Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pa dobr no... a še 1x moram razlagat v čem je bil problem zadnjič. Pa ti ratuješ že kot drugi Grims, še slikce mi kaži pa z levim fašistom me zmerjaj pa dobiš prestižno Geoblesovo priznanje za zasluge v propagandi.

 

Ok, ne, vzamem nazaj, Grimsa ne moreš dosečt niti presečt.  😜

 

Drugače pa, imaš prav huda kriza prihaja pa ne zdravstvena, pa ne virusna... kot se zdajle tole odvija se bojim, da ne bomo stal v vrstah zaradi PCT pogojev ampak, za hrano in golo preživetje.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

Pa dobr no... a še 1x moram razlagat v čem je bil problem zadnjič. Pa ti ratuješ že kot drugi Grims, še slikce mi kaži pa z levim fašistom me zmerjaj pa dobiš prestižno Geoblesovo priznanje za zasluge v propagandi.

 

Ok, ne, vzamem nazaj, Grimsa ne moreš dosečt niti presečt.  😜

 

Drugače pa, imaš prav huda kriza prihaja pa ne zdravstvena, pa ne virusna... kot se zdajle tole odvija se bojim, da ne bomo stal v vrstah zaradi PCT pogojev ampak, za hrano in golo preživetje.

Joj,@Boss ne se jezit,saj bo kmalu boljše,bodi optimist....😂

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlična in poučna pesem hkrati! Imam eno vprašanje, da malo presečemo s to vse bolj politično temo..... 😁

A mogoče kdo ve kaj je posebnost na tej uri v ozadju?? :whatever:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanka okoli vratu se stiska...

 

20.7.2021 sem zapisal in sedaj vam pravim, da še dobro, da nismo Izrael.

image.png.5296d74858d50ab95a1240f30221befe.png

 

Še ne še, ampak prihaja. :) 

 

image.thumb.png.0b94475da31d0f8f135b65e32a8e410c.png

 

 

Kje so časi, ko sem protestiral z nekaj sto ljudi v Mariboru proti nošenju mask za otroke v šolah. Cjooo, lepi časi. Tam so ljudje imeli takšne in drugačne misli, ki jih danes živimo in so se še meni zdele samo teorije. 

 

Moje besede 21.3.2021:

image.thumb.png.e5dcb95eaeb02ceca15cf60b4c6440f2.png

 

Torej, kje smo sedaj? Povsod, kar sem napisal, se ne sme več brez PCT pogoja, navadne trgovine, vrtci in osnovne šole (do petega razreda) so še ok. Zaenkrat. 

Včeraj sem na lastne oči videl, kjer pred vstopom študentov na faks preverjajo QR kode. Prizor je bil videt tako kot kup tihih ovč, ki jih preštevajo pred vstopom v štalo. *pip*, naslednji, *pip*, naslednji, *pip*, ...

Odkrito sem žalosten.

 

Če se vrnem k PCT pogoju, ki trenutno še pije vodo pri nas, samo zaradi tega, ker so PC pogoj zadržali. Ja, zadržali. Bomo videli, kdaj bo znova v pogovorih, zelo verjetno takrat, ko našim vodilnim uspe spremeniti famozni ZNB.

 

Čudi me, ljudje, da še vedno nismo skupaj vsako sredo na ulicah. Do kdaj boste še uživali to svobodo, ki jo imate danes?

Prebolevniki si manejo roke, ker bodo imeli za pol leta mir, kaj pa potem naprej? Kaj se zgodi potem? V Sloveniji je zabeleženih cca 20-25 primerov, kjer so ljudje uspeli zboleti 2x za korono. Torej, če ste vi tisti srečnež, potem si boste s P pogojem kupili še novih pol leta miru. Kaj pa potem? Gre v tretje Rado ali Janez? Torej, slej ko prej bo za svobodo potrebno iti na shot. Kljub temu, da boš po vseh prebolenjih jebeno imun. Ampak, who cares, karavana gre dalje.

 

Kaj pa cepljeni? Koliko je tista meja doz, katerih ste pripravljeni dobiti? Po pol leta je konec, konec svobode, ste potem na istem kot antivakserji, brez svobode, razen če greste po novo dozo, zaenkrat še eksperimentalnega zvarka za katerega noben ne ve o srednje in dolgoročnih učinkih.

