Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Vsaki dan bolj ugotavljam, da niso samo na?i politiki krivi za tako stanje kot je v dr?avi, ampak celo mi sami.

 

Hehe, dobr si opazil - sam ?e nekaj ?asa to razlagam pa me imajo nekateri tudi na tem forumu za va?kega posebne?a, ki opozarja na napake vseh, namesto, da bi se raje pridru?il masi v majhnih ali ve?jih lumparijah. :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.) Kaj jamra?, saj je brezhiben, da eno leto garancije! :P

2.) Lahko mu re?e? da ga bo? prijavil ?e ti ne proda za 3500??

3.) Prodaja? naprej za 4 jurje.

4.) Zih ima avto.net kak arhiv, da bi dokazal tole in se ga prijavi? Boss?

5.) Da? identi?en oglas, isto ceno, iste slike in napi?e? pod opombe, da ima avto prevrtene kilometre. To sem ?e videl enkrat en tak oglas.

6.) Prve tri to?ke so napisane kot hec, da me ne bo kdo obto?il ?esa.

 

EDIT: Popravil ?tevilke. :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se nikoli nisem pretirano poglabljal, toda kaj je pa tisti CARFAX, kjer naj bi lahko preveril zgodovino vozila, med drugim tudi kilometre, neskladnost kilometrov, zgodovino pregledov, zgodovino morebitne kraje, zgodovino lastni?tva, realno ?tevilo lastnikov, tehni?ne informacije,...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaki dan bolj ugotavljam, da niso samo na?i politiki krivi za tako stanje kot je v dr?avi, ampak celo mi sami. Zato ne bo nikoli bolj?e. Da razpredem zgodbo; gledal sem eno M6 2.0 kak?ne 2-3 tedne nazaj, ki se je prodajala na avtonetu za 3.650?. Je ?e face-fitana, 240.000km, zelo lepo ohranjena... in potem so jo prodali ?e preden sem jo uspel videt. No, v zadnjih nekaj dneh opazim enak avto, ki se spet na avtonetu pri drugi firmi prodaja za 5.250? s "SAMO" 180.000km. Prosim prodajalca, ?e mi da ?tevilko ?asije, kli?em na Kozmos-a in kaj ugotovim? Da gre za isti avto, ki je imel zadnji servis opravljen 14.12.2012 pri 237.000km! Ima kdo kak?no idejo, kaj se lahko v tem primeru naredi? Dokler bomo okoli prina?ali drug drugega, bo stanje v tej gnili dr?avi samo ?e slab?e... :(

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7469057&show=1

 

Prijavi sporen oglas z razlogom.

Jah kupovanje avtov pri juresu je vedno bolj vredno :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemti, sam res - 5 totalno zainteresiranih za Swifta....uvedel bom obvezno dajatev na poreklo in davek na ?akalno vrsto - 1. mesto 5%, 2. mesto 3%..... tako kot tisti fail, cenka? za ceno, popuste a na koncu 500? kovinska barva pa 300? prevoz...... :blink:

A ne znajo tega dati v ceno nekako budale.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam tale je pa grsa, vsa skrgasta povsod

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7453050&show=1

 

hehe mal si poglejte ma?ino pa ?e se spomnete teme ki sem jo kar nekaj ?asa nazaj objavil ko sem prenavljal zgornji del motorja 1.8 V6 in ugotovimo da gre ?ude?no za isti motor :P torej za za?etek ni 2.0 kot je napisal ampak 1.8 in ima okoli 150 KM in ne 177KM (spolirani kanali in kolektorji, spu??ena glava in laj?an vztrajnik)

hehe folk pi?e svega sva?ta sam da se znebi opreme faljenega ?porta. :D

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe mal si poglejte ma?ino pa ?e se spomnete teme ki sem jo kar nekaj ?asa nazaj objavil ko sem prenavljal zgornji del motorja 1.8 V6 in ugotovimo da gre ?ude?no za isti motor :P torej za za?etek ni 2.0 kot je napisal ampak 1.8 in ima okoli 150 KM in ne 177KM (spolirani kanali in kolektorji, spu??ena glava in laj?an vztrajnik)

hehe folk pi?e svega sva?ta sam da se znebi opreme faljenega ?porta. :D

 

ammm a mi2 isti avto gledava?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opa, tole pa poznam, v?asih bil pri STT klubu :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7484068&show=1

 

Ne vem ali je samo men ali tudi drugim toook grozljivo grda ta rjava notranjost? :huh:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ali je samo men ali tudi drugim toook grozljivo grda ta rjava notranjost? :huh:

 

notranjost res tut men ni v?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se peljes po portorozu z Mile Kiticem in sipo dol, je vazna samo zunanjost

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ta komad? http://www.youtube.com/watch?v=_KJqQYvzYQw ...sam kaj ga mrda z guzico to ju?no voće...ufff...?e si nam spet eno ju?no ubodu u PM :jupiii:

 

Tole je komad za trojko GTA...od Nove Jar?e iz parkinga in 3 seaforji....Mercator ?i?ka in ugasnt avto....3:41 (lih tolk kolkr je dolg ta komad na CD-ju :) :) )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ta komad? http://www.youtube.com/watch?v=_KJqQYvzYQw ...sam kaj ga mrda z guzico to ju?no voće...ufff...?e si nam spet eno ju?no ubodu u PM :jupiii:

 

Uff rit pa noge - flawless :bravo:

 

Na, da se je bo? ?e mal nagledal...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff rit pa noge - flawless :bravo:

 

Na, da se je bo? ?e mal nagledal...

 

Samo glas pa mora? vgasnit, ker je telo vse kar ima

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zarad barve, tud kak?na rumena je delikatna..... :)

 

In 100k na vanklu, pa deset let, pa poraba 12, pa pa pa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zarad barve, tud kak?na rumena je delikatna..... :)

 

Okusi so pa? razli?ni, meni je tale modra barva dale? najlep?a za Rx8. :wub::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.