Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kolega s foruma Motorfreak! :bravo:

 

Jaz bi prej sklepal, da privatnih zadev ne ?eli vpletat v oglas, kar je men precej logi?no! :ne vem:

 

P.S. sicer pa lepota je precej relativna zadeva! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi blo za kupit, ampak opomba pa zmaga :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5209536&show=1

 

Na izpu?nih loncih mu nekaj ne ?tima, total so pove?eni. Tak?en tip Accorda (z dvema loncema zadaj) videvam vsakodnevno in vem da jih ima bistveno vi?je, mogo?e mu jih je baba zdemolirala! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebala te ta tvoja poraba. Grega lepo napisal, kdor lahko tanka pa? kupi, kdor pa ne pa jamra. :vskalo:

 

Pa ne da sem tud teb na ?ulj stopil pa se tako vedno pohvali? kolk ti RS malo porabi glede na to kak dirkalnik je. :jezicek:

 

 

Sej vem, da sem marsikoga zdele razjezil - se opravi?ujem ne bom ve?, ?eprav moja prva pripomba je bila mi?ljena ?isto tako mimogrede, da je nakup v redu, ?e te ne moti poraba - si nisem mislil, da zna taka pripomba tolk jeze povzro?it... pobje ?e enkrat pardon ni blo nala??. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne da sem tud teb na ?ulj stopil pa se tako vedno pohvali? kolk ti RS malo porabi glede na to kak dirkalnik je. :jezicek:

Sej vem, da sem marsikoga zdele razjezil - se opravi?ujem ne bom ve?, ?eprav moja prva pripomba je bila mi?ljena ?isto tako mimogrede, da je nakup v redu, ?e te ne moti poraba - si nisem mislil, da zna taka pripomba tolk jeze povzro?it... pobje ?e enkrat pardon ni blo nala??. sramezljiv

 

Zato ker z to porabo ?e prav najeda?. Jaz sem pri Cliu pri?akoval ve?jo porabo in po dveh letih se mi ?e vedno zdi sme?no ko mi pi?e naprimer 8,4. Ti pa zdaj pri avtu z 200hp omenja?, da se mora? sprijazniti z visoko porabo. Ja bej? no, mister obvious? Kdor kupuje to, se je ?e pred nakupom sprijaznil s porabo. ?e ne je ?e v ?tartu zgre?il in naj kupi Mazdo 6 dizel. Naprimer.

 

 

@Ploki tale pa ima ceno. :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato ker z to porabo ?e prav najeda?. Jaz sem pri Cliu pri?akoval ve?jo porabo in po dveh letih se mi ?e vedno zdi sme?no ko mi pi?e naprimer 8,4. Ti pa zdaj pri avtu z 200hp omenja?, da se mora? sprijazniti z visoko porabo. Ja bej? no, mister obvious? Kdor kupuje to, se je ?e pred nakupom sprijaznil s porabo. ?e ne je ?e v ?tartu zgre?il in naj kupi Mazdo 6 dizel. Naprimer.

@Ploki tale pa ima ceno. :rolleyes:

 

Sej sem rekel oprosti no, pa kaj bi ?e rad.... mi je pa? izletelo, pa pizda no a moram ?e kej napisat, da mi je stra?ansko ?al, da sem napisal tisti stavek, zarad katerga nekateri tako norite tuki gor.

 

nism vedu da so tolk zgubile cene te ki?te...so mi pa KW v?e? ja!!!

 

?e se seveda sprijazni? s porabo okol 11litrov/100km

 

Zarad tega kur?evega stavka tak napad name, kot da sem pol forumu jebal mater ?zmeden? :ne vem:

 

 

Sploh pa ne vem, ?e je poraba tolk nepomembna, da se jo ne sme niti omeniti zakaj se o tem ?e pogovarjamo. Zakaj pol en jamra, kolk mu velik pije, drug se ?udi a ni kaj narobe z negovim avtom, nekateri plin notr vgrajujejo, da jih cenej pride in ?e in ?e. Mislim, ?e je to pa? tolk nepomembno zakaj tolk govora o tem. Meni pa? je pomembno, pa kaj ?e kupim avto za skoraj 30k?, a pol mi pa mora bit vseeno, kolk stro?kov bom mel ?e zraven za ?as uporabe? :ne vem:

 

Ma pa pustmo to, ker je res brezveze, ne bom napisal ni? ve? glede porabe, obljubim, ?e je pa ?e koga strah al pa se ?uti prizadetga ob kak?nem mojem prihodnjem postu se pa da na forumu tudi nastavit, da se postov dolo?enega uporabnik ne vidi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma pa pustmo to, ker je res brezveze, ne bom napisal ni? ve? glede porabe, obljubim, ?e je pa ?e koga strah al pa se ?uti prizadetga ob kak?nem mojem prihodnjem postu se pa da na forumu tudi nastavit, da se postov dolo?enega uporabnik ne vidi.