 

Naši otroci, ki bodo odraščali v novo normalnost bodo zelo ponosni na nas, ko smo še imeli nekaj moči pri odločitvah in kako smo sedeli doma in naredili nič. Nič, za tisto malo začasne varnosti - v tem konkretnem primeru 6 mesečne. 

 

image.png.b5b89fa2b583e8a52a2f9b6d4c4ab6fe.png

 

PS:  Ravno včeraj sem razmišljal o dogodkih izpred 20 let. Se spomnite kakšen je bil svet pred 9/11 in kako se je spremenil po tem datumu? Ampak smo se kar nekako navadili in nam je to ratala nova normalnost. Človek se vsega hudega navadi, če mu grozi nek grozni sovražnik. :) 

 

PS2: Poročanja MSM o številu protestnikov me vedno znova nasmejejo, pa vsak, ki malce spremlja dogajanje iz alternativnih virov (posnetki in slike od udeležencev), vidi, da se lažejo in da se to meri vsaj x10. 

Torej, poročanja so bila za zadnje proteste, da je bilo 3 tisoč ljudi in Olaj al nekdo iz policije, je rekel, da je bilo na ulicah tisoč policistov. Če bi res bilo tako, nas bi sterali prvo minuto vse domov, ne pa da so metali tone solzilca naokoli, da so sploh lahko umirili mirne protestnike... 

 

 

 

 

  • Všeč 3
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je pob napisal:

Zanka okoli vratu se stiska...

 

20.7.2021 sem zapisal in sedaj vam pravim, da še dobro, da nismo Izrael.

image.png.5296d74858d50ab95a1240f30221befe.png

 

Še ne še, ampak prihaja. :) 

 

image.thumb.png.0b94475da31d0f8f135b65e32a8e410c.png

 

 

Kje so časi, ko sem protestiral z nekaj sto ljudi v Mariboru proti nošenju mask za otroke v šolah. Cjooo, lepi časi. Tam so ljudje imeli takšne in drugačne misli, ki jih danes živimo in so se še meni zdele samo teorije. 

 

Moje besede 21.3.2021:

image.thumb.png.e5dcb95eaeb02ceca15cf60b4c6440f2.png

 

Torej, kje smo sedaj? Povsod, kar sem napisal, se ne sme več brez PCT pogoja, navadne trgovine, vrtci in osnovne šole (do petega razreda) so še ok. Zaenkrat. 

Včeraj sem na lastne oči videl, kjer pred vstopom študentov na faks preverjajo QR kode. Prizor je bil videt tako kot kup tihih ovč, ki jih preštevajo pred vstopom v štalo. *pip*, naslednji, *pip*, naslednji, *pip*, ...

Odkrito sem žalosten.

 

Če se vrnem k PCT pogoju, ki trenutno še pije vodo pri nas, samo zaradi tega, ker so PC pogoj zadržali. Ja, zadržali. Bomo videli, kdaj bo znova v pogovorih, zelo verjetno takrat, ko našim vodilnim uspe spremeniti famozni ZNB.

 

Čudi me, ljudje, da še vedno nismo skupaj vsako sredo na ulicah. Do kdaj boste še uživali to svobodo, ki jo imate danes?

Prebolevniki si manejo roke, ker bodo imeli za pol leta mir, kaj pa potem naprej? Kaj se zgodi potem? V Sloveniji je zabeleženih cca 20-25 primerov, kjer so ljudje uspeli zboleti 2x za korono. Torej, če ste vi tisti srečnež, potem si boste s P pogojem kupili še novih pol leta miru. Kaj pa potem? Gre v tretje Rado ali Janez? Torej, slej ko prej bo za svobodo potrebno iti na shot. Kljub temu, da boš po vseh prebolenjih jebeno imun. Ampak, who cares, karavana gre dalje.

 

Kaj pa cepljeni? Koliko je tista meja doz, katerih ste pripravljeni dobiti? Po pol leta je konec, konec svobode, ste potem na istem kot antivakserji, brez svobode, razen če greste po novo dozo, zaenkrat še eksperimentalnega zvarka za katerega noben ne ve o srednje in dolgoročnih učinkih.

