Skoči na vsebino

SUV


Bini

Priporočeno sporočilo

3 minutes ago, Bini said:

Glej ,moja M3 isto tvoja cx3 gresta v drugi 103,tako da v drugo bom pa že dal pa jo nascal. Drugače pa tiste obloge niso slabe v živo,dosti manjše ko pri cx30. Felge pa,no meni so všečne niso pa neki in. 

Hčera je pa že "skoraj"poročena tak,da fantje zavijte drugam,da nebo kakega karambola....:harhar:


Jaz polagam vse upe na mazdo!! Drugače pa ko sem bil nazadnje v Rogaški na tem križišču sem 99%, da je bil tam Renault servis (če je to tam pri Hoferju in Merkur je čez parking), a Kia je sedaj na novo? :huh:

 

Če bi ti Slivka odgovarjal nazaj na komentar o hčerki, bi rekel, da gol ima tudi golmana, pa gre še vseeno kdaj žoga not. :lol:

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je NevLado napisal:


Jaz polagam vse upe na mazdo!! Drugače pa ko sem bil nazadnje v Rogaški na tem križišču sem 99%, da je bil tam Renault servis (če je to tam pri Hoferju in Merkur je čez parking), a Kia je sedaj na novo? :huh:

 

Če bi ti Slivka odgovarjal nazaj na komentar o hčerki, bi rekel, da gol ima tudi golmana, pa gre še vseeno kdaj žoga not. :lol:

Malo si se zmotil,to je to križišče a tu je vedno bil salon avto Alka in so prodajali Alfe Lancie in Fiate,sedaj pa še samo Kie in Fiate. Tam ko ti misliš je bil salon Reno Žgajnar,ki ga že nekaj časa ni,in je sedaj samo nek univerzalni servis za vse znamke. Med njima pa je Hofer,tja sem pa šel po šampanjec za nazdravit na nov avto!

Verjetno bi on rekel tako,ampak glede na to kje je doma se verjetno ne spozna najbolj na fuzbal.:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Slivka napisal:

Seveda nas zanima. Ampak jaz bi raje videl, da poročaš, ko bosta oba avta imela vsak po kakšnih 250.000 km...

In ceno ob prodaji obeh. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Mraušk Mčk napisal:

A cena ob prodaji starih jajc z 250Kkm je pa nek faktor:whatever:

Saj je napisal , da bo šla kia prej od hiše. 5let stara kia z recimo 1000t km proti mazdi z enakimi številkami je tisto kar je Alex (če se ne motim( hotel izpostaviti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Nejc1986 napisal:

Saj je napisal , da bo šla kia prej od hiše. 5let stara kia z recimo 1000t km proti mazdi z enakimi številkami je tisto kar je Alex (če se ne motim( hotel izpostaviti.

Mislim, da bosta oba avta kar nekaj let pri hiši, če ne bo kakih problemov. Kilometrov pa sigurno ne bosta imela 200k,km,razen,da bi bila kot drugi avto, ker nebi dobila nič zaradi starosti. Tako kot je sedaj Twingec drugi avto, 9let star in 90k in nič vreden, gre pa vredu. :prstgor:

pred 4 urami je Alex napisal:

In ceno ob prodaji obeh. 

Bom, drugače pa bo tako cena na avtonet in se bo videlo. Drugače pa ceno kar držijo, ampak jaz in marsikdo ne kupi avta zato. 

@Alexkaj praviš pa na barvo? :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Bini napisal:

Mislim, da bosta oba avta kar nekaj let pri hiši, če ne bo kakih problemov. Kilometrov pa sigurno ne bosta imela 200k,km,razen,da bi bila kot drugi avto, ker nebi dobila nič zaradi starosti. Tako kot je sedaj Twingec drugi avto, 9let star in 90k in nič vreden, gre pa vredu. :prstgor:

Bom, drugače pa bo tako cena na avtonet in se bo videlo. Drugače pa ceno kar držijo, ampak jaz in marsikdo ne kupi avta zato. 

