Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Nejc, katere od teh poti pozna? oz. ali je SPLOH kak?na ?e neraziskana zate od na?tetih? :)

 

https://felixi.si/index.php/kolesarske-poti

Sem Malo pogledal Ja... A ve? da (tudi tu je omenjeno)?e nikoli nisem bil na pavlicevem sedlu; moram 1x odpeljati traso maratona Alpe...

 

Sicer pa nisem ravno ljubitelj nekih za?rtanih tras,ampak vseeno rad tako kaj preberem in dobim kako fajn idejo...

 

Najve?krat se potikam po okoli?kih hribih; Pance,javor,orle,jance,turjak, Bogen?perk, Pol?evo...

 

In je prav navdihujo?e,ko pomislim,kako sem ?e 2leti nazaj imel skorajda izziv prepeljati recimo javor-pance-orle, potem se pa je ta krog raz?iril ?e na Jan?e in potem na Bogen?perk.... Relativnost pa te stvari :)

 

In pa vidim , da je tudi prelaz Lipa omenjen ; to je med G.gradom in Braslov?ami,ne? Tam nekje se zavije desno v smeri Ljubljane,ne? Sem videl zgolj tablo 1x.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz Vranskega gre? na prelaz Lipa in se pripelje? direkt v ?martno ob dreti,nadaljuje? kar preko ceste naravnost in pride? v Okonino,kjer je dobra picerija,je v smeri Logarska dolina tako da lahko gre? tudi na Pavli?evo sedlo,?e lahko odvisno kje bo? ?tartal in kje zaklu?il.Nekaj opisanih tras sem prevozil in so res dobre. Veliko u?itkov v vo?nji. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cetara v Okonini je res extra dobra picerija; Cremeski vrh (to pico morate poskusit)! :)

Ideja za mojo pizzo meseca septembra? :) Ceprav me je Pizza v "tia's pizza " par dni nazaj tako navdu?ila, da nevem ?e bom sploh ?e kam drugam hodil ...

 

Kak?na je ta cremenski vrh?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam imajo sicer izvrstne pleskavice (lastnik je mesar in temu primerna kvaliteta). res priporo?am. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam imajo sicer izvrstne pleskavice (lastnik je mesar in temu primerna kvaliteta). res priporo?am. :)

?al ?e nekaj ?asa ne jem drugega mesa kot pi??anca, purana, rib in izjemoma govedine, bel kruh pa le izjemoma.... Tak da to odpade zame :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ideja za mojo pizzo meseca septembra? :) Ceprav me je Pizza v "tia's pizza " par dni nazaj tako navdu?ila, da nevem ?e bom sploh ?e kam drugam hodil ...

 

Kak?na je ta cremenski vrh?

Tias pizza je dobra ja. Mi gremo na sihtu vsak petek tja na juzno, ampak preko dneva je treba poklicati pa vnaprej narociti

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tias pizza je dobra ja. Mi gremo na sihtu vsak petek tja na juzno, ampak preko dneva je treba poklicati pa vnaprej narociti

Meni je super,ker ne oblezi v zelodcu...

 

Plus v?e? mi je ne preve? fancy ambient; beri: nih?e te ne gleda postrani ?e pride? v kolesarskem dresu. :)

 

Sicer pa mi je top tudi bulizza na Poduti?ki.

 

Naslednja bo pizzerija Peruzza na peruzzijevi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadaljevanje praznih gum in sem jo v?eraj flikal, potem ko je bila v sredo (4 dni prej) menjava. V obeh primerih zadnja guma. Vreme pa lepo tako da ni neke groze. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se tice gum; jaz naredim tako, da je ventilcek vedno tam, kjer je napis na plascu. Tako potem , ko ze na terenu ugotovim kje pusca slauf, tocno vem kje ?e posebej trmasto iskati trn v plascu....

 

Sicer pa ena pohvala; extrem vital na trzaski.

 

Kaksna 2meseca nazaj sem reklamiral prednjo luc. Uspesna reklamacija.

 

No , in ze takrat sem opazil , da je plasticna zanka, ki drzi zadnjo luc na okvir, tik pred tem , da se strga (imam enak model luci spredaj in zadaj). Za pol sekunde sem pomislil, da bi jim z fu? prednjo lucjo pustil to starejso zanko in da bom pa? z novo prednjo lucjo dobil ?e novo zanko za zadnjo lu?...

 

No, ker nisem pokvarjena peezda, sem jim lepo pustil (z lucjo pripadajoco) novejso zanko. Zanka na zadnji lu?i se je kmalu pricakovano strgala, kar sem nekako hendlal z vezico.

 

Danes grem mimo stacune, kupim nekaj malenkosti in vprasam ce je mozno narociti to zanko...

 

Zal ni mozno... ok, jebiga...

 

Gre prodajalec v delavnico in ga ni par minut. Prinese zanko. Celo. In mi jo da...

 

Verjetno je bila ravno ta iz reklamirane luci. :)

 

Hvala extrem vitalu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolo bom tre??il v prvi grm, ker je ponovno spustila guma in bom raje uporabljal kabria. Klinc pa kolo.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeee, prva solo 200tka...

 

Preko Javorja,panc, Trebeljevega, Bogen?perka, Temenice do Trebnja. Povratek mimo ?u?emberka, Krke,grosuplja do Ljubljane...

 

Do?akal prvo leto?njo zmago rde?ih in potem zopet na kolo; ig-turjak-grosuplje-lj.

 

Potem pa fajn jogging v dvoje.

 

Je treba kar nekaj trme se po 2h pavze prenesti in kav?a zopet na kolo...

 

Ampak... Jebiga,cel teden delal k bik in baje se bli?a poslab?anje vremena...

 

Je bilo za izkoristiti tale dan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blokado na 10kmh in na plo?nike z njimi.

 

Ali pa prepovedati; meni je prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem je treba blokirat tudi navadna kolesa! S specialko se nihce ne vozi 20, pa avte na 130. enaka pravila za vse - oz blokada v glavi (vozilo ni problem)

 

Ce blokiras se na cesti ne mores hitreje peljat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.