 

Naši otroci, ki bodo odraščali v novo normalnost bodo zelo ponosni na nas, ko smo še imeli nekaj moči pri odločitvah in kako smo sedeli doma in naredili nič. Nič, za tisto malo začasne varnosti - v tem konkretnem primeru 6 mesečne. 

 

image.png.b5b89fa2b583e8a52a2f9b6d4c4ab6fe.png

 

PS:  Ravno včeraj sem razmišljal o dogodkih izpred 20 let. Se spomnite kakšen je bil svet pred 9/11 in kako se je spremenil po tem datumu? Ampak smo se kar nekako navadili in nam je to ratala nova normalnost. Človek se vsega hudega navadi, če mu grozi nek grozni sovražnik. :) 

 

PS2: Poročanja MSM o številu protestnikov me vedno znova nasmejejo, pa vsak, ki malce spremlja dogajanje iz alternativnih virov (posnetki in slike od udeležencev), vidi, da se lažejo in da se to meri vsaj x10. 

Torej, poročanja so bila za zadnje proteste, da je bilo 3 tisoč ljudi in Olaj al nekdo iz policije, je rekel, da je bilo na ulicah tisoč policistov. Če bi res bilo tako, nas bi sterali prvo minuto vse domov, ne pa da so metali tone solzilca naokoli, da so sploh lahko umirili mirne protestnike... 

 

 

 

 

Samo nekaj bi te dopolnil: ni res,da moraš pri nas po pol leta iti po pozivitveni odmerek ,če želiš imeti "cepilno pravico ". 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Nejc1986 napisal:

Samo nekaj bi te dopolnil: ni res,da moraš pri nas po pol leta iti po pozivitveni odmerek ,če želiš imeti "cepilno pravico ". 

 

Če sem kje napisal dvoumno, se opravičujem. Ni še tega pri nas.

Trenutno bodo na cepljenje morali iti ljudje, ki so covid preboleli in se šli potem, zaradi samega ljubega miru, še cepiti z eno dozo. Sedaj bodo udarili naprej po teh, razen, če so že prišli k pameti in umaknili to. Novice namreč prejemam z zamikom.

 

Govorim o tem:

image.png.8cbe709ec95254ff4e0cce0b9cf122d6.png

 

 

Evo še zbrana dela iz Avstralije. V imenu zdravja in strašnega virusa:

WWW.FACEBOOK.COM

Prijavi se v Facebook, da začneš deliti vsebino in se povezovati s svojimi prijatelji, družino in ljudmi, ki jih poznaš.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.SODISCE.SI

Sankcije zaradi neuporabe zaščitnih mask v zaprtih javnih prostorih brez zakonske podlage datum: 08.10.2021vir: Vrhovno

 

Quote

Vrhovno sodišče RS je presodilo, da za izrekanje prekrškovnih sankcij zaradi opustitve nošenja zaščitnih mask v zaprtih javnih prostorih ni bilo zakonske podlage.

 

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
  • Ni všeč 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, robertk6 said:

KONČNO 

res koncno, dolgo casa so rabl da so se zjasnil ...

  • Všeč 1
  • Haha 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

18 hours ago, g.Wankel said:

Pa še vseen vsi nosijo maske v trgovinah :D

ja k jih je strah, da bodo moral plačat kazen oz. da bodo priletel na kakega pacjenta k jih nebo kam spustu, da bi opravl kar majo za opravit ...

 

9 hours ago, Bini said:

Končno mislijo s svojo glavo.... 😁

represiranje z kaznijo je res razmišlanje z svojo glavo .... 

diktatura, here we come ...

