Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pri OPC sm sli?ou da ima absolutno preve? KM na prvi par koles, kar pomeni posledi?no tudi zelo zelo slab ?tart...proti konkurentu ki ima 200KM!

 

Zakaj Megane in Focus RS nimata preve? konjev? Je pa res, da novi model OPC bo imel skopirano podvozje iz omenjenih avtov tako, da se bo mogo?e celo dobro peljal.

 

Boss jaz bi pa verjel, da ima kakih 6 sekund, ?e se dobro izstreli in gre hitro v obrate. Nasploh je tole dober paket avtal, ?eprav za moje pojme malo prenizek, kak spojler vi?ka pa barva preve? vpadljiva. Kot celota pa zanimiv avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss jaz bi pa verjel, da ima kakih 6 sekund, ?e se dobro izstreli in gre hitro v obrate. Nasploh je tole dober paket avtal, ?eprav za moje pojme malo prenizek, kak spojler vi?ka pa barva preve? vpadljiva. Kot celota pa zanimiv avto.

 

Za 6 sekund ne bi niti trznil - ampak sam ve? kolk je te?ko ?e za 3/4 sekunde zni?at rezultat. Pri 200 konjih bi mrbit lahko, ?e zme?e? ves interier iz avta, zamenja? ?ipe za plasti?ne, da spravi? te?o na re?mo 900kg. To pa pomeni cca 300kg fitnesa glede na original.

 

Recimo tale model ima cca 1200kg gole te?e v originalu in z originalnimi 170KM rabi dobrih 8,3 sekunde do 100. Prej?nji model ima 120kg manj in kljub 10KM manj je vseeno celo sekundo hitrej?i do 100.

 

Tud tvoj Clio ima slabih 1100kg te?e in dobrih 180KM pa ga verjetno ne more? spraviti pod 7 sekund? :ne vem: ?e bi mel ?e 20-30KM bi prdobu kolk? Pol sekunde? tri/?etr? kar je ?e dale? do 5,23 kot obljublja prodajalec - se pa strinjam, da je to kljub vsemu zelo dober paket za vsakega, ki bi se rad probal tud v kak?nem time attacku.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 6 sekund ne bi niti trznil - ampak sam ve? kolk je te?ko ?e za 3/4 sekunde zni?at rezultat. Pri 200 konjih bi mrbit lahko, ?e zme?e? ves interier iz avta, zamenja? ?ipe za plasti?ne, da spravi? te?o na re?mo 900kg. To pa pomeni cca 300kg fitnesa glede na original.

 

Recimo tale model ima cca 1200kg gole te?e v originalu in z originalnimi 170KM rabi dobrih 8,3 sekunde do 100. Prej?nji model ima 120kg manj in kljub 10KM manj je vseeno celo sekundo hitrej?i do 100.

 

Tud tvoj Clio ima slabih 1100kg te?e in dobrih 180KM pa ga verjetno ne more? spraviti pod 7 sekund? :ne vem: ?e bi mel ?e 20-30KM bi prdobu kolk? Pol sekunde? tri/?etr? kar je ?e dale? do 5,23 kot obljublja prodajalec - se pa strinjam, da je to kljub vsemu zelo dober paket za vsakega, ki bi se rad probal tud v kak?nem time attacku.

 

Pozablja? da ma voznik te?ek karakter :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 6 sekund ne bi niti trznil - ampak sam ve? kolk je te?ko ?e za 3/4 sekunde zni?at rezultat. Pri 200 konjih bi mrbit lahko, ?e zme?e? ves interier iz avta, zamenja? ?ipe za plasti?ne, da spravi? te?o na re?mo 900kg. To pa pomeni cca 300kg fitnesa glede na original.

 

Recimo tale model ima cca 1200kg gole te?e v originalu in z originalnimi 170KM rabi dobrih 8,3 sekunde do 100. Prej?nji model ima 120kg manj in kljub 10KM manj je vseeno celo sekundo hitrej?i do 100.

 

Tud tvoj Clio ima slabih 1100kg te?e in dobrih 180KM pa ga verjetno ne more? spraviti pod 7 sekund? :ne vem: ?e bi mel ?e 20-30KM bi prdobu kolk? Pol sekunde? tri/?etr? kar je ?e dale? do 5,23 kot obljublja prodajalec - se pa strinjam, da je to kljub vsemu zelo dober paket za vsakega, ki bi se rad probal tud v kak?nem time attacku.

