Skoči na vsebino

Mazda 6 nakup


UrosP1

Priporočeno sporočilo

Po km/dan je v istem ko?u ...

 

Cena pa celo bolj ugodna, ?e ga ne bo? vzel ti, se jaz resno spogledujem s tem da kon?am svojo Mazda evforijo ... :ne vem:

 

https://www.avto.net/ADS/details.asp?id=12829032

Kar ti ga kupi. To je zadnji avto, ki bi ga imel. Za ta nove mercedese je mazda avion. :)

ps. pa grd je kot hudi?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z Gelipterjem sva se ?la malo detektiva igrat in izvedela slede?e:

-Ta Mazda, o kateri je govora je letnik 2015,sicer december a registrirana je prvi? ?ele marca 2016.

Se pravi, da je to neke vrste zavajanje kupcev z temi fintami.

-in drugi?. Avto je bil pripeljan iz Belgije in ne Nem?ije, kot mi je prodajalec napisal.

Ostalo pa dr?i, kot je v opisu.

Samo za letnik 2015 in te kilometre pa ho?e kak?nega tiso?aka in pol preve?.

Ni?,gremo gledat naprej...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Mati se spogledujejo z novim konjem ampak sam nimam ravno ob?utka za razmerje med ceno, letom in kilometri... 

 

Je kaj takega sploh smiselnega, ali je to za dizla ?e kar kilometrina?

 

Hvala! :)

Po prvem stavku sem mislil, da se lo?uje.........

240k bo vsaj realnih in motor je dal ?e vse skozi, ma da dela, pa ?e ketno ima. Mogo?e bi bilo pametno pogledati stanje ketne, ?e je kaj raztegnjena, prve s tem motorjem so imele nekaj primerov

 

Navigacijo je pa po moje sam dodal (kar ni ni? narobe)

 

Pa da preveri? ?e kaj tresejo roke (diski, itd) samo zato se je treba na AC peljat, pa na izvoz malo mo?neje pobremzat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni tako da se pri dizlu ketna menja na 120k km ?

To je bil veliki servis 2.0 masin

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Mati se spogledujejo z novim konjem ampak sam nimam ravno ob?utka za razmerje med ceno, letom in kilometri... 

 

Je kaj takega sploh smiselnega, ali je to za dizla ?e kar kilometrina?

 

Hvala! :)

Moja je imela menjano ketno preden smo jo kupili. Torej nekje pri 150 tiso?. Sedaj jih ima 260 tiso?. Avto je letnik 2011 motor 2.2. Avto smo kupili septembra 2014 za 11tiso? ?. Druga?e pa avto dela...redni servisi bolj ali manj in kak potro?ni material:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolk pa kj nafte v karter tece? sodelovc ma tako mazdo in pravi da mu na merilni palici nivo olja dokaj hitro narase... in more olje menat... men je to tolk mimo narjeno da je joj.

Zanj potem ni dizel

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolk pa kj nafte v karter tece? sodelovc ma tako mazdo in pravi da mu na merilni palici nivo olja dokaj hitro narase... in more olje menat... men je to tolk mimo narjeno da je joj.

Kak?en model ima?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolk pa kj nafte v karter tece? sodelovc ma tako mazdo in pravi da mu na merilni palici nivo olja dokaj hitro narase... in more olje menat... men je to tolk mimo narjeno da je joj.

podlo?k ni menjal ali ma pa samo kratke razdalje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima takratko mazdo 6 gta 164KM letnk 2010 mislm ... vozi 15km razdalje... to pomoje ni premalo, js delam 12 km...

to kokr sem bral je ta regeneracija ja, uglavnm zakaj ne kupm mazde.. sm ze mislu kupt mazdo 6 l2013, pa cx5 in mazda 3 so mi tud vsec... no pa jo ne bom ker sem bral da baje odmicna gred loh zariba pr teh modelih ker so neko ?aro vgradil in ?e to da olje narasca mi je najbl mimo... se bojim stroskov, drgac bi jo pa mel

 

zaenkrat tko naprej vozm star vw kateri pele brez problema ze 300 jurjev km, pa se cipiran je... olja pa spije 0.5 litra na 15.000km

 

ko bo crknil bo pa res za razmislt kaj kupit...ker vsi novi, sploh dizli baje zezajo ce ni avtoceste...bencinarjev pa ne maram ker prevec kurijo oz. oni varcnejsi nikamor ne grejo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.