 

244463444_4415562145226156_4232804005353245614_n.thumb.jpg.262720bee11887c197c2085525321398.jpg

Popravljeno od canyon
  • Všeč 3
  • Ni všeč 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je pob napisal:

Sem bil danes v trgovini Inpos v Sl. Bistrici kot edina stranka brez maske, prodajalci pa vsi brez, razen prodajalke na blagajni. :) 

Mi že 4 mesece hodimo po vseh trgovinah in nakupovalnih centrih brez in nikjer nobenega problema. Tudi osebne izkaznice sva z sinom urejala na pošti brez maske😀

  • Všeč 4
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je robertk6 napisal:

Mi že 4 mesece hodimo po vseh trgovinah in nakupovalnih centrih brez in nikjer nobenega problema. Tudi osebne izkaznice sva z sinom urejala na pošti brez maske😀

 

Jaz, žena in otroka ne nosita maske že od spomladi. Razen v torek, ko sem zaradi solzica potegnil eno iz denarnice, je pomagala, haha. :D 

 

Sem pa vesel, da nas je več takih. ;) 

 

PS: seveda so redke izjeme, kjer sem jo nosil, recimo 20 min pred zaprtjem upravne enote, kjer sem nujno rabil osebno za na morje in je varnostnik težil...

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He, He. V Rimu so bile danes demonstracije no Wax. Popolnoma enak scenarij kot v Lj. s to razliko, da so bili tam organizatorji skrajni desničarji.🤪Njihov vodja je hujskal ljudi, da je Rim njihov in so razbijali po mestu. Razdejali so sedež sindikata. Je pa bil smeh, ker njihovi robokopi so bolj pusiji kot naši in so se jim kar umikali. 

Verjetno bodo naslednjič poklicali naše na pomoč, ko so videli, kako se stvari streže. 😉

  • Haha 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ja... tud naši bi se umikali, če bi bili protestniki dejansko nasilni, organizirani in pripravljeni na spopad. Že samo kako so bili naši protestniki opremljeni, nobenih bandan za zakrivanje obraza, nobenih palic, kijev ipd se je vedelo, da niso tam, da bi karkoli razbijali. Zato pa so policaji poskušali na vse možne načine sprovocirat protestnike, da bi lahko udarili. Nastavili so jim dva avta za spremstvo, pa se ju protestniki niso niti dotaknili. Šofer je nekaj poskušal na hitro v rikverc, da bi zgledalo kako "rešuje" situacijo. Pol so poskušali čimbolj bombastično aretirati Zlatka in Zorana, da bi razbesneli protestnike. In ker tudi to ni zaleglo, da bi folk znorel,  so dobili ukaz, da naj uporabijo vodni top in solzivec. Ker tud to ni uspevalo so namesto razgnati protestnike le te skušali zbiti v kak kot, da se ne bi mogli umakniti in da bi navalili proti policiji. Z vodnim topom pa so špricali na protestnike, ki so bili na pločniku. Proti koncu so "aktivirali" še "ubačene" grupice, da so prevrnili par smetnjakov in vrgli eno granitno kocko, da bodo na osnovi tega sploh opravičevali tako prekoračitev sile.

 

 

  • Všeč 4
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je pob napisal:

 

Jaz, žena in otroka ne nosita maske že od spomladi. Razen v torek, ko sem zaradi solzica potegnil eno iz denarnice, je pomagala, haha. :D 

 

Sem pa vesel, da nas je več takih. ;) 

 

PS: seveda so redke izjeme, kjer sem jo nosil, recimo 20 min pred zaprtjem upravne enote, kjer sem nujno rabil osebno za na morje in je varnostnik težil...

Sanja svinja kukuruz.....😂😂😂

pred 3 urami je robertk6 napisal:

Mi že 4 mesece hodimo po vseh trgovinah in nakupovalnih centrih brez in nikjer nobenega problema. Tudi osebne izkaznice sva z sinom urejala na pošti brez maske😀

In potem pravijo,da ni svobode pri nas.....🤔

Tudi jaz ne čutim nekih omejitev,lahko grem kamor hočem :danzoman:,no v javno hišo ne smem.....😁

  • Všeč 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo prvi tirani padajo... V Avstriji Kurz, v Avstraliji pa so se tudi znebili tele ogabe sadistične. Očitno je vsem tem skupna samo korupcija. Gremo dalje, kdo bo naslednji? Twitotu se že tolk gate tresejo, da je imel cel vod robocopov na Marezigah, ker očitno ve, da je naslednji.

 

106950708-1633062751113-gettyimages-1235
WWW.CNBC.COM

Gladys Berejiklian said her resignation will take effect as soon as the state's Liberal party can elect a new leader.

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.