Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

 

Kolk bi pa bila kej realna cena takega avta?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno res

 

Je pa tko, da Superb bi verjetno ?e bil pri tolk kilometrih saj je dejansko to avto, ki je delal relacije. Octavija pa je poleg km naredila ?e veliko veliko laufanja v prazno, ko so fantje v patrulji oziroma kontroli pa je treba pozimi gret na mestu, poleti pa hladit. Tko, da ?e bi delovne ure motorja lahko zmerili ali pa ?tevilo obratov motorja bi verjetno bil tale ekvivalenten s kak?nim, ki je na cesti dejansko naredil pol milijona kilometrov.

V ma?ine so pri ve?ini avtov neuni?ljive.

 

Ta bo pomoje ?e dolgo ?el: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8858311&show=1&avto=Ford%20Mondeo%202.5i%20V6%20Trend

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk za info. V?eraj sva ?la z Bo?tjanom na ogled rde?e mazde 6 mps. Avto je mehansko v dobrem stanju. Menjan je bil blok motorja ker je bil avto 60.000km brez menjave olja :) menjana je turbina. Zadnji diferencial ni ok, diski so se prvi avto ima 175k km in ne 120k kot je na oglasu. Peedna leva roka rabi obnovo. Zimske gume so recimo da ok letnik 12 letnih niti gledal nism.

Zunanji izgled kot pravi Bo?tjan "da bi ga en z lopato skupi zmetov" Feltne vse 4 nimajo skupaj 1cm neobtovcenega robu. Kraki popraskani totalno barva odstopa rjavi. Sprednji odbija? komaj stoji na avtu verjetno je odlomljen nosilec pri lu?i. Na 3 koncih je opraskan konkretno verjetno beton. Pokrov motorja popikan od kamen?kov. Pragovi zdrajsani. Vrata vdrta druga popraskana spet globoke raze ne lak dejansko do pleha. Zadnji odbija? na 3 koncih udarjen. Letvice pri steklih rjave. Blatniki robovi spodej rjavi. Na strehi pri nosilcu nad vrati se lu??i lak. Uglavnm nevem ?alostno moj Xedos 6 letnik 99 nima ene praske. Da o rumencu niti ne govorim pa je bil 02 letnik. Priznam da mi je ?lo na jok ko sem vidu tak avto v takem stanju. Toliko v vednost. Lp

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo i??e plati??a, ampak za Mazdo ravno ni izbire:

 

http://www.rabljenegume.com/jeklena_platisca

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk za info. V?eraj sva ?la z Bo?tjanom na ogled rde?e mazde 6 mps. Avto je mehansko v dobrem stanju. Menjan je bil blok motorja ker je bil avto 60.000km brez menjave olja :) menjana je turbina. Zadnji diferencial ni ok, diski so se prvi avto ima 175k km in ne 120k kot je na oglasu. Peedna leva roka rabi obnovo. Zimske gume so recimo da ok letnik 12 letnih niti gledal nism.

Zunanji izgled kot pravi Bo?tjan "da bi ga en z lopato skupi zmetov" Feltne vse 4 nimajo skupaj 1cm neobtovcenega robu. Kraki popraskani totalno barva odstopa rjavi. Sprednji odbija? komaj stoji na avtu verjetno je odlomljen nosilec pri lu?i. Na 3 koncih je opraskan konkretno verjetno beton. Pokrov motorja popikan od kamen?kov. Pragovi zdrajsani. Vrata vdrta druga popraskana spet globoke raze ne lak dejansko do pleha. Zadnji odbija? na 3 koncih udarjen. Letvice pri steklih rjave. Blatniki robovi spodej rjavi. Na strehi pri nosilcu nad vrati se lu??i lak. Uglavnm nevem ?alostno moj Xedos 6 letnik 99 nima ene praske. Da o rumencu niti ne govorim pa je bil 02 letnik. Priznam da mi je ?lo na jok ko sem vidu tak avto v takem stanju. Toliko v vednost. Lp

Da te malo popravim in dopolnim, diferencila je ok(verjetno NIKOLI MENJANO OLJE) zato NE DELA zapora zadnjega diffa, sprednja je recimo ok.

Druga?e pa vagn za ZJOKAT, avto ni iztro?en, ampak UNI?EN, sprednji odbija? sem z DVEMI prsti premikal gor in dol za par CENTIMETROV(prodajalka parvi da je to NORMALNO, sem ?el na svojega probat sem z OBEMA rokama premikal cel avto, odbija? napram kaoseriji se je premaknil za par milimetrov, to lahko potrdi Dejan in njegov o?e, kako je pri ?arometih grdo stran ?trlel raje ne bom. Feltne  kot b jih okrog in okrog pre?ve?il  pes, 

Skratka HANDS OFF, razen, ?e ga kdo ho?e za na progo, proda kar ne rabi in ga spaca skupaj in gasa, samo osebno mislim da ni vredno razen ?e komu ostaja preve? ?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se najbr? dost zverinsko sli? v ?ivo..V8,highflow cat in magnaflow zadn lonc, hkrati je pa ?e vse legalno..

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8962562&show=1&avto

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se najbr? dost zverinsko sli? v ?ivo..V8,highflow cat in magnaflow zadn lonc, hkrati je pa ?e vse legalno..

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8962562&show=1&avto

Men je pa tut vizuelno noro v?e?. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se najbr? dost zverinsko sli? v ?ivo..V8,highflow cat in magnaflow zadn lonc, hkrati je pa ?e vse legalno..

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8962562&show=1&avto

Agregatno sigurno. ?koda edino, da je Audi... pa ?e to "zelo zanesljiv" A6... :) Je pa drag za 14 let star avto. Oni Volvo zadnji? je bil 6-7 let mlaj?i, z manj kilometrine, ve? opreme, isto V8, samo za 4.000? ve?. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MG ZT-190

Bolj kot ga gledam bolj mi je v?e? :) Pa? volan na desni in vpra?ljivi kilometri, je pa cena vseeno kul :)

Takega avta pa ?e nikoli nisem videl v ?ivo, no saj verjetno je tale edini pri nas?  :D

 

Prov imel bi eno takole zver v lasti, sicer cena je mal problemati?na za trenutne finance, ampak pustimo detajle:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8962675&show=1&avto=Honda%20Integra%201.8i%20Type-R%20VTEC

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takega avta pa ?e nikoli nisem videl v ?ivo, no saj verjetno je tale edini pri nas? :D

 

Prov imel bi eno takole zver v lasti, sicer cena je mal problemati?na za trenutne finance, ampak pustimo detajle:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8962675&show=1&avto=Honda%20Integra%201.8i%20Type-R%20VTEC

Takole zadevo sm mel sanso menjat za 3-jko, pa sm se pol "usral", zarad financ dalje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.