Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

Ajzadevo mam zgolj zaradi sluzbe in kot receno carplaya. Android play se ne more primerjati z skype for business, circuit (kar uporabljamo) ker enostavno ne delata tam. Na carplayu delata bp, s popolnoma vsemi komandami na ekranu avta.

 

To je treba priznati, kar apple da ven dela. Zdaj ali je zaprto in kompleksno je druga zadeva

Kupi huawei bos zihr zadovoljen. Jst mam p20 pro pa mi zdrzi skoraj 2dneva uporabe.. Brat ma mate 20 pro.. Pa ima se boljso baterijo..

Ze oglasujejo P30 si ze za casom :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ze oglasujejo P30 si ze za casom :)

 

Oglasujejo ravno se ne... Uradna predstavitev je 26. marca :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oglasujejo ravno se ne... Uradna predstavitev je 26. marca :) ... 

https://telemach.si/a39763/Pomoc/Novosti-in-Obvestila/Prednarocite-Huawei-P30-Pro-ekskluzivno-pri-Telemachu.html

 

jaz sem ?e na dom dobil

Revert na 12.1.3 uspe?en, bomo videli.

Edit, zadnji backup je 12.1.4 tako da ne morem restore na 12.1.3 narediti, za?aran krog.....backupov z 12.1.3 pa ni ve? gor.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So pa pohiteli ... Ko se niti ni uradno znano, kaksen sploh bo (OK... so neuradni podatki, ki v vecini primerov kar drzijo... ampak vseeno :) ) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol stirih, baterijo moral dati na saving mode, startal 08:00. Odpade pi...tud motogp preko telefona :(

 

Pa sem cel dan na motorju, mal slik mal google maps (nimam telefona za navigacijo, in BT komunikacijo off) mal interneta....al je ta verzija al pa baterija....

post-2637-0-53105600-1552228878_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi huawei bos zihr zadovoljen. Jst mam p20 pro pa mi zdrzi skoraj 2dneva uporabe.. Brat ma mate 20 pro.. Pa ima se boljso baterijo..

 

Res je, js sm si tut uzel Mate 20 Pro, pa sm reku samsung nikoli ve? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, js sm si tut uzel Mate 20 Pro, pa sm reku samsung nikoli ve? :)

A so ze zrihtal Android Auto? Ker ni delal...........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so ze zrihtal Android Auto? Ker ni delal...........

 

 

Kako ni delal? 

 

Uradno sicer resda v Sloveniji ni na voljo, zato je potrebno samo apliakcijo sneti iz neuradnih virov ... Ampak potem pa deluje ... kolikor pac deluje... V primerjavi s CarPlay je precej bolj storasto ... Sem probal tako s P20 Pro kot tudi z Mate 20 Pro ... in z obema deluje ... 

 

http://www.mazda-si.net/topic/15138-carplay-android-auto-telefoniranje-med-vo?njo/?p=398111

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ni delal?

 

Uradno sicer resda v Sloveniji ni na voljo, zato je potrebno samo apliakcijo sneti iz neuradnih virov ... Ampak potem pa deluje ... kolikor pac deluje... V primerjavi s CarPlay je precej bolj storasto ... Sem probal tako s P20 Pro kot tudi z Mate 20 Pro ... in z obema deluje ...

 

http://www.mazda-si.net/topic/15138-carplay-android-auto-telefoniranje-med-vo?njo/?p=398111

Berem forum, dela ne dela, komsi komsa. huawei drugace ni na listi, ne vem zakaj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jah kaj naj re?em....ampak o?itno je jabuk delan samo ?e za to da ga ma? na mizi poleg kave. ?e eno moto potovanje ni pre?ivel, spodnji del ekrana ne dela...in ravno tam je tipkovnica in 'home potegni gor'.....

 

Pa ne re?em da sem ga imel ne vem kje, vedno v jakni, torej ni tresljajev, stopinje 5-25C, de? samo 1 uro v 14 dneh. Katastrofa

 

Grem spet poslu?at kako sem nepravilno ravnal z telefonom.....?elim ostati na iOS samo to ne gre ve? nikamor.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi zdaj to....resno se trudijo da jih zasovra?i? (EPL). 

Doma sem dal SIM v nokijo (hvala bogu da sem jo tu na forumu dobil od bmwja?a :) ) in na mizi pustil tisti mali plasti?ni SIM tray 1x1 cm ki ga porine? ven.

 

Telefon niso sprejeli, ker manjka ta del, ?e? da je na njem serijska (res je) in da je 'klju?ni del telefona za garancijo..... :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

?e en turisti?en izlet v Ljubljano.....dobro, da mam motor in da to traja 'samo' eno uro, ko?ta pa lahko na 100tine evrov, ker grem vedno ?ez polno pri drami do njih na trg....

brez bi trajalo ve? kot 2 uri, samo parkiranje pol ure...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam Sonyja od prve mobibelke, potem sonyericsson, potem spet sony xperia.. Le en je bil brezveze (Z5), vsi ostali super

Trenutni xzs pa bo kmalu 2 leti star, 0 problemov niti z hardwareom niti z appsi... Pa se pod vido gre brez tezav

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri so za vas mobiteli z top kamero? Cena ni ovira. P30 pro, s10plus mogo?e kak google pixel ? ?e kak predlog

Katerikoli od nastetih je OK...

 

Tukaj je recimo ena primerjava...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huawei P30 pro all the way.Pri slabi svetlobi poje za malico oba druga, zoom ima itak najbolj?i, pri naravni svetlobi so pa dobri vsi trije s tem, da ima iphone za odtenek oversaturated colors za moj okus.Kar sem imel prilo?nost preizkusiti na predstavitvi ima P30 pro tudi pribli?no najbolj naravne barve(ko slika? kaj) in nima tendence za overnoost colors(ponavadi telefoni lepo poja?ajo barve, da vse skupaj izgleda bolj bogato).Ko pa da? te slike na kalibriran monitor je pa bolj ?voh vse skupaj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aleluja, sem ponovno nesel telefon s sim trayom...

 

Datum prevzema: Artikel: 03.04.2019 IPHONE X,GSM,256GB,SPACE GRAY

 

Koli?ina Opis del: Znesek (brez DDV) 1,00 Opravljen restore iOS 12.2 0,00 1,00 AST diagnostika neuspe?na 0,00   -Touchscreen ne deluje   1,00 Garancijsko popravilo 0,00   661-09294 Display, iPhone X

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ze pisem z njega. Po moje so videli zgodovino pa se niso upali spet......:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.