Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
Pred eno uro je robertk6 napisal:

Smo,za sladoled in coffe.....😁

Sem že povedo parkrat,da se kovid poslavlja z letošnjim letom....:jupiii:

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Smo,za sladoled in coffe.....😁

Sem že povedo parkrat,da se kovid poslavlja z letošnjim letom....:jupiii:

 

Kakšen kovid? 🤔

 

 

Napisano
pred 45 minutami je Alex napisal:

 

Kakšen kovid? 🤔

 

Na evo, še en stranski učinek - amnezija. Kot da jih že 8 gosto pisanih strani ni dovolj. :nevem:

pred 2 urama je Bini napisal:

Sem že povedo parkrat,da se kovid poslavlja z letošnjim letom....:jupiii:

 

Ampak a vidiš, eni bi se pa še kr malo hecali pa se igrali igro številk... je blo očitno prelepo te dve leti pa preveč profitabilno za nekatere. Zdej je pa težko izprežt.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano

Pa sem tud js fasal in tamala. Prinesla iz vrtca.

 

 

IMG_20220324_070419.jpg

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 10 minutami je FuManchu napisal:

Pa sem tud js fasal in tamala. Prinesla iz vrtca.

 

 

IMG_20220324_070419.jpg

Držim pesti, da boš ok....

Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Držim pesti, da boš ok....

Hvala. Zaenkrat sem čist ok. Nobene vročine ali izgube vonja/okusa.

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 3 urami je LabiGT napisal:

Vcasih ko si videl taksne teste se je reklo "cestitke bodocim starsem".  :)

 

Sej so isti sam potisk je drugi... 🤪

33112_1.png

Napisano

Po enem tednu na testiranju še kr pozitiven. Bomo pa še mal doma bli vsi skupaj.

N7rRRL1.jpg

Napisano

Jaz doma ze 1 teden s konstantno rahlo vrocino. V petek zakuhal na 38, kar je vztrajalo tja do ponedelka, potem pa med 37,0 in 37,5. Pa rahel glavobol. Testiral se skoraj vsak dan .... vedno negativen.

 

Ocitno se kaj drugega obstaja kot korona :D

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Napisano
Pred eno uro je Bossek napisal:

Jaz doma ze 1 teden s konstantno rahlo vrocino. V petek zakuhal na 38, kar je vztrajalo tja do ponedelka, potem pa med 37,0 in 37,5. Pa rahel glavobol. Testiral se skoraj vsak dan .... vedno negativen.

 

Ocitno se kaj drugega obstaja kot korona :D

.....gripa itd.🥴

Napisano

Jaz pa vročine nisem imel. Me je pa par dni bolela menda vsaka kost. Dobesedno se nisem mogel vstati iz postelje:blink:

Kaj takega še nisem doživel.

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 20 minutami je FuManchu napisal:

Jaz pa vročine nisem imel. Me je pa par dni bolela menda vsaka kost. Dobesedno se nisem mogel vstati iz postelje:blink:

Kaj takega še nisem doživel.

 

Prehlad. 😉

 

 

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

 

Prehlad. 😉

Načeloma ja:bravo:

  • Všeč 1
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Ma nekako je cudno za prehlad. Prehlad ponavadi nimas 1 teden vrocine. Pa nos ti pusa pa kaslas. No jaz to 0. Samo vrocino mam.

In zdej ze par dni je kar podoben vzorec. Zbudim se ok malo pod 37, ob 11h sem ze na 37.2, tam ob 15h sem ze na 37.5 potem pa tja do 18h-19h prileze na 38.

 

Sam sem pisal dohtarju danes, pa se nisem prejel odgovora.

  • Haha 1
  • Žalosten 1
Napisano
pred 2 urama je Bossek napisal:

Sam sem pisal dohtarju danes, pa se nisem prejel odgovora.

 

Hja glej nima časa... mogoče boš pol dobu odgovor, ko boš že zdrav. 🤪

pred 7 urami je FuManchu napisal:

 Dobesedno se nisem mogel vstati iz postelje:blink:

Kako ti rata takole zavito napisat stavek, da sem nehote prebral "Dobesedno se nisem mogel vsrati iz postelje" ?zmeden?😉 Tista besedica "se", ki je sicer odveč, me je čisto zmedla. sramezljiv

33112_1.png

Napisano
pred 9 urami je Bossek napisal:

Jaz doma ze 1 teden s konstantno rahlo vrocino. V petek zakuhal na 38, kar je vztrajalo tja do ponedelka, potem pa med 37,0 in 37,5. Pa rahel glavobol. Testiral se skoraj vsak dan .... vedno negativen.

