Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Hehe, tebe matra homologacija... sploh varianta: ''Sej te mazde sploh niso mele V6 ma?in, to si ti sam dal notri'' :hohoho:

 

aja, ja pri mojem F-u XD klepci eni se grejo neki izrednega tehnicnega, u bistvu pa nimajo pojma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam zadnja pa predzadnja sta original

 

ostalo je kicasto meni osebno (da ne bo vojna)

 

saj sem rekel - feltne...ja zadnji pa sta do vijaka original, edino ne vem kaj si na zlati videl fov??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se vedno zakon oblika, ampak rajs original M5 (3.8l)...

zadnji na roko izdelan M

Objavljena slika

 

js sm pa ?e zmer za osmico :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?en nakup (ne priporo?am), sem se takoj za to?l prijel, ko sem se spomnil predhodnice dana?nje Zmayde;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6684722&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?en nakup (ne priporo?am), sem se takoj za to?l prijel, ko sem se spomnil predhodnice dana?nje Zmayde;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6684722&show=1

 

Kaj bi blo ?ele, ?e bi bla ?e dizelca :aaaaa:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si jo sploh ?e kdaj vozu?

 

Jaz imam 2 slu?beni. 300.000 brez problema ;)

 

Dec, ob priliki mal Peri?nika vpra?aj, ki je delal na uradnem Reno servisu, ne bo? verjel svojim u?esom. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si jo sploh ?e kdaj vozu?

 

Jaz imam 2 slu?beni. 300.000 brez problema ;)

 

1.8 bencinca ja, sej n? ne re?em, kar se vo?nje ti?e je avto super....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, govorim o 1.9 dizlu. Spet pa odvisno kako ravna? z dizel ma?ino, eni sploh ne znajo, podobno kot wankel :D

 

?e s temu bencincu 1.8 so bli problemi, tak, da si o dieslu sploh ne upam spra?evat sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takrat sem ravno po Peri?nikovmu nasvetu kupil Laguno II z 1.8 16v motorjem, ker ta NAJ BI DELAL. No ni. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takrat sem ravno po Peri?nikovmu nasvetu kupil Laguno II z 1.8 16v motorjem, ker ta NAJ BI DELAL. No ni. <_<

 

mi smo mel pa Megane Senic 2000 letnik tud z 0.8. 16v motorjem in nakon sm mislu da ga bo fotr za?gov pa v grabn porinu ker smo mel tok stro?kov z njim da ?e avto ni bil ve? tok vreden

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.