Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

ker je na tak na?in avto nekako obnovljen (ne mislim zdej na to, da se rjo zakrije, ?e je rja se jo pa? more odstranit in ne zakrit).

 

hmmm a misli?... ve?ina novej?ih avtomobilov ima kovinsko ali mineralno nbarvo, ki je nato ?e lakirana tako, da neke hude obledelosti tudi ?ez 10 in ve? let ne bi smelo biti. ?e je avto normalno vzdr?evan farbanje ni nikoli potrebno dokler avto ni zbit. :ne vem: OK, vzamem v zakup, da je lastniku ?la prvotna barva na jetra in ga je vsaki? razburilo, ko je pogledal svoj avto :blush:

 

Pa ?e na plin je

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da mal Uklopkota podra?im :hohoho::lol:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4379949&show=1

 

..ok s ceno pretirava na polno, jest bi mu dal max 11t eur :jezicek:

 

?pegli :vskalo::vskalo::vskalo: ziher je prej imel golfa - pa gume in feltne so ?udno majhne (zimski paket?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tista k je bla,...s TAROX 6 batnimi za 8900e

ce vlozis se 6000e v njo (Tok ko stane ta MPS)

dobis twin turbo pa plin. <_<

PA RWD in superior handling

 

Pomoje ?e pride? do tipa z 12.000? da lahko odpelje? avto. In pomoje stock 3MPS ravno prav zadaj RX-8 obenem pa itak manj pije ob normalni vo?nji. Pa ?emu twin turbo? Ne poznam turbo kitov za RX-8 in res mi ni jasno. :blush:

Predvsem ker je Nordschleife podoben kak?ni navadni gorski cesti z vsemi tistimi spremembami vi?ine, razli?nimi ovinki.... ?eprav realno sta Megane R26 in Focus RS hitrej?a ampak je pa zato Mazda pomoje najbolj user friendly in uglajeni sleeper (5 vrat, ketna namesto jermena, najbr? nasploh bolj vzdr?ljiv avto, pa ?eprav ni toliko po?asnej?a...). No pa izra?unal sem si, da zavarovanje za katerikoli izmed teh avtov ne pride ni? dra?je kot za Cliota je pa res, da je vzdr?evanje (gume, veliki servis pri Focusu in Meganu) dra?je. :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje ?e pride? do tipa z 12.000? da lahko odpelje? avto. In pomoje stock 3MPS ravno prav zadaj RX-8 obenem pa itak manj pije ob normalni vo?nji. Pa ?emu twin turbo? Ne poznam turbo kitov za RX-8 in res mi ni jasno. :blush:

Predvsem ker je Nordschleife podoben kak?ni navadni gorski cesti z vsemi tistimi spremembami vi?ine, razli?nimi ovinki.... ?eprav realno sta Megane R26 in Focus RS hitrej?a ampak je pa zato Mazda pomoje najbolj user friendly in uglajeni sleeper (5 vrat, ketna namesto jermena, najbr? nasploh bolj vzdr?ljiv avto, pa ?eprav ni toliko po?asnej?a...). No pa izra?unal sem si, da zavarovanje za katerikoli izmed teh avtov ne pride ni? dra?je kot za Cliota je pa res, da je vzdr?evanje (gume, veliki servis pri Focusu in Meganu) dra?je. :blush:

 

kaj pa ?e da? v primerjavo ?e kajga STI-ja? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ?e da? v primerjavo ?e kajga STI-ja? :P

 

:harhar:

 

?e zdaj ne verjame?? 4x4 je zakon za ?tart in ovinke, ko se enkrat pelje? 100 ali ve? pa povzro?a nepotrebne izgube, ?e gremo v ravni ?rti. V ovinkih seveda ni primerjave, sploh sta STI in Evo izven te lige. Skoraj bi primerjal MX-5 s tvojo 323F. ;)

 

Lahko pa pogledamo en lu?ten dvoboj zelo, 3MPS vs 6MPS vs Focus RS mk1 vs Megane R26 vs RX8 231hp. Velika mo? Mazde 3 in manj izgub kot pri 6ki ji je kar v prid. Seveda pa kot sem rekel, na progi se vidi (?isto spodaj so uradni ?asi), da avto vseeno ni nastavljen tako ?portno R26 ali Focus RS, je pa zelo blizu. RX-8 in 6ka sta tu za primerjavo, pravi tekmeci so samo trije, vsi s prednjim pogonom

 

 

Izmed vseh teh avtov pa je 3ka pomoje ?e najcenej?a za vzdr?evati, dokler seveda ne gre kaj izrednega. A je dost argumentov? ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:harhar:

 

?e zdaj ne verjame?? 4x4 je zakon za ?tart in ovinke, ko se enkrat pelje? 100 ali ve? pa povzro?a nepotrebne izgube, ?e gremo v ravni ?rti. V ovinkih seveda ni primerjave, sploh sta STI in Evo izven te lige. Skoraj bi primerjal MX-5 s tvojo 323F. ;)

