Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

 

Nisem mogel drugace drzati telefona, ampak se vidi da je instruktor kreten in nevaren kandidatu.....un pa se zelen pa zunaj 4 stopinje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Nisem mogel drugace drzati telefona, ampak se vidi da je instruktor kreten in nevaren kandidatu.....un pa se zelen pa zunaj 4 stopinje.

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sorry :P popravljeno, za ogrevanje vratnih mi?ic

 

 

Sej to lahko obrnes... kar direktno v Youtube... Gres v upravitelja videov... in nato v Videourednik, povleces video spodaj v polje in nato pri hitrih popravkih uproabis orodje za sukanje ... pocakas par minut, da obdela in voila... ni potrebe po lomljenju vratu :) ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to lahko obrnes... kar direktno v Youtube... Gres v upravitelja videov... in nato v Videourednik, povleces video spodaj v polje in nato pri hitrih popravkih uproabis orodje za sukanje ... pocakas par minut, da obdela in voila... ni potrebe po lomljenju vratu :) ...

 

Objavljena slika

 

cajt me prehiteva, obrnjeno :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze, z M5, to je lih potovalna hitrost. Eni pozabljajo, da je to komaj druga tretjina kolikor ta avto gre tako, da 220 je pomoje nekaj podobnega kot v povpre?ni Mazdi 6 iti ene 150.

 

 

?e tako pogledam, dobro da niso mene kdaj snemali s katerim od prej?njih avtov. Vidim, da ?e gre? ?ez 180 ali 200 pride? ?e na 24 ur. :D Naslov bi bil pa kot se zanje spodobi: "?okantno: S Cliom divjal kar nad 200 km/h!" Jaz bi cel 24ur odpustil, ?e pisati ne znajo:

Policisti iz Murska Sobota

 

EDIT: Aja in v?e? mi je tale komentar :prstgor:

to je za prvo novico in ne da smo se danes zado?ili z eno miiardo in pol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smolo ma?, ker ti zdejle avto ne gre ?ez 190 tako, da ne bo? pri?el na 24ur v rubriko "nezasli?ano" ali "?kandalozno".

 

Se vedno lahko zapelje na kontra pas

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze, z M5, to je lih potovalna hitrost. Eni pozabljajo, da je to komaj druga tretjina kolikor ta avto gre tako, da 220 je pomoje nekaj podobnega kot v povpre?ni Mazdi 6 iti ene 150.

?e tako pogledam, dobro da niso mene kdaj snemali s katerim od prej?njih avtov. Vidim, da ?e gre? ?ez 180 ali 200 pride? ?e na 24 ur. :D Naslov bi bil pa kot se zanje spodobi: "?okantno: S Cliom divjal kar nad 200 km/h!" Jaz bi cel 24ur odpustil, ?e pisati ne znajo:

EDIT: Aja in v?e? mi je tale komentar :prstgor:

 

Kaj bi ?ele za mene rekli, ?e bi me na Blackbirdu dobili po AC? "Skoraj prebil zvo?ni zid!" :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole k berem mal komentarje na ta "prispevek" na 24ur sem kar malo razo?aran. Pa ne mislim na komentarje na 24ur (ki so itq bolani) ampak na va?e. Lejte omejitev na avtocesti je 130km/h. ?e nekdo vozi 220 s tem ogro?a cel kup ljudi na cesti, ne glede na to kaj vozi, je omejitev za vse enaka. Jest sem zadnji, k lahko tukej pametuje kako se vozi, ker jest tudi ravno ne spo?tujem teh 130 na avtocesti. Razo?aran pa sem zato, ker vi pa skoraj podpirate te zadeve ... ob?utek je ?e skoraj tak, da tisti ki vozi 130 je ?uden ... nevem no :)

Dejstvo je, da ?e bi se vsi dr?ali predpisov in omejitev (prepo?asi in prehitro) bi bila vo?nja po na?ih cestah precej manj stresna, kot pa je ...

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

whatever...

 

"Fitipaldi" je pla?al cestni sklad za oba pasova...

 

http://www.mojvideo.com/video-fitipaldi-pl...9e03653abecafb0

 

tale je pa brez besed... prehitevanje v kri?i??u po nepravilnem pasu skozi rde?o...

