni blo dobro ?e vedno je pokalo. Tako da so potem na servisu vzel dol oba prva montizerja jih razstavili namazali notranji del in od takrat ne poka ni? ve?. Sem kr vesel da se je to porihtalo upam da za zmeri. Ker vedno ko sem se zapeljal prek le?e?ega policaja je pokalo in tud po neravnini ko se je avto nagibal. v glavnem neprijetno. Zanimivo je ?e to da ko so ble zunaj nizek temperature npr pozimi tega pokanja ni bilo le med sezono ko so vi?je temperature je bilo to prisotno.

Kateri letnik pa ima? Mazdico?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rihtal so v Btc A cosmos ljubljana... Mazda je letnik 2014. Ja Marko ponavadi je blo tako da je prvi? po?lo pol je blo tekom vo?nje vredu. Zdej zadnje ?ase pa se je pojavljalo nonstop. Omeno sem jim ?e na za?etku ko je bil avo star slabo leto da se pojavlja ob?asno neko pokanje pa takrat ko smo se peljal na testiranje ni ni? pokalo tak da niso mogli ni? rihtat. No zdej pa nazadnje ko sem bil pa so tud oni sli?al tak da so se zavzel in porihtal to. 

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajte mi povedat pri koliko kilometrih ste menjali disk plo??ice in pa kje, pa ?e ?e lahko kdo pove ceno. Jaz imam 53.000 km in izgleda da so ?e zani?, bo potrebno menjati. Za povrh mi je pa ?e na sprednjem desnem disku pustilozarezo v disku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plo??ice sem menjal pri 35 tiso? ampak dosti klancev in kar divja voznja tako da so vredu kilometri te ko si naredil....diske ne rabi? menjati tista zareza ne igra vloge glavno je debeline diska. Pribli?no se diske menja pri 3 menjavi plo??ic.

Cena plo??ic original je 120 evrov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo z mazdico smo se v?eraj vrnili z morja. Naredili smo 1300 km tako da jih ima sedaj ?e 8000 km. Avto je res fantasti?en in tudi po avtocesti se zelo lepo pelje, sem mislil da se peljem okrog 140, ko sem pogledal pa na ?tevec je bilo pa 170 in to v 6.prestavi, ki je bolj kot ne ?parovna, se pa ?uti da vle?e, ?e so malo vi?ji obrati, kar se je zgodilo meni. Sem ga pa nateral do 196km/h (v 4. prestavi do 170 in potem 5. ?e lepo vle?e) pa je bila cesta rahlo navzgor, potem sem moral pa bremzati, tako da 200 po ravnem sigurno gre :). Porabo dol sem imel okoli 6.8 litra nazaj pa 7.5, pa sem stal v koloni oz. se cijazil skoraj kak?no uro, pa ?e v breg...Opa?am pa kot ste nekateri napisali, da mi v?asih, ko se peljem ?ez le?e?ega policaja, spredaj tako rahlo pokne (pri gumi nekje), je pa to ?e od vsega za?etka, pa ne vedno...bom omenil, ko bom ?el na servis

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo z mazdico smo se v?eraj vrnili z morja. Naredili smo 1300 km tako da jih ima sedaj ?e 8000 km. Avto je res fantasti?en in tudi po avtocesti se zelo lepo pelje, sem mislil da se peljem okrog 140, ko sem pogledal pa na ?tevec je bilo pa 170 in to v 6.prestavi, ki je bolj kot ne ?parovna, se pa ?uti da vle?e, ?e so malo vi?ji obrati, kar se je zgodilo meni. Sem ga pa nateral do 196km/h (v 4. prestavi do 170 in potem 5. ?e lepo vle?e) pa je bila cesta rahlo navzgor, potem sem moral pa bremzati, tako da 200 po ravnem sigurno gre :). Porabo dol sem imel okoli 6.8 litra nazaj pa 7.5, pa sem stal v koloni oz. se cijazil skoraj kak?no uro, pa ?e v breg...Opa?am pa kot ste nekateri napisali, da mi v?asih, ko se peljem ?ez le?e?ega policaja, spredaj tako rahlo pokne (pri gumi nekje), je pa to ?e od vsega za?etka, pa ne vedno...bom omenil, ko bom ?el na servis

 

Jst sem se naro?il na pregled zaradi tega pokanja, v ?etrtek na Interclassu in javim kaj bodo rekli:)

Drga? pa tudi jst sem ga mal probal prej?nji vikend do Portoro?a, mal sem dol ?altal v 5.prestavo in mu dal gas do konca in moral priznat da pol kar vle?e fajn. Sva se pa z enmu Golfom mal dajala in sem ga tud jst prtisnil do cca 190km/h in bi ?e lahko ve?, sam sem mal prpo stisnu zarad policajev :vesel:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.