Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

200? na mesec bi pr?lo tole, pol pa ?e zavarovanje, pa ?e kaka okvara vmes, pa tankanje... pa smo tam :)

 

Xedos ne pride v po?tev, v po?tev pride zdej ?e sam 2000 letnik+

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2000 letnik+

Modra odlo?itev, pa magari ?e ne bo moder avto. Je pa res da ?e 2000 letnik je 12 let staro vozilo, hehe. :blush:

 

Total izpod cene (beri tudi opombe);

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5531886&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So ljudje ki cenijo ta avto (pa katrce, bolhce, spa?ke...) bolj kot karkoli... :party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo, mal sm prespal in pretuhtu in ugotovu, da to nebo ?lo gladko skoz ?ez mesce :( ?e bi bla par jur?kov cenej pol ja...

 

plan je bil pa tole

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4499814&show=1

 

To sm ?u jest gledat, stoji ?e ogromno ?asa tam, vsaj leto dni, itak je iz uvoza, feltne niso original, gor so zimske gume, pa lufti spredaj se ne ujemajo glih :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, mo?nej?e, pa ne limuzina, ampak ?portnik :D

 

Trenutno malo tuhtaj za kaj ima? finance... Tako da mo?neje ne rabi?, ko ma? pa full time ?iht pa vse porihtan pa kupi? kej takega...

 

Zakaj je bila ?e 1.5 mi prevelik zalogaj... Zavarovanje, takse, benz,... 1.1 pa mi lepo pride v nizko kategorijo, mal porab, pelem se vseen...

 

Ko bo pa cajt bom pa jz tut ?el na kej z ve?jo ?talo pod havbo...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno malo tuhtaj za kaj ima? finance... Tako da mo?neje ne rabi?, ko ma? pa full time ?iht pa vse porihtan pa kupi? kej takega...

 

Zakaj je bila ?e 1.5 mi prevelik zalogaj... Zavarovanje, takse, benz,... 1.1 pa mi lepo pride v nizko kategorijo, mal porab, pelem se vseen...

 

Ko bo pa cajt bom pa jz tut ?el na kej z ve?jo ?talo pod havbo...

 

sej pravim, na ne?em takem, ko sm zdej mi ?e odgovarja :bravo: mislim, pa da nebomo n? drujga ?li ubavlat, ker gre za majhno tehni?no okvarco (zdej, ?e je to to bomo kmal vidl) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 felge na plati??ih? dober je :hohoho::hohoho:

 

jbg ima pa? malo pisarske napa?e

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako mi je grdo, ko tamale prednje lu?ke pokitajo oz. nekaj zimprovizirajo! <_<

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5515009&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako mi je grdo, ko tamale prednje lu?ke pokitajo oz. nekaj zimprovizirajo! <_<

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5515009&show=1

 

tip je tole hondo zape?atu ... najvrjetneje da jo lahko kr med nepremi?nine za?ne uveljavlat, ker tole res nevem kdo bo kupu :huh:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.