 

http://www.mojvideo.com/video-upravicen-od...b018f3564467f28

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sem se dans nasmejal, ko sem v rde?em Golfu GTI 5.gen., videl mo?aka s klobukom in sivimi brki. Takoj asociacija na g. Lojza, ampak tale "Lojz2" je garant divjak, ?e ?e ni divjak je pa mogo?e celo dinamit ali pa vsaj "dinamik" kot je nekatere izmed nas opisal gospod s klobukom. :vino:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo razmi?ljanje o SLO voznikih;

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/slove...-pa-za-ego.html

 

Od LJ do Lendave v 2h, a s tem si kvalificirani divjak ali kaj? :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo razmi?ljanje o SLO voznikih;

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/slove...-pa-za-ego.html

 

Od LJ do Lendave v 2h, a s tem si kvalificirani divjak ali kaj? :lol:

 

Tale ?lanek je res kr nekaj in eno samo posplo?evanje ter navajanje nekih stereotipnih zastarelih polresnic.

 

Od Lj do Lendave, po omejitvah pride? v 1 uri in 40 minut. podatek, ki pa so ga tukaj navajali je pa bil ?e iz ?asa, ko je bila AC samo do za?etka Maribora in je bila pot dejansko iz Lj do Lendave kr precej preko dveh ur. Tolk o kredibilnosti ?lanka.

 

Je pa ?lanek vsaj od za?etka eno grozno posplo?evanje na osnovi enega, ki so ga na?li, ker je peljal preko 200km/h. 99,99% ljudi ne vozi tako in zaradi nekaj primerkov zdaj predstavljat, kot, da imamo ve? ali manj vsi manjvrednostni kompleks si lahko izmisli samo nekdo, ki se skriva za svojo izobrazbo dejansko pa prakti?nih izku?enj s tega podro?ja nima.

 

Konstantno sem na cesti in vozim dejanko nekje 130-140km/h po AC in lahko pre?tejem na prste ene roke, kolk ljudi me prehiti pa ?e tisti so jedva malce hitrej?i. Mogo?e 20-30km/h ?ez omejitev. Je pa dnevno ogromno izsiljevanja s strani po?asnih voznikov, ki ti zapeljejo direkt pred tabo pa re?uj situacijo kakor ve? in zna?. To je cestna aroganca in nesposobnost ter egoizem brez primere in najve? nesre? na AC se zgodi ravno iz tega naslova in ne iz tega, da je AC polna divjakov.

 

Ko bomo enkrat kon?no spoznali od kod preti najve? nevarnosti na cesti in kateri prekr?ki povzro?ajo dejansko najhuj?e nesre?e in ko bomo enkrat kon?no lo?ili nesre?o, ki je nastala iz naslova objestnosti od samomora bomo dejansko lahko rekli koliko je resni?en vpliv dolo?enih kr?itev zakona vpliva na samo varnost. Sploh, ?e bo enkrat v to ena?bo v?teta ?e kvaliteta cest in vzdr?evanost avtomobilov (zavore, amortizerji, gume, krmilni mehanizem, itd) se bo dalo ?ele narediti na?rt kako ?e izbolj?ati prometno varnost, ki si je roko na srce v zadnjih desetih letih bistveno izbolj?ala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss lahko se samo podpi?em. :notworth: Upam, da ste dojeli, da je bilo v mojem prej?njem postu (da bi bil velikokrat na 24ur na naslovnici) velika mera cinizma (ja sem ?el tudi kdaj toliko ampak vseeno). Dobijo nekoga v BMW M5 ki gre 220 in je najve?ji kriminalec. S tem, da se je on zavedal, da dela prek?rek, bil gotovo skoncentriran na promet in imel avto, ki se pri 220km/h brez te?av ustavi in pelje ?isto mirno. Potem pa gledam, ko se peljem po cesti, ljudje izsiljujejo, sanjajo za volanom, delajo nasploh bedarije (tudi na AC, najhuj?i primerek sem videl ko se je nekdo nabasan ?elel s 50km/h vklju?iti na AC!), no na to pa nikoli ne opozarjajo. Nekako se mi zdi, da k problematiki pristopajo le iz enega kota, ne celovito. Tudi, ?e bi ?el gledati statistiko nesre? na AC sem prepri?an, da realno ni (samo) hitrost glavni vzrok nesre? ampak je ?e slabo opazovanje okolice, zaspanost, nepozornost, izsiljevanje, (v?asih kar nepotrebno hitro) bremzanje in premajhna varnostna razdalja...

