Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pa drga? niti ni napa?en, isto kot pri ostalih M oprema, S oprema ipd. Vsaj bolj ali manj clean look ima. Pa ?ip notri pa si na 200 konjev...sam mal je drag (?e ni ?e ?ipiran), nisem gledal ali je ?e original tolk konjev...mal velik se mi zdi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa drga? niti ni napa?en, isto kot pri ostalih M oprema, S oprema ipd. Vsaj bolj ali manj clean look ima. Pa ?ip notri pa si na 200 konjev...sam mal je drag (?e ni ?e ?ipiran), nisem gledal ali je ?e original tolk konjev...mal velik se mi zdi.

 

orginal je 140.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se mi zdi kar ugodna cena za tak?no zver;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5570818&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je to uriginal al je predelan ker ucpredi je maska pa tiste re?e na fertik grdo ... uzadi pa tud ni neki lepota ... :huh:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je to uriginal al je predelan ker ucpredi je maska pa tiste re?e na fertik grdo ... uzadi pa tud ni neki lepota ... :huh:

 

Pardon za off, ampak ta stavek sem ?e x krat prebral pa mi je vedno bolj sme?en. A ti to kr mimogrede take sestavi?? :D

 

Pa da ?e sam dodam da je od spredaj res prav gnil.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo pozna mogoce zgodovino tele mazde5 >> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4586651&show=1

 

Objavljena slika

 

Kolega ravno kupuje nekaj v tej kategoriji... danes pa je ocitno bolje, ce poznas vsaj malo zgodovine avta...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VIN ?tevilko pa na servis....in ?e ne bo elektronske knji?ice, pa glede na to da je iz uvoza...pa glede na to da ma faking magi?ne kilometre 119.000 potem stran. ?e bo pa vse ok pa good :)

 

Poreklo naj bi bilo slovensko ... Sumim pa, da ga je lastnik menjal ravno pred velikim servisom ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spla?a se dati 4? za carfax, moja mazda mx5 in M6 zabele?eni v Bologni in Veroni.....pa ?eprav sem vedel.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5572788&show=1

 

:hohoho:

 

 

tolk zmagovalen oglas, da si zaslu?i oglede ?e po tem, ko ga ne bo ve? gor:

post-5512-1326883512_thumb.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spla?a se dati 4? za carfax, moja mazda mx5 in M6 zabele?eni v Bologni in Veroni.....pa ?eprav sem vedel.

 

Poreklo je sedaj preveril in ni slovensko ... "Je pa vozilo z B homologacija-se pravi uvo?en." ... pa veliki servis tudi ni videti, da bi bil narejen ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je tisto o ?emer sem govoril, vse iz italije - folk prodaja + leasinga ne morejo odpla?evati in prodajajo po vrednosti preostanka leasinga samo da gre.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.ooyyo.si/rabljeni-mazda-6-itali...4074014444.html

http://www.ooyyo.si/rabljeni-mazda-6-itali...6600655517.html

 

 

Jebo mast...to je ?e za razmislt......pa ?e manj davka glede na ceno...ne morjo pol eurotaxa palit? ali pa?

 

moj motor je imel fakturo 4.000? (1,5 let star, 13.000km) vreden nov z ABS cca 8000? - pla?an davek 80? :)

 

Zraven je ?e stro?ek slovenske homologacije in je to to, jaz sem imel:

 

- italijanski ra?un slo dilerju

- italijansko prometno

- na italijanskem ra?unu ?ig dav?ne o pla?anem davku

- SLO homologacijo

- in pa ra?un slo dilerja

 

tako da ne vem za tole zadnje mogo?e fizi?na oseba naredi druga?e - na primer ita faktura na osebo :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.