Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

pred 3 minutami je Slivka napisal:

Vse je to fajn pa krasn,

ampak men tuki neki ni čist jasn...

 

Kresnila je v kamijon, nato šla čez dva pasova (se pravi vsaj 5 metrov), spotoma kresnila še v nasproti vozeči avto in še vedno imela dovolj hitrosti, da je "preletela" tisti dve stopnici in kresnila še v steber...

Je kar lepo panično stiskala po gasu. Sem prepričan da je bil avtomatik

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nafrizirana Katrca? :)

 

c043c547e96de9af40f4_62438865.jpg?v=5ec2
WWW.24UR.COM

Bralec nam je poslal posnetek voznika, ki je z avtomobilom znamke Renault Clio divjal po ljubljanski obvoznici, prehiteval po desnem voznem pasu in z...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Nafrizirana Katrca? :)

 

c043c547e96de9af40f4_62438865.jpg?v=5ec2
WWW.24UR.COM

Bralec nam je poslal posnetek voznika, ki je z avtomobilom znamke Renault Clio divjal po ljubljanski obvoznici, prehiteval po desnem voznem pasu in z...

 

Že zjutrej, ko sm gledou tole, mi je v glavo šinla misel - a nima Boss iste kamere? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če je tolo neko divjanje,potem ne vem kaj delajo kamere od DARSA na štajerski AC ,da ne kaznuzejo voznikov,saj je to že nekako normalna vožnja za nekatere! Krivi za to so pa predvsem tisti,ki cincajo po prihitevalnem pasu 110 in ne jebejo žive sile,pa še razburjajo in mahajo ti kaj jim blinkaš,tole pa tistim,ki tako vozijo !:harhar:.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Bini napisal:

Če je tolo neko divjanje,potem ne vem kaj delajo kamere od DARSA na štajerski AC ,da ne kaznuzejo voznikov,saj je to že nekako normalna vožnja za nekatere! Krivi za to so pa predvsem tisti,ki cincajo po prihitevalnem pasu 110 in ne jebejo žive sile,pa še razburjajo in mahajo ti kaj jim blinkaš,tole pa tistim,ki tako vozijo !:harhar:.

Verjetno vozniki bencinarjev s premalo konji. :vino:

Popravljeno od NevLado
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Bini napisal:

Midva sigurno ne,so mi pa tisti na levi malo napoti,desni hitrejši pa divjaki!:mipijemoo:

Sem ugotovil, kako prepoznaš, da je avto benzinski. 

Ko vozi po avtocesti 110 voznik cel cajt gleda proti računalniku, kolikšna je trenutna poraba. Če gre prek 5 l, takoj spusti gas.😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

Že zjutrej, ko sm gledou tole, mi je v glavo šinla misel - a nima Boss iste kamere? :D

Če bi bil Boss bi lahko imel isto kamero, tako pa bi teoretično imel lahko le enako. (Grammar Nazi press)

 

Na severni lj obvoznici po mojem vedenju nikoli še nisem šel tako hitro kot tale, ki je snemal in istočasno s tem posnetkom ikriminiral samega sebe. Će se mene vpraša sta klele bumbarja kr oba.

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

tale je moral biti alkoholiziran, drogiran ali že v osnovi prismuknjen;

 

95f6ca4ba6_62342851.jpg?v=d41d
WWW.24UR.COM

V zadnji del mopeda, ki sploh ne bi smel voziti po avtocesti, poleg tega pa je bil še neosvetljen, je v četrtek zvečer trčil voznik osebnega vozila. Mopedist...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 8. 2020 ob 18:33 je Slivka napisal:

Ja, kriv je pa voznik osebnega vozila, ker je pripeljal z neprilagojeno hitrostjo oz. svoje vožnje ni prilagodil razmeram na cesti in svojim sposobnostim in je od zadaj trčil v mopedista...

kdo je rekel to? kje piše? al govoriš na pamet....  kriv je moped in noben drug... sigurno ni dobu avto kazni v tem primeru.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 8. 2020 ob 11:26 je Z M A J napisal:

tale je moral biti alkoholiziran, drogiran ali že v osnovi prismuknjen;

 

95f6ca4ba6_62342851.jpg?v=d41d
WWW.24UR.COM

V zadnji del mopeda, ki sploh ne bi smel voziti po avtocesti, poleg tega pa je bil še neosvetljen, je v četrtek zvečer trčil voznik osebnega vozila. Mopedist...

 

Naravna selekcija. Najebe pa nedolžen voznik avtomobila 😬

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo bedaki in KONJI;

 

83d83a9551ae0ecbefad_62456598.jpg?v=c531
WWW.24UR.COM

V soboto zvečer se je pred trgovino v Murski Soboti zbrala množica ljudi, ki je opazovala dirkanje z avtomobili. Eden od voznikov je pri tem izgubil...

 

  • Žalosten 1
  • Jezen 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.