Skoči na vsebino

Letne pnevmatike


Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Gregster napisal:

Jaz sem tudi pred nakupom novih pnevmatik. Mišelinke so se zlizale po 4h letih in je čas za nove v dimenzijah 215/45/18. Ma kdo kak predlog?

pred 1.letom ko sem jaz kupoval zelo podobno dimenzijo (225/45/r18) sem gledal za temi modeli, nato sem se kar odločil za Michelin Pilot Sport 5, ker sem bil že s 4tko zadovoljen in tistih 20€ razlike ni odtehtalo novega eksperimentiranja :) (Continental PremiumContact 6/Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5/Pirelli P Zero/Kumho Ecsta PS91), in sedaj sem z PS5 tudi zadovoljen, tako da nimam pripomb....

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je sportman333 napisal:

pred 1.letom ko sem jaz kupoval sem gledal za temi modeli, nato sem se kar odločil za Michelin Pilot Sport 5, ker sem bil že s 4tko zadovoljen in tistih 20€ razlike ni odtehtalo novega eksperimentiranja (Continental PremiumContact 6/Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5/Pirelli P Zero/Kumho Ecsta PS91), in sedaj sem z PS5 tudi zadovoljen, tako da nimam pripomb....

Odvisno, kaj pričakuješ od gum. Sam imam sedaj gor Good year Eagle F1  assimetric 5 in sem super zadovoljen z njimi. Bom pa, ko bom nabavlja nove, kupil definitivno kaj drugega. Mogoče kake michelinke. 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj potem bos pa kupil neke tretje, pa bos spet super zadovoljen 😅🤣

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

Saj potem bos pa kupil neke tretje, pa bos spet super zadovoljen 😅🤣

 

Lahko, da res. Vsekakor bo nekaj  športnega in ne neke budget gume., 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej si kupi sportni avto… ne pa nekega smrdljivega dizla ;) 😅😂 … Ce je rdece barve, se ne pomeni, da je Ferrari ….🤣

  • Všeč 2
  • Haha 12
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Gregster napisal:

Kar sem jaz "študital" so pirelli daleč najboljše v suhem, so pa zelo mehke in se izredno hitro porabljajo....(ne vem pa ali je kaj veliko razlike med p zero in temi ki jih navajaš)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Najprej si kupi sportni avto… ne pa nekega smrdljivega dizla ;) 😅😂 … Ce je rdece barve, se ne pomeni, da je Ferrari ….🤣

 

Je športen avto, če ga voziš športno. 

Sicer pa, s to najlepšo barvo seka daleč naokoli. 💪 V bistvu ne rabiš ferrarija.

Je pa definitivno bolj športen od raznih  suvov, ki v bistvu niso džipi niti avti. Kr neki. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je NevLado napisal:

Ravno berem v reviji pa vidim da je že na spletu.

 

 

 

To ne pride v poštev zate. Tu so testirali mere za kake toyote yarise, dacie in  podobno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Jest napisal:

Najprej si kupi sportni avto… ne pa nekega smrdljivega dizla ;) 😅😂 … Ce je rdece barve, se ne pomeni, da je Ferrari ….🤣

 

Se pravi, da imajo vsi tukaj na forumu, ki vozijo kvalitetne, moderne, manj okolju neprijazne dizel  avte kot so to benzinarji, smrdljive dizle? Zanimiva ugotovitev 👌

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

 

Se pravi, da imajo vsi tukaj na forumu, ki vozijo kvalitetne, moderne, manj okolju neprijazne dizel  avte kot so to benzinarji, smrdljive dizle? Zanimiva ugotovitev 👌


Ne posplosuj… sem samo pisal v tvojem stilu… in sem vedel, da bi mogoce moral dat “smrdljive dizle” v narekovaje… 

 

In ce ne vidis sarkazma v sporocilu… potem ti ne morem pomagati…. 🙄

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

 

Se pravi, da imajo vsi tukaj na forumu, ki vozijo kvalitetne, moderne, manj okolju neprijazne dizel  avte kot so to benzinarji, smrdljive dizle? Zanimiva ugotovitev 👌

Ne vsi... Samo ti. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znas samo zalit na osebnem nivoju? Pa kot opazam, si zelo mascevalen. Kdor tebi da "Pasted_Image_18_03_2022__08_50_27E47150.", ga dobi nazaj ane? 🤑

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Jest napisal:

Znas samo zalit na osebnem nivoju? Pa kot opazam, si zelo mascevalen. Kdor tebi da "Pasted_Image_18_03_2022__08_50_27E47150.", ga dobi nazaj ane? 🤑

Ma kaki maščevalen. Sem zelo toleranten do drugače mislečih... dokler mislijo enako kot jaz. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
    • Jaz sem še brez FL-ja, tak da so analogni števci in manjši ekran.
    • Če rabiš prostor potem vzemi karavana. Še bolje vzemi karavna Mazdo 6., saj veš na mazda forumu si.   Moje nepomembno mnenje: - zunanjost obeh vozil je všečna, osebno mi je ST lepši, predvsem zaradi plastik CX30 - notranjost ima CX30 bistveno lepšo, uglajeno, luksuzno. Sam ne maram teh velikih štrlečih zaslonov kot jo ima ST. Nisem se vozil v ST, ampak za CX30 lahko rečem da je počutje v kabini odlično, materiali so na nivoju. - če hočeš turbo motor potem vzemi ST, če hočeš zanesljiv in uglajen motor vzemi CX30  
    • Fokusa lahko kupim takoj ,sem pozabil,je karavan ,ki se mi dopade😉To vse vem,da je drugi svet..,zato pa pravim,da me glava boli🙈 Je pa Mazda CX30 v notranjosti bolj dodelana,boljši materjali,čeprav ji zamerim,da nemoreš vseh šip odpreti preko daljinca.
    • Jaz imam Focusa karavan 182 bencin s športnim podvozjem.   Seveda pa je ST bolj brutalen stroj, vozi pa se verjetno isto dobro.   Moraš se vprašat kaj bi rad imel, ker Focus ST z 280 konji je totalno drugi svet kot pa cx30. Ford je stroj v pravem pomenu besede. CX30 bo mehkejši na cesti in z dosti manj brutalnosti.   Kakšni so kaj dobavni roki trenutno za Focusa?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.