Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Nenavadnega izgleda je tale 323 od zunaj! :P

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5220594&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res se je potrudil in spedenal avto ampak to nikoli ne bo prodano....oz. res kak?nemu ibr fanu, kar jih pomoje v slo ni. ?koda ker tak?ne zadeve niso cenjene pri nas, jest jih cenim, za ves trud in vlaganje ampak da bi dal toliko denarja pa ni ?ans, raje nabavim:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5064734&show=1 :bravo:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5014784&show=1 :bravo:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4507079&show=1 :bravo:

 

Evo9 mi smrdi... Ker pomoje nekaj ne ?tima ker EVO9 ima ve?ji spojler zadaj, pa zram antene ma take male ?arkece podobne difuzorju, ki jih ta nima... Tak da tole ne vem ?e je EVO...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo9 mi smrdi... Ker pomoje nekaj ne ?tima ker EVO9 ima ve?ji spojler zadaj, pa zram antene ma take male ?arkece podobne difuzorju, ki jih ta nima... Tak da tole ne vem ?e je EVO...

 

Tale prodajalec kar dosti iz USA vozi tako da....?eprav je napisal da je SLO avto, lahko da je spojler menjal ipd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo9 mi smrdi... Ker pomoje nekaj ne ?tima ker EVO9 ima ve?ji spojler zadaj, pa zram antene ma take male ?arkece podobne difuzorju, ki jih ta nima... Tak da tole ne vem ?e je EVO...

 

zadn spjler mi je res sumljiv, sam ?arkcov pa mislim, da niso mel vsi ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stonauro ima same zanimive avtomobile. Zadnji? sem bil na njihovem parkiri??u in je par takih avtov. Ve?ina EVOtov je uvo?enih iz USA. Subaruji so manj sumljivi. Razen une bele Impreze, ker pri nas v tej barvi ni bila na voljo.

Kak?ne avte se uva?a iz USA pa upam, da vete. Zbite, odpisane in prodane za par tiso?akov nakar se jih tukaj po?tima in proda po ceni nikoli karamboliranega in super ohranjenega. ?e je res kupljen v Sloveniji se da itak preveriti v registru. ?e ni se mu zate?i sto na uro. :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale pa prodaja bu?ke. :vskalo:

Vgradil sem mu ?porten filter K&N , ker je deloval malo zaspano,

sedaj gre skoraj tako kot mo?nej?i modeli. Gume ima ?isto, nove letne 195/55 z minimalnim kotalnim uporom, tako da porabi liter do dva manj kot bi druga?e porabil.

Valda gre kot 160 konjski, pa pije dva litra manj zaradi gum.

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena GTA http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5219248&show=1 , jaoooo kam grejo cene, zgleda da jo bom mel do konca, ker tole ni ni? od ni?....pa tko mi di?i BMW :whatever:

 

jaz svoje ne dam pod 7 ta noben denar :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz svoje ne dam pod 7 ta noben denar :harhar:

 

Raj zapelem v Savo, sploh po tem ko je podvozje komplet po?timano in obnovljeno, pa ?e par stvari a ne :) takih lu?tnih. Je pa to tisto, o ?emer ve?krat pi?emo...?aaaal se vse kar vlo?i? v avto, skoraj ni? ne pozna pri prodaji...razen za kak?nega ljubitelja...?e dobro da tiso?e eur ne me?em notri :) Pomoje bi mogu ?e v ?tartu MPS nabavit, pol pa zihr nebi ni? preve? rihtal :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raj zapelem v Savo, sploh po tem ko je podvozje komplet po?timano in obnovljeno, pa ?e par stvari a ne :) takih lu?tnih. Je pa to tisto, o ?emer ve?krat pi?emo...?aaaal se vse kar vlo?i? v avto, skoraj ni? ne pozna pri prodaji...razen za kak?nega ljubitelja...?e dobro da tiso?e eur ne me?em notri :) Pomoje bi mogu ?e v ?tartu MPS nabavit, pol pa zihr nebi ni? preve? rihtal :bravo:

 

itak da bi ker 260 bi bilo premalo :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah to pa res nebi blo premal :) to si pa ?e kar konkuren?en...edino zvok bi se moral po?timat, tole pa res mo?nej?im Mazdam manjka :whatever:

 

no vidi? sej samo na zvoku,pa potem samo ?e malo na ra?unalniku,pa ?e malo na pospe?kih pa?e,pa ?e,.....

:harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je realno v denarju vreden le toliko kolikor so kupci pripravljeni od?teti zanj in ga res kupiti ter odpeljati. Drugo pa je kolk je avto vreden uporabniku, ki ga ne misli prodajat - na?eloma bistveno ve? kot pri prodaji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res ja, sploh ?e si ga nekdo res ?eli a ne. Npr. tista moja trojka 1.6 je bila prodana v parih dneh za isti denar kot sem jo pol leta prej kupi. Je pa res da je kupec iskal nekarambolirano,nepo?kodovano,z realnimi kilometri, redno servisirano ipd., jo celo premeril, in ?eprav je bila po?kodovana malo zadaj, jo je takoj odpeljal. Zdej jest moje, trenutno nebi dal za tolk, ker bi bil res preve? v minusu, za kak?en pameten denar pa takoj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je ?uden ker izgleda OK in ne vem zakaj je gor. Je pa tip itak hecn. kak?no stvar baje dobi? sme?no poceni v primerjavi z originalom, kak?en del je pa kot bi bil iz zlata. Pa nasploh ti po telefonu re?e za vse, da ima, ko pride? tja se pa dogaja, da ne ve o ?em govori?. Saj razumem, da ima ogromno stvari ampak naj potem ne nateguje folka, ki potem pridejo iz drugega konca Slovenije za brezveze. Pa, ?e proda zjeban del tudi ne prizna. Jaz imam sicer OK izku?nje z zavornimi ?eljustmi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..kaj sem ?e vse sli?al o tem tipu, tudi od tistih ki razbite avte uva?ajo in tukaj popravljajo.....mislite da je na odpadu zaslu?il za Ferrarija? in na koncu mu ga kao slo kombi porine na Pagu v morje...a on ga na pomolu parkira...mu?ke jaooo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.