Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mal je pokavsan oz. obtol?en.  :D

 

@Slivka, dobro avatar slikco ima?, taprav zakurjen Mazda?.  :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naprodaj zanimiva ?verca, ki jih je le par v SLO, tale pa mogo?e kar edina v sedan verziji

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8866266&show=1&avto=Nissan%20Sunny%20GTI

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno sem se zatipkal, ker v resnici i??em TURBO DIZLA (druga?e mi je bilo zagro?eno z lopatko iz peskovnika).  :hohoho:

 

Za koreto prejel ?e kar nekaj klicev, a sem se izkazal kot trd pogajalec in potem razo?arani glasovi na drugi strani.  :aaaaa:

 

Tole pa je neke sorte drift specialka s kar zanimivim dizajnom:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8903199&show=1&avto=BMW%20serija%203:%20323i

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naprodaj zanimiva ?verca, ki jih je le par v SLO, tale pa mogo?e kar edina v sedan verziji

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8866266&show=1&avto=Nissan%20Sunny%20GTI

Je edina ne samo v Sloveniji ampak verjetno med zelo redkimi v EU. V EU pa zato, ker je bila tale sedanka uvo?ena iz ?vice, ki ni v EU. Je pa res, da je imel toliko kilometrov ?e ko sem se jaz zanimal zanj, to je cca 9 let nazaj. ?al moj avto takrat ni ?el v promet, ?e ne bi ga kupil ker je super avto. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja prov zanimiva zadevca, ?eprav tole je o?itno treba nekaj malega po?timat. Mi je bil pa pred leti sicer bolj v?e? 3-ravni bele barve. Vpra?anje, ?e ?e "brca"  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, sam u ta ravni je bil pa gti-r verzija, ista ma?ina z turbakom, 220 konj pa 4x4 pogon :) tole je moj sanjski avto, mel sem sedana, 1,4 16v, 86 konj pa 900kg. Avto je letel k sneta skira, n? ?ru ola al pa karkoli, pa se ga je ti?al na povno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bo kak?en ma?ek poceni kupil, priredil stanje prevo?enih, mogo?e ?e spoliral in bo avto kot nov, pri tem pa bo zaslu?u k zmaj.  :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno res

 

Je pa tko, da Superb bi verjetno ?e bil pri tolk kilometrih saj je dejansko to avto, ki je delal relacije. Octavija pa je poleg km naredila ?e veliko veliko laufanja v prazno, ko so fantje v patrulji oziroma kontroli pa je treba pozimi gret na mestu, poleti pa hladit. Tko, da ?e bi delovne ure motorja lahko zmerili ali pa ?tevilo obratov motorja bi verjetno bil tale ekvivalenten s kak?nim, ki je na cesti dejansko naredil pol milijona kilometrov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je potem pri porabi 10 enako 37000L benza, oziroma dobrih 50.000?. Verjetno pri razpisu s kriterijem najcenej?ih vozil to upo?tevajo a ne......

 

?koda Superb 2.8 V6

370.000km

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.