Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Za ?ist nov avto?ek tega segmenta se mi zdi pa SUPER cena;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3783552&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ?ist nov avto?ek tega segmenta se mi zdi pa SUPER cena;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3783552&show=1

 

nov avto za takle dnar ... ok ... ?e ma? dnar pa si prpravlen dele nov avto kupt ... pol je zdele definitivno dober nakup ... :blink:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je tole orng dobra ponudba, glede na to, da sem ful zadovoljen s tastaro generacijo podobne motorizacije;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6554128&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

100NX je imel le 140hp pa je ?el v drugi ravno

, 200SX je bil mo?nej?i je ?el ?ez 110, RS pa tudi blizu 110 km/h

 

Z mojo ko smo probaval je z drugo dosegu cca 105km/h po ?tevcu.. kar mislm da je realno tm nekje okol 100.. res pa da je blo na 6700 obratih.. tm nekje ?e me spomin ne vara

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je tole orng dobra ponudba, glede na to, da sem ful zadovoljen s tastaro generacijo podobne motorizacije;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6554128&show=1

 

ma stara je boljsa...boljs se sedi, boljs se pelje, lepsa notranjost...skratka v vseh tockaj kar mi je pomembno je boljsa...

ta nova ja taka "kruzerka" z nizko porabo in tiho notranjostjo pa izgleda, da bo tudi zelo zanesljiva

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je oprema GTA in ne GT - pa feltne na slikah niso original in tudi niso 18", sede? ni elektri?no nastavljiv, keyless tud nima, alarma verjetno tudi ne...

 

Pol se pa zgovorijo, da lahko pride do napak pri vnosu - a dej bej?, a res --- al je to vse z namenom, da se ?im ve? napi?e (?etudi ni resni?no) in zvabi kupca k prodajalcu. :whatever:

 

ma stara je boljsa...boljs se sedi, boljs se pelje, lepsa notranjost...skratka v vseh tockaj kar mi je pomembno je boljsa...

 

moje mnenje je pa glih kontra - tale mi je definitivno bolj?a kot prej?nja ... sploh sede?i so mi cool, da je pa bolj trda in s tem v ovinkih bolj?im ob?utkom kot stara je pa samo plus.

 

ampak to je moj ob?utek, nekdo drug ima pa lahko druga?nega...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Labi - men je pa v stari (enki) lih armaturka za bruhat, fordovska, jao. <_<:hudicek:

 

Na tejle "dvojki" so mi pa plati??a grozna za videt, skoraj tako grda kakor moja od Xedoske, ki jih bom kmal spet montiral. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, pri stari se je sedelo nizje (meni ustreza), pa armatura cist enostavna (sem mel CE opremo), vrtis gumbe tocno ves kam piha...ne pa tle, kr eni gumbi razprseni, gretje pa je kr neki...pa tud po 10 urah voznje (zaradi polozaja sedenja in mehkejsega zica) rit rahlo boli...

 

za ovinke pa imamo mx5 :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, pri stari se je sedelo nizje (meni ustreza), pa armatura cist enostavna (sem mel CE opremo), vrtis gumbe tocno ves kam piha...ne pa tle, kr eni gumbi razprseni, gretje pa je kr neki...pa tud po 10 urah voznje (zaradi polozaja sedenja in mehkejsega zica) rit rahlo boli...

 

za ovinke pa imamo mx5 :)

 

Ti si itak oldfashion :hudicek: ... je pa res, da ve? kot ene 4 ali 5 ur vo?nje s tole ?e nisem probal v kosu narest. Se zna zgodit, da bi takrat imel tud kaj za pripomnit.

 

Mogo?e nima veze ampak jaz sem sli?al, da je tale 2,5 GT bolj ?alost kot ne. Nek razbija? od motorja ni, ?parov?ek ziher ni. sramezljiv Ni ne ti? ne mi?.

 

Zna bit - sem 2.0 (150KM) imel kot nadomestno pa je bila za moje pojme ene precej velika ?alost. Tud pribli?no se ne mora kosat z dieselco. S temi stremenji, k varćevanju so zamoril vse te motorje in vozni?ke u?itke. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi; CE sploh ni oprema ampak ta oznaka pomeni (v Japon??ini) BREZ opreme. :jezicek::hohoho:

 

zakon, vse kar rabis je imela servo, klima, brez kica ine debilskih gumbov :bravo:

 

boss: vcasih je bil 2.0 motor kr raketa pri avtih...zdaj je pa zalost...pa mazda ni edina s tem problemom

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja recimo tam v letnikih 1992 Nissan Sunny (GTI) ali Primera z 2.0 motorjem (143 oz. 150 HP), to je vleklo ko marija, da Astre GSI 2.0 (150) niti ne omenjam. :jupiii:

 

Danes 150HP ni ravno neka "dirka?ka" konjenica pod motornim pokrovom (divjak.press). :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja recimo tam v letnikih 1992 Nissan Sunny (GTI) ali Primera z 2.0 motorjem (143 oz. 150 HP), to je vleklo ko marija, da Astre GSI 2.0 (150) niti ne omenjam. :jupiii:

 

Danes 150HP ni ravno neka "dirka?ka" konjenica pod motornim pokrovom (divjak.press). :aaaaa:

 

zato sm pa js bolj za oldschool :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6578533&show=1 WTF kako je pa to na stehi pristal :blink:

 

zato sm pa js bolj za oldschool :D

 

Men je od starih japanezerskih avtov tole najbl letel za avoje konje:

 

Se ?e dans spomnem kako me je frend pelu 120 tm k je omejitev bla 30, zelen sm pr?u vn iz avta. In pol mi dec prbije ti bi ?ele mojga brata vidt kako voz, on je ?e prfuknen :blink: Cesta pa ?iroka komi za eno normalno limuzino srednjega razreda.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6578533&show=1 WTF kako je pa to na stehi pristal :blink:

 

 

Transport.....oz kako ne transportirati (verjetno se mu je zgornje nadstropje snelo in padlo na avte spodaj....

in vpra?anje, zakaj prodaja, ker to je imel zavarovano, in krito sigurno - double business?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.