 

ni vse v konjih in te?i, precej se da pridobiti z prestavnimi razmerji ;)

 

bistvo je o?em skrito :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni vse v konjih in te?i, precej se da pridobiti z prestavnimi razmerji ;)

 

bistvo je o?em skrito :D

 

A res... kolk pa bo? pridobu, ?e bo? prestavno skraj?al in nato namesto 1x moral pretaknit 2x do 100km/h?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajde ne bluzi nekaj na pamet. v 1. bi ti ?el 100? :blink:

 

ah luba du?a, a ne zna? brati? --- a ti druga? ?tarta? v leru? ?tarta? s prvo prestavo, a ne? Nato prvi? prestavi? in ima? v drugi prestavi. Pri tako mo?nih motorjih gre? z obi?ajnim menjalnikom in obi?ajnim prestavnim razmerjem v drugi do 100km/h. Se pravi si prestavil kolikokrat? 1x, a ne?

 

?e je menjalnik kraj?i bo? moral drugi? prestavit in bo? v tretji. Torej si prestavil 2x.

 

Oprosti ampak koliko pa si ti star, da moram take osnove razlagat, poleg tega pa dejmo mal ve? odnosa in spo?tovanja sogovornikov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajde ne bluzi nekaj na pamet. v 1. bi ti ?el 100? :blink:

 

Enkrat prestavit (in ?tartat z mesta) domnevam da pomeni 2. prestavo, ker s 1. ?e ?tarta? a ne, druga?e ni kaj prida ?tart ?e ?e iz prostega teka i??e? nacentrirat 1. in ga ?ele potem po?ene? kokr da. :aaaaa::D

 

Z 2. do 100 pa mislim da ni neka znanost, moja nekdanja GT-jka (323FBG) mi je ?la na koncu 2. cca. 120kmh. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja nekdanja GT-jka (323FBG) mi je ?la na koncu 2. cca. 120kmh. :jupiii:

 

no in ?e bi imel ?e malce kraj?o 2. prestavo bi dosegel 100 ?e prej, na to sem ciljal. Tako lahko dose?ejo proizvajalci bolj?e ?ase do 100km/h brez da bi laj?ali avte itd. ;)

 

forumskemu vseznalcu se pa najgloblje opravi?ujem za svoje povr?no branje.

aja, star sem pa 12 bom pa kmalu 13 ?e ti je sedaj la?je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no in ?e bi imel ?e malce kraj?o 2. prestavo bi dosegel 100 ?e prej, na to sem ciljal. Tako lahko dose?ejo proizvajalci bolj?e ?ase do 100km/h brez da bi laj?ali avte itd. ;)

 

forumskemu vseznalcu se pa najgloblje opravi?ujem za svoje povr?no branje.

aja, star sem pa 12 bom pa kmalu 13 ?e ti je sedaj la?je.

 

 

Se strinjam (menjava zobnikov ali kaj se ?e po?ne), sicer pa ?e z npr. (ob?utno) laj?anim vztrajnikom verjamem, da se da pridobiti (vsaj) sekundo, tako vsaj pravijo dolo?eni obvlada?i. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam (menjava zobnikov ali kaj se ?e po?ne), sicer pa ?e z npr. (ob?utno) laj?anim vztrajnikom verjamem, da se da pridobiti (vsaj) sekundo, tako vsaj pravijo dolo?eni obvlada?i. :jupiii:

 

Takemu obvlada?u, ki bi izjavil da samo z laj?anim vztrajnikom avto opazno (po ?toparici!) prej pospe?i do 100 ali naprej jaz ne bi kaj dosti verjel ali pa se sploh pogovarjal naprej z njim. :vskalo: ?e na Clia bom dal la?ji vztrajnik pa bom mel kar 6 sekund do 100 pa se smejal in?enirjem Renault Sport, da so pozabili na tako bedarijo.

Verjetno taki oblvada?i s ?portnim filtrom (ob?utno, ne na dynotu ker taki ponavadi ne vidijo dynota) pridobijo 10% pa z avspuhom 20%, z odmi?nimi pa po?asi ?e podvoji? mo? ker gre za resno predelavo? :ne vem: Menjalniki pri razli?nih Civicih in Integrah se dajo lepo menjati, da dobi? kraj?e ali dalj?e prestave in ?e tale Civic gor od 6000-9000 obratov vle?e kot nor verjamem, da je zelo hiter avto, bi ga ?e kar imel.

 

Ve?ina "?portnih" avtov ima v drugi ravno nekaj ?ez sto, mogo?e res zaradi bolj?ih ?tevilk. 100NX je imel le 140hp pa je ?el v drugi ravno

, 200SX je bil mo?nej?i je ?el ?ez 110, RS pa tudi blizu 110 km/h
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tuki sem sel rikverc :aaaaa:

se prav spomnim te slike, mislim da je blo takrat ko so izumili internet

 

da ni bil tole drag race u rikverc :aaaaa:

 

lepo ?tevilo prefuranih, ampak ugodno :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6536673&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ni bil tole drag race u rikverc :aaaaa:

 

lepo ?tevilo prefuranih, ampak ugodno :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6536673&show=1

 

idealen dizelski zimski avto za tabornike

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.