Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Tudi motoristi, na katere so bili policisti danes posebej pozorni, so se dr?ali prometnih predpisov.

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/helikopterski-nadzor-avtocest-tudi-soncenje-na-sos-prostoru/369969

 

Divjaki so razocarali

O moj bog, norci iz nori?kega kraljestva so spet udarili na polno in povezali udbo z nesre?o pri Lomu - zanimivo, da murgeljskega pal?ka pa niso omenili (da se jim ni poslab?alo)

 

 

http://www.demokracija.si/fokus/sok-na-avtocesti-je-slo-za-namerno-povzroceno-nesreco

Ne razumes, on je vedel da ga zelijo komunisti odstraniti, zato je vzel dacio in celotno familijo in se jim nastavil na avtocesti leve drzave in s tem iz sebe naredil mucenika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ?e nas pogled na nesre?o kaj spametuje? O?itno ne...

 

http://www.siol.net/novice/slovenija/2015/07/nadzor_prometa_bled_bohinj.aspx

 

Pa ne mislim samo na motorista, ki je na?igal 170 km/h, pa? pa ?e vse ostale prekr?ke: motoristi brez za??itne ?elade, vozniki pod vplivom alkohola, neregistrirana vozila... Saj me je po?asi kar strah sploh it na cesto. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bol?iga kot da se ti pametn motorist nalepi na rit na avtocesti, mislim saj razumem da je hitrej?i in ?e bolj razumem da je v tanku tako da tudi ?e bi do ?esa prip?lo bi mi sesul avto in se odpeljal naprej... aja ne.. no pa? to je fajn ko so tako nespametni da so neverani sebi in drugim. Druga?e pa kt pravi Slivka kaj vse je na cesti..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj na poti domov smo nasteli 9 stojecih avtov na odstavnem. 3je so bili oznaceni kot okvara - trikotnik / smerniki, od tega je rdeca laguna imela 'sreco' da je crknila na uvozu Socerb se tik pred AC.

3 je so stali, zakaj ne vem, no trije so pa lulali. Od tega je en slovenski turan celo lulal tako da so otroci zadaj levo hodili ven.

En izmed lularjev je bil ustavljen cca 1km pred pocivaliscem Studenec....

 

A se potem cudis?

Na Lj obvoznici ob pol petih v smeri Brda pa je nekdo Kiji menjal gumo spredaj levo tako da so mu noge gledale na vozni pas (klecal) in to brez jopica. Kot da se res ne da zapeljat povsem desno.

 

Jaz se ob tem vorasam kaj dela policija, ker lahko imamo 2000 zakonov in 5 avtocestnih policij ampak ce noben ne dela kontrole nimajo smisla

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, taki debili so ve? ali manj nevarni samemu sebi, bolj gre za tiste, ki vozijo v napa?no smer, menjavajo pasove na pamet in po?enjajo druge "vragolije". Ta bo v nesre?o poleg sebe potegnil ?e koga drugega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samonti debili dejansko sebe 'ubijejo', a kaj ko je na koncu kriva neprilagojena hitrost nabasatorja, ki mora kao prilagajat hitrost lularjem?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ko bo? kriv, razen, ?e ga ne naba?e? direkt na odstavnem, ker tako kot on tudi ti nima? tam kej po?eti. ?e pa debil ska?e okol avta in je malo na voznem pasu malo pod avtom pol je pa to ve? ali manj njegov problem - je pa res, da sitnosti bi bile pa velike pa noben si verjetno ne ?eli imet nekoga na vesti ?etudi nisi pri tem kriv.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ?e nas pogled na nesre?o kaj spametuje? O?itno ne...

 

http://www.siol.net/novice/slovenija/2015/07/nadzor_prometa_bled_bohinj.aspx

 

Pa ne mislim samo na motorista, ki je na?igal 170 km/h, pa? pa ?e vse ostale prekr?ke: motoristi brez za??itne ?elade, vozniki pod vplivom alkohola, neregistrirana vozila... Saj me je po?asi kar strah sploh it na cesto. 

Ma mi gre na kurac so v?eraj na vseh radijih to na?igal, ko pa prasci v parlamntu KRADEJO VSEM pa je kr vse tiho, pa ko nekdo nekoga namenoma frderba tud noben ne nabija, se je pa model pelje PREHITRO pa je senzacija, hvala bogu da se nisem z avtom pelljal za njim bi OBA bla ?e hitrej?a, kaj bo ?ele potem bla novica motorist pelja 172+ na uro zadaj pa se mu je pribli?eval divjak z avto s 180+ na uro. Ja pida materna, nj raje lopove vla?ijo vsak dan in povsod, motoriste in ostale pa naj kaznujejo, pa tega NI treba obe?at naveliki zvon, pa ne vem kaj ?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedeljo se peljem po ljubljanski obvoznici pa proti ?tajerski. A moram napisati, da od parih avtov in kombijev na odstavnem je bil le en slovenski, ostali so bili Romuni?