 

Ocitno se kaj drugega obstaja kot korona :D

 

Če maš vročino že toliko časa ni OK, nekaj se ti kuha in seveda je možno vse živo, sploh, če imaš "utrujen" imunski sistem. Lahko je tud kakšna bakterijska okužba, vnetje sinusov, virusi, zajedalci, gljive itd itd...

 

3-4 dni je še OK, kar je pa več pa res na pregled k zdravniku. Naj te kar dajo v laboratorij na pregled krvi in urina.

 

Ne razmišljat samo o koroni, ker vse ostale bolezni niso izginile...

33112_1.png

Napisano
pred 1 minuto je Boss napisal:

 

Če maš vročino že toliko časa ni OK, nekaj se ti kuha in seveda je možno vse živo, sploh, če imaš "utrujen" imunski sistem. Lahko je tud kakšna bakterijska okužba, vnetje sinusov, virusi, zajedalci, gljive itd itd...

 

3-4 dni je še OK, kar je pa več pa res na pregled k zdravniku. Naj te kar dajo v laboratorij na pregled krvi in urina.

 

Ne razmišljat samo o koroni, ker vse ostale bolezni niso izginile...

Tako je.... Pregled krvi bo nakazal ali gre za bakterijo. Če je viroza,bi moralo biti po 4ih dneh precej bolje. CRP bo pokazal ali gre za bakterijo ali virus. 

Napisano

Ne vem kaj mi je blo ampak sem se šel cepit za korono. :nevem:

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Napisano

Vcer zvecer sem potem dobil odgovor in danes sel na uradni HAG test. Seveda sem povedal vse znake in je blo receno, da tole ni covid in sem narocen za pregled pri zdravniku v torek (ce do takrat ne bo ok).

So pa vseeno test naredili in je tudi negativen.

 

Je pa res tako, da drugace mi nic ni. Nisem ne zmatran, nic me neki ne boli, ne kaslam, ne smrkam, .... samo vrocino mi nabije. No danes se kar dobro drzim in vztrajam na 37.0.

Napisano
pred 43 minutami je Boss napisal:

Ne vem kaj mi je blo ampak sem se šel cepit za korono. :nevem:

Čestitam,jaz imam pa covid.....😊😉😂

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Je zadnjič montiral pri meni mojster. Že 10 let sodelujeva. Skozi dela vse z Millwakue-jem. Pa sem ga vprašal kak servisira, ker se baje ne da. Je rekel, da 5 let dela, potem za dobro ceno proda naprej. Crknilo pa mu še nič ni.   V glavnem. Ne samo servis, tudi lastništvo me moti pri njih. Da ne bo pomote.
    • Zakaj pa je tvoj odrešenik ni spustil? Bi lahko na tak način blažil kronske težave, ne pa najemal kredite in delil dodatke.
    • Golob je kriv 😆   Aja, če bi bil Golob, bi bil še cenejši, ker bi marža ostala nižja 😉
    • To sem mislil v kontekstu zmogljivosti...tisto,ko sem pisal o max. navoru. Drugače pa imaš 100% prav. Rotirajoči stroji-vrtalni vijačnik,udarni vijačnik,cirkular,kotna brusilka,tračna žaga,motorka itd...tukaj se pri meni konča. Tudi pri svedrih,žagicah ipd.-dreka ne kupujem več...sem imel eno res neprijetno izkušnjo pri svedrih. Sem nekdaj za "mali cvenk" kupil ene svedre...Mister tool ali nekaj takega🙄...je že zeloooo dolgo tega...cca. 30-35 let....v setu svedri za kovino,svedri za les,svedri za kamen.... In sem vrtal luknjo 5mm v pločevino-Knauf-profil...z levo roko držal profil,z desno vrtal z vrtalnikom Kress 500BS-sem ga tukaj že predstavil. In ko je sveder zagrabil-pok,se je sveder zlomil,in spodrsne stroj proti roki😲.... Sem imel še srečo-lih tisti 1cm,kjer gre žila čez kito ni vtrgalo,drugače pa kar orng rana....se je na srečo kar dobro zacelilo,a kri je bilo "adijo pamet...,da je žena skoraj v nezavest padla.....je dobesedno "teklo" po tleh...😬 Pa si pol misliš-butelj...samo k je že prepozno....🙁   Dreka-ne hvala....toliko se pa imam rad,da mi tega ni treba.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.