Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ta dr?ava je ?e ITA, ?im so baloni zunaj na odpad oz. po delih. npr. tale sem ga ?e doolgo nazaj gledal, ko je ?e imel desni blatnik in desno lu?, vse celo http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=202078894 , in se prodaja po delih, tudi iz ozadja se vidi en napol podrt avto. ?e bi ?e mal spustil, bi ga kot je v navadi kak?en na? uvoznik kupil, popravil in prodajal za 8t eur +.

 

V USA je avto lahko se?vasan magar iz treh (dosti popularno pri nas) ampak mora imeti tri vin ?tevilke.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha..no tud ?e bi bil ?rn nebi bilo ni? narobe :) Nope nimam familije, je pa trojka karavan veliko lep?a od limuzine..vsaj meni, za familijo pravijo da trojka karavan ni, bolj pride petka v po?tev :) ?e M 18tke feltne gor pa bi biu avto ?pica :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kabrio mi je celo enka v?e?, npr. 335i varjanta! :bravo::danzoman:

 

Pa dobr leti...?eprav mi je s 330d cabriem komaj pobegnil na primorski avtocesti...je tip z bejbo kar mal ?udn gledu kaj dela dizl powah, se je bejbi mogo?e mal preve? pohvalu...haha....res pa da ve? kot 220 km/h nismo pri?li, zaradi gu?ve. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj, najde? eno zbito z volanom na levi, premontira?... tisto zadaj ?e zakrpa?... :) jo proda? za 4k

 

Da bi bil samo volan in volanska letev. Potem so tu ?e vrata (stikala!) in velikokrat tudi vsa elektronika v armaturi. Naprimer kak ra?unalnik, stikala na voznikovi strani. Ponavadi je voznikov sede? tudi bolj nastavljiv kot sovoznikov. Aja pa ?e RHD lu?i spredaj je treba zamenjati.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi bil samo volan in volanska letev. Potem so tu ?e vrata (stikala!) in velikokrat tudi vsa elektronika v armaturi. Naprimer kak ra?unalnik, stikala na voznikovi strani. Ponavadi je voznikov sede? tudi bolj nastavljiv kot sovoznikov. Aja pa ?e RHD lu?i spredaj je treba zamenjati.

 

ne pozabi po vsej verjetnosti tudi po?arna stena!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk mislite bi bila realna cena za tole?

 

Dvomim da ima res 12Xairbah, ali pa smo mi res Balkanski trg in jih imam v svoji samo 8 komadov! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.