Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

alfa je zakon ?e ima? preve? denarja odve? in jo ima? kot nedeljski avto (za kako gta govorim) ostalo pa jajc. kolegica kupla novo 147 so ji dobesedno padla vrata na parkingu dol, kolega ima vsak teden te?ave z motorjem, sodelavec na 156 2.4 jtd crknila turbina 2x kljub rednemu servisiranju itd.itd. malo bolj?i fiat :P

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Djte mi sam povedat; mazda6 benz 89KW letnik 2005, ma ketno al jermen - gre dans kolega kupvat, pa da nav totalno tele izpadu? :blush::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Djte mi sam povedat; mazda6 benz 89KW letnik 2005, ma ketno al jermen - gre dans kolega kupvat, pa da nav totalno tele izpadu? :blush::P

 

VSI bencinarji M6 im M3 imajo ketno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VSI bencinarji M6 im M3 imajo ketno.

 

:bravo: Hvala bogu, da so "zopet" za?eli vgrajevati verigo.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: Hvala bogu, da so "zopet" za?eli vgrajevati verigo.

 

?rn avto pa zlata ketna (naoljena da se sveti), pa dolg previs ?ela.... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

alfa je zakon ?e ima? preve? denarja odve? in jo ima? kot nedeljski avto (za kako gta govorim) ostalo pa jajc. kolegica kupla novo 147 so ji dobesedno padla vrata na parkingu dol, kolega ima vsak teden te?ave z motorjem, sodelavec na 156 2.4 jtd crknila turbina 2x kljub rednemu servisiranju itd.itd. malo bolj?i fiat :P

 

 

:hohoho: :hohoho: :aaaaa: :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sori, narobe sm napisu, kolega kupuje NAVOR? :blush:

 

A ta pa ima ?e vedno jermen verjetno? <_<

 

Ne extra zanj so jo nardi eno na ketno :D , ja itaq vsi navori do 2.2 motorja imajo jermen !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam ljudi,ki imajo slabe izku?nje z njim! Vem da se vse sli?i lepo in prav,ampak ga ne priporo?am!Tud sam sem bil enkrat tam(gledal en avto) in so skos nekaj "mutili" (trgovci)!Pri temu trgovcu se celo da tudi vidt kako se avtomobile popravlja kar na parkingu... :D

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Medvodah stoji zelo lepa 5ka, za katero se da pogajati, namrec lastnik je sel po manjsi avto, in ne da se mu delat velikega servisa, zato se da pogajat....

 

http://www.avto.net/2004/dealer_oglas.asp?id=3438439#

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tazga, ki napi?e "pokli?ite za ceno" bi jaz ?e takoj v startu na ?isto zbrcal. Kaj se zajebavajo, a ho?jo prodat al ne al kaj? Ja verjetno jaz kot kupec bi vseeno rad zvedel kolk ho?jo za avto glede na konkurenco ne pa da ga pokli?em pol mi bo pa ro?ice sadil in bu?e prodajal kolk je ta avto oh in sploh in da se mi ga spla?a kupit, ker tazga deala dolgo ne bo mo?no dobit in ne vem kaj ?e vse si zmislijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neki sem zmeden ampak tale 5-ka mi je kar lepa...pa se crna :unsure:

 

Pejd na ?evape !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neki sem zmeden ampak tale 5-ka mi je kar lepa...pa se crna :unsure:

 

pa zadi so legen zici....preverjeno :)

v drive-inu lahko ko gospod odpres zadnja vrata :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, jz tut sovra?m tak?ne oglase, nakonc (po klicu) po?tudira? da sta si s ceno svetlobna leta narazen, s prodajalcem! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, jz tut sovra?m tak?ne oglase, nakonc (po klicu) po?tudira? da sta si s ceno svetlobna leta narazen, s prodajalcem! :hudicek:

 

Meni se zdi, da taki avte samo ka?ejo ne pa prodajajo. Napi?i ceno koliko je avto zate vreden pa da vidimo ali ga bo kdo ?elel. mamujimjeb..

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem vseen ubogal ajvarja :D

 

A si bli dobri ? :zvizga:

 

V Medvodah stoji zelo lepa 5ka, za katero se da pogajati, namrec lastnik je sel po manjsi avto, in ne da se mu delat velikega servisa, zato se da pogajat....

 

http://www.avto.net/2004/dealer_oglas.asp?id=3438439#

 

Js imam "novo" strategijo, za vsakega ki me vpra?a ?e je mazda dober avto, in vsakemu povem da so jajca.

Pol pa vpra?a zakaj jo imam js in mu povem da zato ker so jajca, tolk ni?vredna da jih niti ne kradejo, samo dela pa bp.

 

Ker ?e re?e? ?loveku da je petarda dober, pol vsak i??e napake in spra?uje neumnosti, tako pa imam po mojem odgovoru mir, pa naj si vsak kupi kar mu pa?e. ?e bi reku da se greva peljat 1 krog bi brez te?ave la?je pristal na to kot da me vpra?a ?e se dobro pelje, pa folk vsak ima svoj okus in razvade.

 

Mah dost je tega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa cist tko btw kok je moja kaj vredna? a ma kdo idejo (poznate pa jo itak vsi)

 

2000-3000? bi ti ?e dal

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.