 

Ravno danes sem imel mo?nost videti mamico, ki je med vo?njo na tabli?nem ra?unalniku nastavljala risanko za otroka na zadnjem sede?u. Videl prehitevanje v ?karje. Na AC brezvezno upo?asnjevanje (eno unih, ko se promet upo?asni na 60 potem pa nikjer ni? in spet normalno naprej). Pa ?e kaj bi se na?lo. Pa s tem, da sem jaz zelo malo na AC, v slu?bo se furam le 14 km stran po regionalki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

whatever...

 

tale je pa brez besed... prehitevanje v kri?i??u po nepravilnem pasu skozi rde?o...

 

http://www.mojvideo.com/video-upravicen-od...b018f3564467f28

 

A ni to na Ptuju v smeri proti Lenartu, desno pa nadvoz preko ?eleznice?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni to na Ptuju v smeri proti Lenartu, desno pa nadvoz preko ?eleznice?

 

komentar pod videom......

 

Se strinjam s tabo. Tudi jaz sem imel tak?no zdravilo dokler mi sodelavec, ki je imel tudi tak?no zdravilo ni povedal svoje ?torije.

Se pele iz Ljubljane lepo po avtocesti 130km/h. Za rit se mu pripelje avto in on lepo naprej po prehitevalnem in se misli umaknit na vozni pas a ker je imel pred sabo zopet tovornjak si premisli in gre nazaj na prehitevalnega in lepo 130 naprej. Ker mu tipson blinka samo malo stopi na bremzo, da zagorijo lu?ke. In res pri?gejo se modre lu?ke in potem je imel samo sranje, da je vijugal po cesti, oviral promet...sem pozabil vendar mislim, da ?e potem ko se je prito?il je vseeno moral pla?at preko 400?.

 

Najraje bi mu dopisal - PRAVILNO DA GA JE USTAVIL, kaj pa sanja na levem, tovornjak lahko ujame samo in zgolj na desnem in potem ven.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi to bila praksa bi se zelo hitro uredil promet... nobenih sanja?ev in izsiljevalcev, kar bi posledi?no prineslo tudi manj ali celo ni? vo?enj za ritjo in raznoraznega blendanja in ?iv?kanja.

 

Za vse bi bilo prav sam na pravem koncu se je treba lotit problema ne pa da se loti? posledice vzrok te pa ne zanima.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tole ''bom stopil na bremzo, da bo videl kak heroj je'' je pa tudi otro?je no.

 

Ljudje pa sami kli?ejo probleme ?al. ?e ti kdo blenda za ritjo, bi se samo vpra?al kaj je narobe z mano. Izpustimo seveda pri tem une k pretiravajo z blendanjem...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ma tolk kot govori @dvorjan ne bi šlo. Če pridem jaz v Pulo in nazaj z ženo, otrokoma in polnim prtljažnikom z 2.5l avtomatskim dinozavrom pri hitrosti cca 130km/h na 7,5l porabe, potem ne more M3 za voznjo po regionalkah in cijazenje porabiti 8l.
    • Hoja po stopnicah mi dvigne srčni utrip...    
    • Ooo, a ti imaš tudi Mazdo BT-50?   Mislim, glede na ocenjeno porabo...
    • Jah, ocena pač - dokler ne ponovim z ICE, je samo ocena. Ampak glede na to, koliko je bilo prehitevanj, vožnje po hribih, stanja in cijazenja v kolonah - veliko je bilo situacij, ki "dinozavru" niso v prid. Zgolj na relaciji bi verjetno šlo s 6-6,5, ampak vse skupaj pa ni šans. Je 7,5-8 kar realna ocena porabe.
    • Fascinantno,  koliko energie za prepričevanje en drugega v svoj prav, js pa še kr berem, ko kak tabloid, jao mene. Očitno bo zdaj še kar nekaj elektrike preteklo, preden se bo EV organsko razširil nad celotno populacijo, navdušenci že imajo vsak svoj model, zdej bo pa bolj zanimivo.   @dvorjan Kako si tako prepričan koliko bi ti mazda popila na tem istem potovanju? Ni druge, boš moral še enkrat it peljat, pa na koncu pokazat povprečno 48 km/h, pa da se vidi kolko bo pila. Jst na svojem dinozavru še nikoli nisem mel nad 7,5 kadarkoli sem šel  na daljše izlete, tk da težko vrjamem da z trojko nebi  nebi šlo pod to, brez naporov.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.