Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

pred 52 minutami je Nejc1986 napisal:

Vprašanje če ga bodo šteli kot žrtev prometne nesreče, glede na to da sama nesreča ni bila razlog za smrt.

 

Bojo, bojo brez skrbi oziroma so že. Preberi kaj je sporočila policijska uprava.

 

WWW.ZURNAL24.SI

Voznik, ki je včeraj nekaj pred 13. uro zapeljal na teraso lokala pri Leclercu, je umrl.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Z M A J napisal:

Kakšna sreča, človek??? Totalni DeSUS voznik, ki ne loči več leve od desne (ne mislim političnega pola), da zapelje na cesto v napačno smer, kaj je tu sreča??? Enostavno že kdo mlajši ni primeren za vožnjo, to je to, nastradajo pa potem nedolžni udeleženci, tako kot zaradi kakšnih "fajhtnih", ko umre cela družina ali pa ostanejo mali otroci brez staršev, invalidi, itd.

 

A je sploh kakšen detajl te nesreče? Ker v nedeljo ko sem vozil po obvoznici in je bil skoraj vsak izvoz zaprt zaradi maratona, sem pomislil, da bo 100% kdo obračal in vozil v napačno smer.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... zaradi nekaj posameznih bedakov na cesti, se ne mores reci, da je narod zbezljal :) ... ALi pa ce mogoce res mislis, da je tisti eden edini, ki vozi prav, pa vsi drugi vozijo v napacno smer :P😜

  • Všeč 1
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Jest napisal:

Noja... zaradi nekaj posameznih bedakov na cesti, se ne mores reci, da je narod zbezljal :) ... ALi pa ce mogoce res mislis, da je tisti eden edini, ki vozi prav, pa vsi drugi vozijo v napacno smer :P😜

Po kovidu je vedno več takih(zbezljanih)in sem vesel, da nisem med nimi.....😊😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha a to je to, se pravi če fašeš kovid... kolk IQ-ja izgubiš? Tale na sliki je moral vsaj 3x do 4x fasat kovid po tem kaj je počenjal na cesti. Včasih smo takim moronom rekli, da so cepljeni, ampak se mi zdi, da bodo tole tukaj nekateri narobe razumeli. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Boss napisal:

Aha a to je to, se pravi če fašeš kovid... kolk IQ-ja izgubiš? Tale na sliki je moral vsaj 3x do 4x fasat kovid po tem kaj je počenjal na cesti. Včasih smo takim moronom rekli, da so cepljeni, ampak se mi zdi, da bodo tole tukaj nekateri narobe razumeli. :nevem:

@Bosszdaj po novem so cepljeni ta pametni in solidarni do drugega🤣🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 10. 2022 ob 10:06 je Boss napisal:

Ja sej un na AC v nasprotno smer je bil 86, tale v LeClerk je pa bil celo 87. Očitno ne razumemo, da so ljudje pri tej starosti pač tempirane bombe na cesti, tako kot alkoholiki in razni drogeraši ter mentalni neuravnovešenci. Če bi take spravili dol s cest si upam trditi, da spravimo letne smrti na cestah pod 50.

 

Saga na cestah s starostniki se nadaljuje... tale današni dogodek bi bil smešen, če ne bi bil tragičen. :nevem: Dva starostnika sta divjala in se prehitevala na nepregledni cesti...

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/82-letnik-povzrocil-hudo-prometno-nesreco-dve-osebi-v-smrtni-nevarnosti.html

  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

 

Saga na cestah s starostniki se nadaljuje... tale današni dogodek bi bil smešen, če ne bi bil tragičen. :nevem: Dva starostnika sta divjala in se prehitevala na nepregledni cesti...

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/82-letnik-povzrocil-hudo-prometno-nesreco-dve-osebi-v-smrtni-nevarnosti.html

O fak, bi jim vsekakor želel drugačno DeSUS srečanje. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

 

pred 18 minutami je MazdaBoy napisal:

Ne odpre mi, nimam FB. Zakaj gre? 😊

 

Je ze odstranjen video...

  • Všeč 1
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je MazdaBoy napisal:

Ne odpre mi, nimam FB. Zakaj gre? 😊

 

Pardon, sm kr posnel s telefonom 😀

No sej zdej je še na 24ur: https://www.24ur.com/novice/volitve/lokalne-volitve-2022/misicev-kandidat-za-svetnika-divjal-po-portoroskih-ulicah-in-to-posnel.html

 

 

Popravljeno od g.Wankel
  • Haha 1
  • Začuden 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

Tega Savića pa poznam (nikoli ni bil moj prijatelj, da se razumemo) še iz srednje šole. Prav takšne neumnosti je počel že takrat (to, kar je posnel je pod srednjo pomorsko šolo) ko smo čakali na trolo za Koper. 

Vsi so takrat  govorili o njem in Popoviču, kako sta se dajala (prvi, Savić, v spuščeni, friznjeni 101-ki, drugi v spuščenem, friznjenem polonezu. 😊

To so bile dirke 😄. Znana je anekdota, ko so ponudili tistemu, ki bo odpeljal v tisti najbolj oster ovinek na cesti proti Šmarjam  130km/uro 100 mark. Seveda se je Pope zapodil v ovinek, pobral celo ograjo in razbil Poloneza, a je prišel iz avta, stegnil roko in rekel :"kje je mojih 100 mark?... a sem prevozil ali ne?" 😊

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm kmet an s... ... ... Se pravi, sm lep kmet an s hribu doma, pa se na Obalno zakonodajo ne zastopm lih tanartabl. A na obali je tako, da če narediš zadosti prekrškov, jih posnameš, objaviš in se nato javno opravičiš, da potem nisi kriv in ne dobiš kazni?

 

https://www.24ur.com/novice/volitve/lokalne-volitve-2022/misicev-kandidat-za-svetnika-divjal-po-portoroskih-ulicah-in-to-posnel.html

 

Poleg tega možakar sploh ne ve, kaj vozi. V rokah ni imel Zastavo 101 ampak Yugo Skala 55, mogoče Yugo 1.1 GX...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

Sm kmet an s... ... ... Se pravi, sm lep kmet an s hribu doma, pa se na Obalno zakonodajo ne zastopm lih tanartabl. A na obali je tako, da če narediš zadosti prekrškov, jih posnameš, objaviš in se nato javno opravičiš, da potem nisi kriv in ne dobiš kazni?

 

https://www.24ur.com/novice/volitve/lokalne-volitve-2022/misicev-kandidat-za-svetnika-divjal-po-portoroskih-ulicah-in-to-posnel.html

 

Poleg tega možakar sploh ne ve, kaj vozi. V rokah ni imel Zastavo 101 ampak Yugo Skala 55, mogoče Yugo 1.1 GX...

O fak kere prigode, sem mislil je neka DeSUS dirkaška parodija. :)))))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 10. 2022 ob 20:24 je Z M A J napisal:

Kakšna sreča, človek??? Totalni DeSUS voznik, ki ne loči več leve od desne (ne mislim političnega pola), da zapelje na cesto v napačno smer, kaj je tu sreča??? Enostavno že kdo mlajši ni primeren za vožnjo, to je to, nastradajo pa potem nedolžni udeleženci, tako kot zaradi kakšnih "fajhtnih", ko umre cela družina ali pa ostanejo mali otroci brez staršev, invalidi, itd.

 

Ja, res je, enostavno že kdo mlajši ni "primeren". Na srečo ni bilo nikogar nasproti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.