Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je robertk6 napisal:

MG HS Luxury 1.5T 162-7stAT-USNJE-Panorama-FULLED-Navi , letnik:2023,27900 EUR - prodam :: Avtonet ::

Takšnega  grem danes pogledat in preizkusit oa da vidimo. Mogoče kmalu doma????

Dejansko zanimiv 👌

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 5. 2023 ob 12:08 je Jest napisal:

 

Nov model je bil samo enkrat ... 2012 je bila prva generacija, potem pa je 2017 bil osvezen model... Po tem je bilo pa samo nekaj faceliftov ... edino zadnji facelift (proti koncu leta 2021) je prinesel malo drugacen dizajn sprednjih luci ... 

 

2017 je druga generacija in ne osvežen model. Tudi oznaka je druga KE za prvo in KF za drugo generacijo. In dejansko se vidi, da sta vozili res drugačni, za razliko od Mazde 6, ki je spreminjala le masko in odbijače, vse ostalo je bilo pa na ven enako.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj... Ni slo samo za "facelift" z enako obliko ... ampak osvezen, prenovljen model ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Jest napisal:

No saj... Ni slo samo za "facelift" z enako obliko ... ampak osvezen, prenovljen model ... 

 

Mazda pravi, da je to nov model... prenovljeno je mišljen samo FL. Tukaj je vse drugo, tudi pleh je drugače ukrojen, je pa res, da je bolj evolucija kot revolucija. Pač premium wannabe - tko kot recimo Audi. Tam tudi ni revolucije ampak zgolj evolucija z vsakim novim modelom. Saj veš kupci premium vozil nočejo bit avantgarda ampak bolj tradicija. Mazda je nekoč bila tufi oblikovno napredno drzna, danes je pa bolj konzervativne sorte.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Bini napisal:

Katere motorje vgrajujejo? XY.... 🤔

Motorji bi naj bile nek skupek njihovega dela in motorjev od GM , naj bi bili vgrajeni v ogromno avtov med drugim tudi v angleški opel tak da verjetno niso nek šrot.

 Je pa avto dejansko zelo dober tako kot po materijalih kot po izdelavi in zdaj v akciji dobiš 7 stop.avtomatika za ceno ročnega. Kar se tiče vožnje , avto se za moje potrebe pelje kot vsak drug avto ( testirali smo ga z družino to pomeni 2 otroka zadaj , tako da neke divje vožnje ni bilo). Zvočna izolacija na ravni primerljivih evropskih avtov , vzmetenje prav tako. Kar se tiče avdia in ostalega mi nekak ni uspelo vsega preletet , je bilo premalo časa. Tisto kar sem pa uspel je pa vse OK , ima vse kar imajo tile kao " premijski avti".

Popravljeno od robertk6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je zanimiva za vstopni model… Ampak ce zelis imeti tudi pozimi kolikor toliko dosega, moras vzeti paket luxury, ki ima edini toplotno crpalko… ta pa pride sele spieseni in ni navedene cene… Nalsednji paket opreme Comfort stane ze skoraj 38.000 … Luxury bo pa verjetno okoli 45.000€ … 

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je ignacij napisal:

Jaz mislim, da jih bodo prodali ogromno, sploh elektricnega MG4, ki vizualno sploh ni napačen in za to ceno pri elektricarih nima konkurence.

 

Dokler ga ne pogledaš od blizu.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Bini napisal:

Slej ko prej bomo na Kitajcih sploh, če bojo 20%-30% cenejši od drugih... :nevem:

Ne hvala. Se raje pišem Brajdič.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fumanču Brajdić - hmmm ne zveni zelo izmišljeno.:hudicek:

pred 23 minutami je Bini napisal:

Slej ko prej bomo na Kitajcih sploh, če bojo 20%-30% cenejši od drugih... :nevem:

 

Kolk mal je treba, da se človek proda ... 20-30% 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je robertk6 napisal:

No in kaj si videl tako slabega ko si ga pogledal od blizu???

 

Kvaliteta izdelave je v podnu. Vključno s pomarančasto barvo. Pač ni avto vreden 40+k.

 

Veliko bolj me je presenetil BYD s kitajske strani. Sam tam raje ne gledam cene :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Fumanču Brajdić - hmmm ne zveni zelo izmišljeno.:hudicek:

 

Kolk mal je treba, da se človek proda ... 20-30% 😜

Komaj čakam tvoj izgovor zakaj boš kupil Korejski ali Kitajski avto ne pa Japonski.....🤔😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Verjemi, da razlog 20-30% ne bo igral glavne vlogo. 🤪

Verjamem. 😬

Verjemi pa, da za nas skromne, manj plačane in kmalu penzioniste bo 20-30%manj za nakup el.avta ogromno denarja.... :nevem:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je g.Wankel napisal:

 

Kvaliteta izdelave je v podnu. Vključno s pomarančasto barvo. Pač ni avto vreden 40+k.

 

Veliko bolj me je presenetil BYD s kitajske strani. Sam tam raje ne gledam cene :)

Hmmm zanimivo pri avtu , ki prav tako stane blizu 40k nekateri tudi več pa te ne moti: - luščenje feln ....znan problem

                                                                                                                                                - zrabljenost volana po zelo malo km; tudi znano

                                                                                                                                                 - problemi z avto.zapiranjem ogledal 🤫

                                                                                                                                                 - zelo občutljiva barva , pikic miljon

pa verjetno bi se jih našlo še ogromno če bi šel malo brskat nazaj....ampak samo da je "premium pa je vse OK"

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je robertk6 napisal:

Hmmm zanimivo pri avtu , ki prav tako stane blizu 40k nekateri tudi več pa te ne moti: - luščenje feln ....znan problem

                                                                                                                                                - zrabljenost volana po zelo malo km; tudi znano

                                                                                                                                                 - problemi z avto.zapiranjem ogledal 🤫

                                                                                                                                                 - zelo občutljiva barva , pikic miljon

pa verjetno bi se jih našlo še ogromno če bi šel malo brskat nazaj....ampak samo da je "premium pa je vse OK"

 

 

O čem zdej govorimo? Si me zamešal s kom?

Ja take stvari bi me motile ne glede na znamko, ampak nisem nikjer omenjal. Odzval sem se s svojim mnenjem na omenjeno znamko.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je g.Wankel napisal:

 

O čem zdej govorimo? Si me zamešal s kom?

Ja take stvari bi me motile ne glede na znamko, ampak nisem nikjer omenjal. Odzval sem se s svojim mnenjem na omenjeno znamko.

Govorim na splošno o težavah , ki jih naštevajo tukaj na forumu( vse kar sem napisal so težave Mazde) ampak to te očitno ne moti. Nisem pa nikakor z ničemer mislil posebaj na tebe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je robertk6 napisal:

Govorim na splošno o težavah , ki jih naštevajo tukaj na forumu( vse kar sem napisal so težave Mazde) ampak to te očitno ne moti. Nisem pa nikakor z ničemer mislil posebaj na tebe.

 

Sem mislu, da si me zamešal z Alexom, ko si omenil p r e m i u m :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.