 

pomiri se :D

 

tudi tisti, ki sedaj tako prosto govorijo o porabi, bodo prej ali slej ob?utili, kaj pomeni 2l manj na 100km ;):)

Ko se ti enkrat odpre, in za?ne? razmi?ljati, da ni nujno razmetavati z denarjem, tudi ?ivljenjske prioritete se menjajo, potem pri?ne? tudi o porabi razmi?ljati, pa o cigaretih, pa ?okoladi, pa o kavici v bli?njem lokalu, itd., ?e posebej ?e dela? veliko kilometrov letno... ampak, nekateri se pa? ne vozijo toliko :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej Boss ne napadam te, mogo?e sem uporabil napa?ne besede. :blush: Jaz vem, da ?e avto porabi 2l/100km manj, da je to na leto lahko veliko denarja. In realno ve?ini to pomeni veliko. Ampak nekdo, ki gleda bencinarja z 2,0 ali ve? in z ve? kot 200 konji se je verjetno ?e sprijaznil s porabo. Kdor se ni (ali pa kalkulira kako bo ?lo ?ez) pa nabavlja premo?en avto za svojo denarnico. Se motim? :ne vem:

Komur je to, da ima pod haubo zverino hobi (jaz, uklopko, Grega, Yavarye itd..) bo pa porabo vzel za nujno zlo tako kot pla?evanje dra?jega zavarovanja. To je pa? nujno zlo kot naprimer drag kasko, ?e kupi? nov avto.

 

Upam, da sem lepo napisal in, da se vsaj tu strinjava? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz lahko re?em, da kupujem avte z namenom, CX7 je bil dobesedno preve? za potrebe, Exeo in Mazda6 pa sta idealen paket, ?e bolj slu?i namenu Swift....s tem seveda da se enkrat poudarjam novi zgolj zarad leasinga, ki mi je vsak dan bolj v?e? - letno dam za nov avto cca 3.000? po 2-h, 3-h letih pa je prodajna cena min 5.000? ve?ja od odkupa...ima? pa povrhu garancijo vsa leta.

 

Labi kaka je sedaj tvoja izku?nja prvi? na liziko??

 

Se da privo??iti ?e vse dobro prera?una? in se ne zaleti?. Je pa danes v SLO trapasto kupiti nekaj kar ima ve? kot 120-140 konjev, kateregakoli benz al nafta....(kazni, guzve...) ne govorim o benzu.

 

?e kupi? MPSko, V6, 3.0...itd pa? kupi? zver...ki ima vse dele ve?je in dra?je - avta ne kupi? zaradi osnovnih potreb :)

 

nova Mazda6 Cd129 se zdi podhranjena ampak v bistvu nudi preve? kar rabi? danes......

 

pomiri se :D

 

tudi tisti, ki sedaj tako prosto govorijo o porabi, bodo prej ali slej ob?utili, kaj pomeni 2l manj na 100km ;):)

Ko se ti enkrat odpre, in za?ne? razmi?ljati, da ni nujno razmetavati z denarjem, tudi ?ivljenjske prioritete se menjajo, potem pri?ne? tudi o porabi razmi?ljati, pa o cigaretih, pa ?okoladi, pa o kavici v bli?njem lokalu, itd., ?e posebej ?e dela? veliko kilometrov letno... ampak, nekateri se pa? ne vozijo toliko :)

 

to je bistvo vsega, le da je pred tem pogoj da te ata in mama ne podpirata ve? in za?ne? ob?ititi realnost.

Jaz sem 'downgrade-al' trenutno avte ker so druge prioritete ampak tale Mazda6 je ve? kot bi si ?elel - bojim se le da bodo kmji kmalu pojedli ekonomsko ra?unico...200k pred novim letom o?itno, pa sem ?tartal 170k julija :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, da se vrnemo iz teh socialnih tem back to topic

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5224321&show=1

 

ma daj se heca?, ve? kok to kuri :P

 

raje za tak denar to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5249085&show=1

oz ?e ho?emo kabria to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5239048&show=1

tazadnega mam na sumu da je po?en bil

 

@jures: se strinjam ja. 160hp+ si kupi? ?e ma? ke? in si ga pripravlen vr?t stran za avto.

js ga trenutno nimam <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?e?en avto?ek, ampak matt ?rna streha na modro barvo plo?evine? :ne vem:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5251964&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma daj se heca?, ve? kok to kuri :P

 

raje za tak denar to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5249085&show=1

oz ?e ho?emo kabria to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5239048&show=1

tazadnega mam na sumu da je po?en bil

 

@jures: se strinjam ja. 160hp+ si kupi? ?e ma? ke? in si ga pripravlen vr?t stran za avto.

js ga trenutno nimam <_<

 

pa si ti ziher da tile Nissani kurijo manj kot oni Porsche ? :)

 

jaz mo?no dvomim v to :)

 

'bi bilo pa fajn meti enkrat v lajfu por?eja, ampak te ?e raje "EmergencyCall"

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma daj se heca?, ve? kok to kuri :P

 

raje za tak denar to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5249085&show=1

oz ?e ho?emo kabria to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5239048&show=1

tazadnega mam na sumu da je po?en bil

 

oboje je fuuuj...