 

Lahko pa pogledamo en lu?ten dvoboj zelo, 3MPS vs 6MPS vs Focus RS mk1 vs Megane R26 vs RX8 231hp. Velika mo? Mazde 3 in manj izgub kot pri 6ki ji je kar v prid. Seveda pa kot sem rekel, na progi se vidi (?isto spodaj so uradni ?asi), da avto vseeno ni nastavljen tako ?portno R26 ali Focus RS, je pa zelo blizu. RX-8 in 6ka sta tu za primerjavo, pravi tekmeci so samo trije, vsi s prednjim pogonom

Izmed vseh teh avtov pa je 3ka pomoje ?e najcenej?a za vzdr?evati, dokler seveda ne gre kaj izrednega. A je dost argumentov? ;)

 

Zakon stran! :bravo:

 

Sicer sm mel v mislih tanovga STI-ja, ker je HB verzija isto kot 3-jka ;)

 

me pa zanima kok bi se kej obnesu takle drag :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakon stran! :bravo:

 

Sicer sm mel v mislih tanovga STI-ja, ker je HB verzija isto kot 3-jka ;)

 

me pa zanima kok bi se kej obnesu takle drag :hudicek:

 

Ti glej tole MX6 vs Civic EG6. ;)

 

Aha torej bi rad Mazda 3 MPS vs Impreza WRX letnik 2008 z 230hp?

Mogo?e proti 250hp verziji?

?ment, ?e ima pa Impreza 50 konjev ve?, potem pa res pusti zadaj Mazdo. Prej pa ne. :harhar:

 

Pa ?e MPS3 vs MPS6. Oba isto konjev in se to?no vidi, da med vo?njo naravnost 4x4 samo pobira konje. ;)

In dejstvo, da manj konjev pri RX-8 dejansko pomeni, slab?e perfomanse proti MPS3.

 

Seveda so to samo ?tevilke, dosti je odvisno od (ne)sposobnosti ?oferja, obenem so to podatki za serijske avtomobile. ?e kaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne da se mi vseh linkov klikat. sorry. prevec :D

 

as far as i know, 3MPS odnese RX8 na ravni crti, kaj se pa na ovinku zgodi je pa druga zgodba

 

Sem ?el malo brskati...

3 MPS-------------RX8

Top Gear

1'32"00-------------1'31"80

Auto Zeitung

1'47"50-------------1'47"20

Tsukuba

1'10"27-------------1'09"78

Hockenheim short

1'19"60-------------1'19"60

Sachsenring

1'47"25-------------1'47"80

Laguna Seca (offical Mazda course btw ;) )

1:50.38-------------1:50.42

Virginia International Raceway

3:16.00-------------3:16.70

Oschersleben

1'52"34-------------1'56"14 (??)

 

 

Na kratko... Razlika je minimalna, je pa MPSka bolj pro?na (in ima celo ve?jo kon?no) kar pomeni, da v ovinku je RX-8 res malo hitrej?a ampak kaj kmalu jo spet MPS dohiti. ;) Za pogledat to rabi? samo tole klikniti, da vidi? v ?em je fora.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Če vzamete stanovanjski kredit, ga boste odplačevali 30 let. Če oropate banko, vas iz zapora spustijo čez 10 let.   Spremljajte me za še več finančnih nasvetov...
    • Seveda, rbr izgublja prednost, ferrari in mcl se pridno približujeta, še malo pa bomo imeli lepo stalno boje pri vrhu.   Sej povsod pišejo o tem in komaj čakajo.
    • Ja, res je zanimivo. Ko je bila cela Evropa v recesiji zaradi kovida in je cela Evropa priznavala, da je Slovenija imela zelo dobre ukrepe za blažitev težav, so vsi v Sloveniji kričali, da to ni nobena taka posebnost in da bi katera druga vlada to naredila še boljše. Pa je takrat imela Nemčija ravno tako težave, ampak se Sloveniji ni toliko poznalo. Ko imamo pa visoko inflacijo in težave v gospodarstvu in stavke že pol leta, je pa krivo to, da ima Nemčija težave in ne nesposobna Slovenska vlada.   Itak. Ivan bo kriv za vse, pa tudi, če ni, Robi bo pa odrešenik Slovenije in širše okolice pa tudi če travo pasemo. Ali je mogoče kaj vmes?   Bemtiš, ko tole berem... Saj me boste spravili do tega, da bom na naslednjih volitvah res Janšo volil...
    • Je bil A4 in ne A6 velikost davno nazaj tako da ne paše v to druščino.   Najnovejši pasat je bil razvit pri Škodi. Tako da od sedaj naprej, tudi če kupiš pasata si bolj pameten kot sicer.
    • Tole pa ni pir je pa račun na katerem je verjetno najcenejši pir v Bosni, aja pa coffe z mlekom tudi... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.