@Alexkaj praviš pa na barvo? :whatever:

Lepa. Prav tako je kupil moj sodelavec. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

In vtis, si jo sprobal ali rajši ne? 😁

Veš, da gremo takoj sprobat vse nove avte od sodelavk in sodelavcev. 😊

Samo, da ima on  1,4, 140 konjsko. Noter mi je kar o. k potegne pa kar v redu.Prtljažnik obupno majhen. V bistvu je to bolj avto za dva +prtljaga. Ja, avto drži dobro cesto, a se nagiba v ovinkih preveč za moje gušte. Menjalnik mi ni najbolj všeč (daljši gibi menjalnika kot v moji in malo nenatančen) in sredinska konzola je malo zgrešeno oblikovana. . Ima pa dobre sedeže. V redu kot drugi avto pri hiši. Aja, poraba na našem kratkem testu je bila 7,9 l/100.S tem, da smo vozili trije. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Mraušk Mčk napisal:

A cena ob prodaji starih jajc z 250Kkm je pa nek faktor:whatever:

Recimo mazde pri 250Kkm niso še stara jajca ampak šele dobro ulaufane. Je pa res, da so nekatere škode že znatno prej to, kar si omenil. Bivši sodelavec je imel oktavijo, 180Kkm in vedno ko je šel kam na pot z njo, je prinesel par šraufov v vrečki(ampak dobesedno, nikoli ni vedel od kod so se našli na tleh, ko je parkiral). Nato so prišli štirje "majstori" v plavih kombinezoni in je šla za delovno vozilo. Upam, da so prišli domov z njo. 🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Veš, da gremo takoj sprobat vse nove avte od sodelavk in sodelavcev. 😊

Samo, da ima on  1,4, 140 konjsko. Noter mi je kar o. k potegne pa kar v redu.Prtljažnik obupno majhen. V bistvu je to bolj avto za dva +prtljaga. Ja, avto drži dobro cesto, a se nagiba v ovinkih preveč za moje gušte. Menjalnik mi ni najbolj všeč (daljši gibi menjalnika kot v moji in malo nenatančen) in sredinska konzola je malo zgrešeno oblikovana. . Ima pa dobre sedeže. V redu kot drugi avto pri hiši. Aja, poraba na našem kratkem testu je bila 7,9 l/100.S tem, da smo vozili trije. 

Poročam o mojem testu kako se bo obnesla. Kako je pa zadovoljen z njo,kaj reče ali jamra itd. Da se vemo na kaj pripravit:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Poročam o mojem testu kako se bo obnesla. Kako je pa zadovoljen z njo,kaj reče ali jamra itd. Da se vemo na kaj pripravit:whatever:

V glavnem je zadovoljen edino poraba mu ni najbolj všeč. Ga pa jaz seveda vedno hecam, da je njegova rdeča, a to je zato, ker vidi mojo red soul in jo je sram. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Alex napisal:

V glavnem je zadovoljen edino poraba mu ni najbolj všeč. Ga pa jaz seveda vedno hecam, da je njegova rdeča, a to je zato, ker vidi mojo red soul in jo je sram. 😊

Hvala za info. Tukaj na testni 120 konjski je baje bila poraba 6.7 in tudi trgovec je izjavil, da je ta 1.0 mlinček varčnejši kot 1.4 in naj bi bila poraba o 6-7 litrov kar je kar vredu. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Nejc1986 napisal:

Saj je napisal , da bo šla kia prej od hiše. 5let stara kia z recimo 1000t km proti mazdi z enakimi številkami je tisto kar je Alex (če se ne motim( hotel izpostaviti.

Da ti pomagam brati.Delček debate se je nanašal na hipotetičnih 250 Kkm in na ta del je Aleks reagiral

katera bo imela višjo ceno. Zagotovo nobena visoko. Ugibam, Slovenci trenutno raje kupujejo Kije kot pa Mazde, ampak takrat bo vse drugače.