Z4 je tko al tko verjetni kandidat

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej Boss ne napadam te, mogo?e sem uporabil napa?ne besede. :blush: Jaz vem, da ?e avto porabi 2l/100km manj, da je to na leto lahko veliko denarja. In realno ve?ini to pomeni veliko. Ampak nekdo, ki gleda bencinarja z 2,0 ali ve? in z ve? kot 200 konji se je verjetno ?e sprijaznil s porabo. Kdor se ni (ali pa kalkulira kako bo ?lo ?ez) pa nabavlja premo?en avto za svojo denarnico. Se motim? :ne vem:

Komur je to, da ima pod haubo zverino hobi (jaz, uklopko, Grega, Yavarye itd..) bo pa porabo vzel za nujno zlo tako kot pla?evanje dra?jega zavarovanja. To je pa? nujno zlo kot naprimer drag kasko, ?e kupi? nov avto.

 

Upam, da sem lepo napisal in, da se vsaj tu strinjava? :)

 

Akhm, kot da je moje mnenje kej druga?no od tega kot si napisal :ne vem: ...

 

?e enkrat, da razlo?im pa je to zadnji? in ne bom ve? - Grega se najprej ?udi kako so tok padle cene za S-maxa... S prispodobo o ***** sem sugeriral zakaj se tak avto ne prodaja po ceni, ki bi bila bolj "primerna". Avto je v denarju vreden ravno toliko kot so kupci pripravljeni pla?ati in ni? ve? in temu se v ekonomiji re?e tr?na cena.

 

Zakaj je tako?

 

Zato, ker tisti, ki kupi rabljen avto navadno nima toliko denarja, da bi nato uspel drago vzdr?evanje pla?evat za tak avto. Pa tu ne gre samo za ***** ampak za vse ostale stro?ke povezane s tem kot so vi?ja registracija, nadomestilo za ceste in kasko zavarovanje. Sploh pa ?e govorimo o avtu, ki je prvenstveno dru?inski "people carrier" navadno za prevoz otrok in se kaj dobro ne znajde ne med ?portno vo?njo ?e manj pa med ovinki.

 

Razumem, tako tebe, kot Uro?a, Gragata in Bo?tjana, da si kupite "sportska kola", ki temu primerno tudi nekaj dajo od sebe (tisti s-max pa bolj malo glede na to ?emu je prvenstveno namenjen), da si sprosti? adrenalin in nikoli res nikoli nisem nikogar obsojal zaradi take odlo?itve ?e manj pa da bi mu kakorkoli sugeriral ali namigoval druga?e. Vsak ima pa? svoje veselje a po drugi strani me pa zelo moti, da nekdo konstantno ho?e dopovedat meni in tudi drugim, da je diesel zani?, da sem bumbar, ker kupujem nov avto, da jamram nad **** (to mi je sicer novo ampak je bil tudi ?e o?itek... mo?no pa da ni bil direktno namenjen meni), da sem ?udak, ker bi rad nekje kaj prihranil (recimo menjava in centriranje gum npr.).

 

Ne vem, verjetno ne delam narobe, ker ko dobim neposredni ali posredni o?itek na neko odlo?itev, da to potem z ARGUMENTOM zagovarjam in razlo?im zakaj tako mislim oziroma po?nem. Zdej, ?e kdo to smatra za kregarijo ali pa da sem zoprn verjetno ne razume bistvo ?ivega in aktivnega foruma, kjer se pogovarjamo, soo?amo razli?na mnenja in razli?ne izku?nje, ki jih imamo.

 

Osebno sem na mnogih forumih potegnil ?e marsikaj koristnega, izpopolnil mnoga znanja in upam, da kdaj pa kdaj tudi sam prispevam kak?en koristen nasvet ali pa vsaj pogled na dolo?eno zadevo. ?e pa je to mote?e (taka znajo biti spoznanja takrat, ko ?lovek ugotovi, da vedno nima prav), potem sem se pa pa? nau?il nekaj novega in bom v prihodnje bolj previden z "mnenji". :blush:

 

Evo sem se potrudil, da nisem omenil besede na "P" s ?estimi ?rkami - sej bo ?lo mal vaje ?e pa mi bo v kri zlezlo :danzoman::aaaaa:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Renault forumu imamo enega smajlija. Objavljena slika S to razliko, da bi tu lahko dali tvoj nick. :P

 

Sicer pa ja se strinjam, da je S-Max s tako motorizacijo pravzaprav mal sfaljena zadeva. Ker je v osnovi namenjen preva?anju dru?ini ampak najbr? s porabo, ki je primerljiva kak?nemu ?portniku, ?al pa najbr? lega ni primerljiva ?portniku.

 

Zame nisi ?udak ker vozi? dizla. :D Te ?isto razumem ker s tvojo kilometrino je to ve? kot upravi?en nakup.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.