Tista cesta proti Bohinju je pa fajn. Avto je ?el ?e presenetljivo po?asi :lol:  ?eprav odvisno kje so merili. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj zato ga NIMAMO, a ti je zdej ?e jasno ???? :lol::lol::ouje::ouje:

Tocno ze samo vasa dolina je dost

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno ze samo vasa dolina je dost

Ne re?e se ji zastonj de?ela hitrosti. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej se zto pa skos ?ibajo re?ilci za Bohinj ;)

Eto ?e ta servis je pla?an, na dirkali??u pla?a? in podpi?e?, da si sam odgovoren - torej dodaten plus na cesti.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma mi gre na kurac so v?eraj na vseh radijih to na?igal, ko pa prasci v parlamntu KRADEJO VSEM pa je kr vse tiho, pa ko nekdo nekoga namenoma frderba tud noben ne nabija, se je pa model pelje PREHITRO pa je senzacija, hvala bogu da se nisem z avtom pelljal za njim bi OBA bla ?e hitrej?a, kaj bo ?ele potem bla novica motorist pelja 172+ na uro zadaj pa se mu je pribli?eval divjak z avto s 180+ na uro. Ja pida materna, nj raje lopove vla?ijo vsak dan in povsod, motoriste in ostale pa naj kaznujejo, pa tega NI treba obe?at naveliki zvon, pa ne vem kaj ?e.

 

Se povsem strinjam. A prasci v parlamentu (in ?e kje drugje) me ne bodo neposredno ubili, motorist brez ?elade, ki mu mu?ica pade v oko, pa lahko... Pa voznik pod vplivom alkohola tudi... 

 

So pa lopovi v na?i dr?avi nedoumljivo dobro za??iteni. ?e za nekoga trdi?, da ti je nekaj ukradel, te lahko to?i, ker on ni ukradel ampak je protipravno odtujil... Ampak da ne zaidemo preve? s poti, raje kon?am.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka roko na srce kolikokrat pa motorist ubije nekoga razen sebe ali sopotnik?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

250 kilski motor ima pri 200km/h enako kineti?no energijo kot 1tono avta pri 100km/h. Zelo poenostavljeno: teoreti?no te motor ki se zaleti vate pri 200km/h ubije enako dobro, kot avto pri 100km/h, zaradi ve?je to?kovne koncentracije pa lahko ?e malo bolje.

Slivka roko na srce kolikokrat pa motorist ubije nekoga razen sebe ali sopotnik?

Pa saj ravno v tem je ?tos. Meni se zdi nenormalno da se glede na zgornje dejstvo mnogi mopediosti obna?ajo kot bi bili v ?leperju oz nekateri kot bi vozili patrijo in ne motor. Izsiljujejo prednost v kri?i??ih (v upanju da bo? pravo?asno zavrl) se gnetejo na centimeter pred tebe ker kao da se mora? umaknt, po mo?nosti zapeljat s ceste ker so kao hitrej?i. Potem pa delajo napoto ko pridejo ovinki. Ok, tu prisotni mopedisti so izjeme.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbol? je ko vidi? te kekcee prehitevat v nepregleden ovinek, se mi je ?e ve?krat zgodilo v poljanski dolini in itak nima? druge kot da bremza?, ker pa? no?e? da se mu kaj zgodi, s ?imer ti seveda uni?i ovinek,... da o tem kako srce posko?i sploh ne govorim. Eni res vozijo kot da so supermani, ki ne samo da se njim ne mora ni? zgoditi, ?e do ?esa pride bodo ?e re?ili vse udele?ence.

Poleg tega ?e fenta sebe je velika verjetnost da bo ?e kdo po?kodovan ker so avtomobili tudi za njim torej ?e se on razleti je velika verjetnost da se bo zaletel ?e kdo drug vanj oziroma v njegovo razbitino. :S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka roko na srce kolikokrat pa motorist ubije nekoga razen sebe ali sopotnik?

A tole nesre?o si pa pozabil

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/motorista-se-zaletela-v-kombi.html

 

pa da ne bo zablode - krivdo so kasneje pripisali motoristoma zaradi bistveno prekora?ene hitrosti

 

 

?eprav danes sta "kraljevala" dva tovornjakarja - ?leper se mi je vozil po ?martinki (kljub mojim 70km/h po ?tevcu) natan?no dva metra za ritjo, da sem v ogledalu videl samo masko hladilnika in ni? drugega. Sam pipnil bi zavoro pa bi me zgazil. Ta drugi je pa prletel ?ez progo na relaciji Menge? - Kamnik, kljub temu, da smo na nasprotni strani ?e cca 30 sekund stali pri me?ikajo?ih lo?eh za prihajajo?i vlak. O?itno ni dovolj mrtvih in bi "profesionalci" radi dodali ?e kak?nega na svoj seznam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.