  • Všeč 1
  • Hvala 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Več kot je prodanih avtov, nižja je cena. To je isto kot pri nizkocenovni Ikei. Primer. Sodelavka je kupila dve leti staro kio sportage, 60Kkm,kot nova, skoraj full oprema, avto je kot iz salona, za borih 12000€. Koliko pride nova taka ne vem, mislim pa, da je v dveh letih izgubila več kot pol cene. To je pa zato, ker ima že skoraj vsak drugi, ki kupi "suv" tako kio. Mislim, da se pri Mazdi kaj takega ne more zgoditi in bodo držale ceno tudi pri 255Kkm.

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Več kot je prodanih avtov, nižja je cena. To je isto kot pri nizkocenovni Ikei. Primer. Sodelavka je kupila dve leti staro kio sportage, 60Kkm,kot nova, skoraj full oprema, avto je kot iz salona, za borih 12000€. Koliko pride nova taka ne vem, mislim pa, da je v dveh letih izgubila več kot pol cene. To je pa zato, ker ima že skoraj vsak drugi, ki kupi "suv" tako kio. Mislim, da se pri Mazdi kaj takega ne more zgoditi in bodo držale ceno tudi pri 255Kkm.

Kia spotage ima res stara nizko ceno,kia ceed pa ne za svoja leta,poglej na net. Drugače imaš pa prav,Mazda ima dobro ceno pri 250k km samo prodati jo ne moreš za tako ceno! Spomni se ko je tu na forumu kaka ponudba vsi pravijo,da je pa predraga za 2-3 jurje,potem smo pa že tam......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Slivka napisal:

Eno vprašanje: in zakaj so se zdaj ta spaček pojavil v temi "terenci"?

Se opravičujem,mi je zelo žav,da sem zmotil tvojo temo ampak nisem našel teme o SUV-ih! Prosil bi, če gdo zna,da premakne ali preimenoje to temo v kaj drugega. Drugače pa tudi jaz nisem ravno ljubitelj SUV-ov,terencev pa sploh ne maram ampak teh Mazda tako ali tako v resnici nima,razen tu in tam kakega "delovnega stroja".:vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na lastni koži preizkusil kako mazde držijo ceno - kot kakšni množično proizvajani renoldi (pa nisem rabil na hitro prodat in tudi 2 jurja od starega avta pri 37 za novega ne igra neke vloge). Je pa res da sem takrat postal izjemno religijozen - preden sem pod mazdo podstavil dvigalko za menjavo gum, sem zmolil 5očenašev in 3zdravamarije, da ni šla pregloboko v pleh.

 

Kje da je tema o SUV-ih. Kamor plove tale avtomobilizem, samo še malo pa avtomobilističnih forumov ne bo več - bodo samo še SUV forumi :vskalo:

  • Všeč 3
  • Haha 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še tole za v temo SUV:

 

 

f2ce3b6b04c0de2764b0-prima-test-suv-b.jp
SIOL.NET

Temeljito in v skoraj 60 kategorijah smo primerjali deset kompaktnih križancev in športnih terencev. Na vrhu so bili škoda kamiq, peugeot 2008 in volkswagen t-cross. Po vozniški dinamiki in asistenčnih...

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

... ... ... ...  Drugače pa tudi jaz nisem ravno ljubitelj SUV-ov,terencev pa sploh ne maram ampak teh Mazda tako ali tako v resnici nima,razen tu in tam kakega "delovnega stroja".:vesel:

 

Če bi dal vsaj Mazdo Tribute 4x4 V6, Mazdo Levante ali pa kakšnega Mazda AZ offroad, ki je, mimogrede, vrhunski terenec, ne pa... ... ... tole.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Bini napisal:

Hvala za info. Tukaj na testni 120 konjski je baje bila poraba 6.7 in tudi trgovec je izjavil, da je ta 1.0 mlinček varčnejši kot 1.4 in naj bi bila poraba o 6-7 litrov kar je kar vredu. :prstgor:

Predvidevam, da je bila testni avto, koliko je bila cena in katera oprema? Ker ob njihovih cenikih te kar srat pritisne

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.