Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

pred 21 minutami je Boss napisal:

Blatnikov, zavesic in stolčka za otroka tud ni blo zraven? 😜

https://www.avp-rs.si/preventiva/preventivne-akcije/varnost-kolesarjev/varno-kolo/

 

Obvezna oprema kolesa obsega:

  • Brezhibno sprednjo in zadnjo zavoro
  • Belo luč spredaj za osvetljevanje ceste ter rdečo luč zadaj, odsevnike na pedalih in na boku
  • Zvonec
  • Ustrezno napolnjene pnevmatike
  • Primerno nastavljeno višino krmila in sedeža
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je SpEkTr napisal:

UUU lep, kaj pa je to zaen model, je bla kaka dobra akcija?

 

Giant propel advanced 0. Ni nov, je 2018 letnik :)

pred 14 urami je NevLado napisal:

 

 odsevnike na pedalih in na boku

 

tega še na nobeni specialki nism vidu.... sploh, če maš spd pedala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 27. 9. 2023 ob 6:21 je Deeyan napisal:

 

Giant propel advanced 0. Ni nov, je 2018 letnik :)

 

tega še na nobeni specialki nism vidu.... sploh, če maš spd pedala

Malo za šalo, malo za res, ampak nevem kako ti lahko to prodajo kot novega, če ni u skladu s pravili :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Nejc1986 napisal:

Ampak čist tko... Zdj k sem mal bolj pogledal. Ne met ketne tko postrani, me kr srce zaboli . Specialke si zaslužijo,da skrbimo za njih :)

 

Postrani? Sej pa ni, pa di2 niti ne dovoli, da bi sploh saltal tak visoko 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Nejc1986 napisal:

Nevem,meni kolešček pri menjalniku deluje precej naprej .... 

 

Evo, ga se nism nc prestavlu 🙂

 

IMG_20230918_193512.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

1. Če bi si zaželel treking električni bicikelj za bejbo kot darilo, kaj bi mi predlagali?

 

2. Na aliexpress je cel kup električnih bajkov za male pare, je kdo probal kaj od tega? https://www.aliexpress.com/item/1005005166747489.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

1. Če bi si zaželel treking električni bicikelj za bejbo kot darilo, kaj bi mi predlagali?

 

2. Na aliexpress je cel kup električnih bajkov za male pare, je kdo probal kaj od tega? https://www.aliexpress.com/item/1005005166747489.html

 

Če sem točno razumel, ti se jo želiš znebit, pa ji v ta namen kupuješ 1KW bicikel.

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 3

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če že kupuješ, daj nekaj oreng pa izogibaj se teh kitajskih jajc, če nočeš imet sam probleme. Če pa vseeno misliš, da je cool pa mal na servise teh čipaških zadev pokliči pa se pripravi na goro kletvic.

 

Po moje električarja pod 3k€ ni za kupovat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Po moje električarja pod 3k€ ni za kupovat.

 Pomoje, da se je znebi, ne bo dajal 3k€. Ali pač, odvisno od tega kako močno si želi.

 

Pri boschevem pogonu vozim klance večinoma v 2. ali 3. stopnji pomoči motorja (od 4 stopenj) Takrat daje elektrika zelo na oko nekje 100W pomoči, sam pa dodam ene 100W, kadar me kolki ne bolijo preveč. 

 

Smisel pedelca je ravno v tem, da je tvoj del vložene energije primerljiv z energijo iz elektromotorja.

Če pa imaš bicikel s 1000W, sam pa dodajaš 100W , potem je precej bolj smiselno imeti moped z ročko za dodajanje gasa na balanci.

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Če pa imaš bicikel s 1000W, sam pa dodajaš 100W , potem je precej bolj smiselno imeti moped z ročko za dodajanje gasa na balanci.

 

 

Veliko teh "kitajcev" sploh ni "road/street legal" ... Po EU zakonodaji (in tudi po lokalni), motor pri navadnih "pedelecih" ne sme presegati 250W ... in pomaga samo do hitrosti 25 km/h. To se potem tretira prkaticno enako kot navadno kolo...  Kar je vec, je pomoje ze podobno kot motorna kolesa... in moras imeti tablico, zavarovanje,... ... Veliko teh kitajskih tudi deluje tako, da samo das "gas" in se pelje... brez da bi sam kaj gonil... Tudi to menda ni dovoljeno ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem a je to za pohvalit se al so to prvi znaki norosti?

 

V glavnem, sem danes hotel spucat bicikel in ga pospravit čez zimo. Pa bolj k gledam bolj me mika da bi še en krog naredil pa še dež je prenehal. Ja nič na bicikel in v blatne klance na Rožnik (kdor ne ve, to je tist ljubljanski hrib kjer se je Cankar zapijal). Kot majhen otrok sem bil bolj k je blato špricalo naokoli in so bile globoke luže, da je vodo izpod koles neslo v slapu preko mene.

 

Zaradi razmočenega terena je bil hrib brez obiskovalcev, kar je to silno redko, jaz pa k budala gor pa dol po vseh možnih poteh. 10km - dobre pol ure zabave, blaten kot na Rock Otočcu, premočen do gat pridem nazaj pa se mi je samo smejalo. Sem kar zunaj z vrtno cevjo opral sebe in bicikel - če bi me kdo videl bi poklical može v belem z mojmoj jopiči.

 

Ampak, moram nekaj priznat, tole je bilo nekaj najboljšega z biciklom zadnjih nekaj let. Mi je prav žal da nisem kakih 20 let mlajši, ker mislim, da bi bil moj hobi obiskovanje bike ride parkov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.