Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Tomozuki - dobre fotke si jim prispeval! :D

 

Daj ?e kak?no za Mazda koledar, ker vidim da ti laufajo tovrstne zadeve. :cheers:

 

Lahko :prstgor: Ampak boste morali kako fajn Mazdo pripeljat, ker take stare kante kot jo imam sam, verjetno ne sodijo na koledar? :D

 

 

 

Najbolj?i stavek v ?lanku:

 

"Na policijski upravi Maribor so pojasnili, da se je voznik upiral vklenitvi, zato sta morala policista uporabiti prisilna sredstva, pri tem pa sta bila la?je po?kodovana."

 

Se pravi, da sta po?kodovana, ker sta uporabila prisilna sredstva. Sta jih mogo?e drug na drugem namesto na ulovljenem? Nesposobnost policistov? Nerodnost policistov? Neizku?enost oz. pomanjkanje usposabljanja?

 

 

Ja, smotano napisano. Mislim, da sta okno razbijala, ker se je ded noter zaklenil. Ne vem sicer s ?im, ampak celega okna nista uspela razbit. Verjetno sta dobila kake praske, ko sta ga ?elela ven spravit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, da sta po?kodovana, ker sta uporabila prisilna sredstva. Sta jih mogo?e drug na drugem namesto na ulovljenem? Nesposobnost policistov? Nerodnost policistov? Neizku?enost oz. pomanjkanje usposabljanja?

Vsakemu se lahko to zgodi. V Kopru se je celo meni. Avtocesta je bila narejena tako, da se je kon?ala z uvozom v Koper. Nato so jo naredili ?e naprej, dvosmerni uvoz v Koper pa je ostal. In ko sem ?el iz Kopra, sem iskal podjetje, ki je tik pred avtocesto na levi strani. Ker pa mi je nasproti pripeljalo nekaj "?leperjev", nisem videl, kje je kri?i??e, in sem po svojem pasu - ki pa ni bil ve? v uporabi - pri?el na avtocesto v kontra smer. Ampak sem takoj ugotovil, da nekaj ni v redu. To je bilo pred skoraj 15 leti, in kasneje sem zvedel, da nisem edini, ki ga je tako zavedlo. Baje so kasneje to sanirali.

 

Torej, vsakemu se lahko to zgodi. Ampak vsak bi moral pa takoj opaziti, da nekaj ni v redu, ne pa da se pelje 40 km v kontra smer...

 

Ja verjamem, da ?e ni bilo tabel napa?na smer da se to lahko zgodi ampak danes so postavljene tako kri?e?e table enormnih velikosti, da mora? bi zabit kot piloti na ljubljanskem barju, da jih ne vidi? in nato pride? do AC, kjer se vklju?uje? z leve strani medtem, ko ves promet te?e po tvoji desni. ?e te to ne predrami in nato, da ne vidi? ?e, da gre ves promet proti tebi a na drugi strani ograje pa da ?iba v pravo smer.

 

Ja ne vem kaj naj pol sploh ?e s takim naredimo, ker ?e vsega tega ?lovek ni opazil, kako bo naslednji? opazil, pe?ca, kolesarja, avto, kamion, vlak, semafor, neprednostno cesto itd itd... zato razlagam, da tak pa? ni za na cesto, ker naslednji? lahko povozi mojega otroka al pa tvojega z izgovorom "da je spregledal in je bila samo nenamerna napaka".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja verjamem, da ?e ni bilo tabel napa?na smer da se to lahko zgodi ampak danes so postavljene tako kri?e?e table enormnih velikosti, da mora? bi zabit kot piloti na ljubljanskem barju, da jih ne vidi?

 

Ja, to je pa res. V zadnjih nekaj letih so te table resni?no zrasle. Takrat je bil samo en znak prepovedana smer, pa ?e ta skrit za eno ?ivo mejo. Saj ?e si vedel, kje je, se je dobro videl, jaz pa sem takrat bolj spremljal levo stran in iskal zadnje kri?i??e pred avtocesto, kjer moram zaviti levo...

 

kjer se vklju?uje? z leve strani medtem, ko ves promet te?e po tvoji desni. ?e te to ne predrami in nato, da ne vidi? ?e, da gre ves promet proti tebi a na drugi strani ograje pa da ?iba v pravo smer.

 

To je res. Vsak normalen voznik bi po najve? 500 metrih (?e to je dale? preve?) ugotoviti, da nekaj ne ?tima in parkirati na odstavni pas. In res ne razumem tistih, ki prevozijo 40 km v napa?no smer - tudi ?e so pod vplivom alkohola!

