Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

Tudi Xaomi Redmi je naredil hud korak naprej za nizko ceno. Za to kar rabimo - zelo dober foto, navigacijo, celo sms in klice ima.

Poleg pa se kovinsko ohisje, oled, finger scaner itd itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Google bo s tem popusil bolj kot Huawei pomoje ... :D ... in ce temu "zetorju" uspe... bodo sankcije sledile se za druge "kitajce" ... 

 

Pomoje bojo na sploh ameriske firme popusile. Obstaja kar dost ameriskih firm ki samo zarad huawei-a zivijo, in ko bo huawei dodelov svoj hardware, pa OS (naj bi bil kmal koncan), pol bojo americani samo se bl lahko jokcal. Mislim, govorimo o firmi ki ima ~20% market share

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iphone se dela vemo kje, kitajska vlada samo stikalo pritisne....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iphone se dela vemo kje, kitajska vlada samo stikalo pritisne....

Posledica ?trumpanja? je ze v teku... So kot kaze ze prej vedeli, da bo slej ko prej prislo do tega in Foxconn zato proizvodnjo ze seli v Indijo in Vietnam... >> https://www.freightwaves.com/news/economics/foxconn-moves-out-of-china ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Slike so porazne - zena ga ima eno leto ze, nikoli ne najde prave osvetlitve

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sin ima mate 20 lite in nimam pripomb glede na ceno aparata.

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mala dva imata Xaomi RedMi 5 za 156? ki prekasa Huaweija po celi liniji. Se celo finger ima in kovinsko ohisje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mogo?e kdo ve zakaj se huawei p20 pono?i varnosatno zaklene in je potreben vpis PINA in KODE za zaklepanje zaslona,.. prstni odtis ne deluje(telefon je potrebno zbuditi s stranskim gumbom),.. se da to odstranit ?

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e kdo ve zakaj se huawei p20 pono?i varnosatno zaklene in je potreben vpis PINA in KODE za zaklepanje zaslona,.. prstni odtis ne deluje(telefon je potrebno zbuditi s stranskim gumbom),.. se da to odstranit ?

To je pa? Huawei :jupiii:  :jupiii:  :jupiii:

https://forum.xda-developers.com/huawei-p20-pro/help/p20-pro-issues-fingerprint-scanner-fast-t3794739

 

mogo?e bo? tu kaj na?el za pomo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je telefon na miru, ko se to zgodi? Moj P20 ko ga imam na glavo obrnjenega v avto se ob?asno zgodi da SIM kartica izgubi stik in takrat je potreben vnos pin za sim in pin telefona.

 

Na ?eninem tega problema ni. Jaz pa ga re?ujem tako da ga obrnem pravilno in ni te?av ve?.

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Mislim, da mi nekaj ni ?isto jasno. O?itno imajo enega hro??ka v sistemu, pa sploh ne vedo...

 

Imam nek paket, s katerim lahko kli?em 1000 minut v tuja omre?ja, cena pa enaka kot po Sloveniji v Slovenska omre?ja. Pa sem imel nekaj posla s Srbijo in sem klical tja. Ter kar malo v strahu ?akal ra?un. In pride ?isto obi?ajen, brez dodatka za klice v dr?ave, ki NISO ?lanice EU. Potem za?nem malo premi?ljevati in edina mo?na razlaga mi je ta: ker smo blizu meje, nam redno preklaplja na Italijansko mre?o. Ker sem bil torej na gostovanju v tujini v dr?avi ?lanici EU, so klici po enotni ceni - ?eprav nisem klical v EU...

 

Saj ne, da bi se kaj prito?eval glede tega, mogo?e pa komu pride prav...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.