Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?ak ?ak, modrega RSa imajo policaji? Clia 3? :blink:

Ok, da so imele nune Clia 2 RS 182 v liquid yellolw sem ?e po?asi se sprijaznil ampak zdaj jih imajo ?e policaji? :aaaaa:

Zdaj?nji lastnik je po?trihl ?eljusti, ne nune!

Objavljena slika

 

ammmm jest sem v renolandiji baj d vej. A nisi videl ko sem pisal danes, in kurcal ker vozim reno Clio grandtur :vskalo::vskalo::vskalo:

Saj je 80% avtoceste od Lyona do grenobla na 100km, samo kdo je delal ta radio ne vem...frekvenco daje naprej po 0,5, tud ?e ti?i? gumb ali ga tipka?, ko sem dal re-scan FM - auto postaje, se je zaciklal, tempomat je pa zmaga, na volanu levo + -, desno O(n) R(eset), ampak pritiskam ko proklet idiot ni? ne dela....

Kot sem omenil sem na koncu poti na?el on/off gumb tempomaza za ro?no med zicoma......... :vskalo:

plavajo?a ?aba, mi je ?al (vem zate je reno samo RS), tale je pa pogreb

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja saj res, Francozi, my bad.

 

Ma jaz sem s svojim ?ber zadovoljen. V bistvu glede na to kake strahove in predsodke sem imel pred nakupom se ni ?e ni? slabega zgodilo. Vsi ti knofi (tempomat, obvolanske komande za radio) so bile zame itak nove tako, da ne vem dosti o drugih. Vem samo to, da se RS dobro pelje, v nadomestnem Cliu Storia sem pa skoraj fasal morsko bolezen. :vskalo: Saj sem vedel, da imam malo bolj?i avto ampak, da se navaden Clio tako slabo pelje si nisem mislil. V bistvu so mi zdaj fantki z navadnimi ki ga terajo in mislijo kaj imajo zdaj kve?jemu ?e bolj pateti?ni. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale je pa naredil biznis stoletja....

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4499814&show=1

 

in pada....

 

?e malo pa bo pri?el na ceno ki mi bo v?e?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da tale na?ega Grega ?aka, da samo nadgradi svojo ?rnuhinjo, tako kot je pred ?asom 1.6 (no samo tista verjetno ni bila ?rna). :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kot 9500 EUR ni vredna....pa naj se slika kokr se ho?e....da ne omenjam da je avto, sedaj ?e lahko govorimo v letih (na enem in istem mestu). Jur?ka, dva tako vr?e? nanj ker avto nima original 18 plati??, takoj nabavt nove gume, te gor na 17colkah so verjetno tudi ?e zani? in jaj?aste (to so bile ?e pri moji GTA katera je 5-6mesecev stala pri miru)......pa lufti se spredaj med havbo in blatniki ne omenjajo, tako da....bi bilo potrebno to pred nakupom ornk pre?ekirat, ni panike ?e je bila kam butnjena, samo ?e je bila pa usuta k zmaj in slabo popravljena potem pa.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, eni se res malo vozite, jaz sem jih naredil od 5.5.2011 s ?rnozmajko - krepkih 25.000km! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, eni se res malo vozite, jaz sem jih naredil od 5.5.2011 s ?rnozmajko - krepkih 25.000km! :danzoman::bravo:

 

To so Ljubljan?ani, ki imajo avto za 2km v eno smer (seveda na kavico) ne mi hribovci ki delamo po 20.000 km letno. :D

 

Una MPS naj bi bila skoraj nova uvo?ena iz Nem?ije ker je imel nekdo namen iz nje narediti reli dirkalnik. Zato naj bi mu stala doma ve? ali manj. Na koncu je ugotovil, da bi bilo predrago in je kupil ?e predelanega in homologiranega EVOta. Tako nekako je uradna zgodba tega preprodajalca. Ki naj bi osebno poznal lastnika. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pa pri tak?nih pr(epr)odajalcih ponavadi vozilo vozi starej?i gospod, vedno samo relacije in AC, itd. <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki pa je! :bravo:

 

Sicer pa logi?no da se Pode?elci ve? prefuramo, ?e samo na del. mesto mi vsak dan vzame cca. 54 km! :blush:

 

Pol pa ?ez vikende sem precej aktiven in gre hitro gorivo iz rezervoarja. :mi pijemoo:

 

Nima veze, vrnimo se na temo! :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ooooooooooo tole pa je lepota ... takoj bi meu ?e bi biu dnar ... :ljubezen::wub:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.