 

Ja ne vem kaj naj pol sploh ?e s takim naredimo, ker ?e vsega tega ?lovek ni opazil, kako bo naslednji? opazil, pe?ca, kolesarja, avto, kamion, vlak, semafor, neprednostno cesto itd itd... zato razlagam, da tak pa? ni za na cesto, ker naslednji? lahko povozi mojega otroka al pa tvojega z izgovorom "da je spregledal in je bila samo nenamerna napaka".

 

Ja, v avtu je pa? voznik tisti, ki sprejema odlo?itve in nosi posledice. Kljub vsemu pa je samo ?lovek. Upam in ?elim, da bi bilo spregledov ?im manj. In ?e ?e so, da niso usodni. Se pa zavedam, da tudi jaz lahko kdaj kaj spregledam. In ravno tako lahko spregleda kdo drug. Ker smo vsi pa? samo ljudje...

 

In tudi jaz sem samo ?lovek in zdaj me ?ena vabi v posteljo, zato bom kon?al...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/av...-na-strehi.html

 

Krote policijske butaste nesposobne:

 

"Nekaj minut po 6. uri se je na relaciji Panovci?Kri?evci v ob?ini Gornji Petrovci zgodila prometna nesre?a. Policisti so na ogledu kraja ugotovili, da je voznik avtobusa na zasne?eni cesti, ki ni bila posipana s soljo in je bila spolzka, predvidoma zaradi neprilagojene hitrosti v ostrem, nepreglednem ovinku pri vo?nji po klancu navzdol zapeljal levo v jarek. Vozilo je pristalo na strehi."

 

A da bi pa pri vo?nji po klancu navzdol na zasne?eni cesti, ki ni bila posipana s soljo in je bila spolzka, 22 tonski avtobus za?el drset in voznik ni mogel zmanj?at hitrost pred ovinkom, pa za policista ni mo?en scenarij? Kriv bo voznik, ne pa cestno podjetje. Bedaki!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/av...-na-strehi.html

 

Krote policijske butaste nesposobne:

 

"Nekaj minut po 6. uri se je na relaciji Panovci?Kri?evci v ob?ini Gornji Petrovci zgodila prometna nesre?a. Policisti so na ogledu kraja ugotovili, da je voznik avtobusa na zasne?eni cesti, ki ni bila posipana s soljo in je bila spolzka, predvidoma zaradi neprilagojene hitrosti v ostrem, nepreglednem ovinku pri vo?nji po klancu navzdol zapeljal levo v jarek. Vozilo je pristalo na strehi."

 

A da bi pa pri vo?nji po klancu navzdol na zasne?eni cesti, ki ni bila posipana s soljo in je bila spolzka, 22 tonski avtobus za?el drset in voznik ni mogel zmanj?at hitrost pred ovinkom, pa za policista ni mo?en scenarij? Kriv bo voznik, ne pa cestno podjetje. Bedaki!

 

V?eraj gledal posnetek, kako se policist na mestu nesre?e pe? po cesti pelje po ?evljih in se ne more ustavit, danes prebral, da so mili?niki ?oferja avtobusa ovadili. :vskalo:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ofer avtobusa bo moral pa? najeti odvetnika, ki bo z lahkoto dokazal, da je bilo cesti??e tako spolzko, da je avtobus sam drsel in takrat ne more? ni?. ?e obstajjao ?e posnetki, kako se policaji drsajo pa ?e toliko bolje. Jeba je samo to, da bo ?ofer imel komplikacije ampak mislim, da mu dejansko ne bodo mogli dokazat ni?esar.

 

Ja pa pa? tipi?en policijski zaklju?ek - neprilagojena hitrost - in raznim nerazgledanim bimbotom tipa Lojz je pa? dovolj, da iz vsake nesre?e izvle?ejo zaklju?ek, da je nekdo divjak in norec na cesti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa pa? tipi?en policijski zaklju?ek - neprilagojena hitrost - in raznim nerazgledanim bimbotom tipa Lojz je pa? dovolj, da iz vsake nesre?e izvle?ejo zaklju?ek, da je nekdo divjak in norec na cesti.

 

...si me ?e prehitel s tem terminom "neprilagojene hitrosti"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

A zdaj si se pa na ?rn?ke spravil? Misli?, da je predale?, da pridejo s kak?no lopato sem gor?

 

No, kolikor sem prebral, si ?rn?ka pustil povsem brez po?kodb, le cesto si mu namo?il, ker te je o?itno malo fov?ija zaradi tega bavarca...

 

Objavljena slika

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojza bi fr?lok ob gledanju telih motoristov, s tem da uni spredaj pelje precej nenavadne linije v ovinkih. :P

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O moj Jezus!

 

Saj so nori...

 

A se mi samo zdi, ali je res na posnetku (3:30) en rde? avto razbit v grabnu ob cesti?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.