Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je AmpeR napisal:

Danes je 7 dan in še vedno sem pozitiven.

Moja je včeraj bila sedmi dan od okužbe "negativna",očitno je imela močnejša protitelesca in je hitreje okrevala 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj boste na to rekli? Medtem k bi nekomu k ni cepljen in ima opravljen negativni test zavrnili nastop. Pa bi lahko imel en miljon proti teles.

 

WWW.ZURNAL24.SI

Nikola Karabatić je zbolel za covidom-19, a kljub temu lahko igra na evropskem prvenstvu v...

 

Ali pa ta groza.

 

MARIBOR24.SI

31-letni DJ Ferguson je bil izbrisan z vrha seznama čakajočih na novo srce, ker...

 

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Scr3am napisal:

Kaj boste na to rekli? Medtem k bi nekomu k ni cepljen in ima opravljen negativni test zavrnili nastop. Pa bi lahko imel en miljon proti teles.

 

WWW.ZURNAL24.SI

Nikola Karabatić je zbolel za covidom-19, a kljub temu lahko igra na evropskem prvenstvu v...

 

Ali pa ta groza.

 

MARIBOR24.SI

31-letni DJ Ferguson je bil izbrisan z vrha seznama čakajočih na novo srce, ker...

 

Luda kuča.... 🙃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeb..i januar je mimo ,prihaja perspektivni februar....😊 Evropa se počasi odpira,mi pa kot ponavadi capljamo za njimi (se ve zakaj) zato se bomo odprli mesec dni za njimi,žal....☹️

Do volitev bomo ravno iz dreka potem pa na dopust.....:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Jeb..i januar je mimo ,prihaja perspektivni februar....😊 Evropa se počasi odpira,mi pa kot ponavadi capljamo za njimi (se ve zakaj) zato se bomo odprli mesec dni za njimi,žal....☹️

Do volitev bomo ravno iz dreka potem pa na dopust.....:jupiii:

Ti resno se vedno mislis da se odpira zaradi cepljenja? Cetudi je angleska vlada rekla - priznala drugace? Najprej preveri zakaj ukinjajo ukrepe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Moja je včeraj bila sedmi dan od okužbe "negativna",očitno je imela močnejša protitelesca in je hitreje okrevala 😊

A ni bila tvoja že drugič pozitivna od kar je korona?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je jereb napisal:

Ti resno se vedno mislis da se odpira zaradi cepljenja? Cetudi je angleska vlada rekla - priznala drugace? Najprej preveri zakaj ukinjajo ukrepe

Ne samo zaradi cepljenja ampak zaradi dobrega zdravstvenega stanja v bolnicah in to je posledica več kot 80% precepljenih.😊

Se sploh zavedaš koliko mrtvih bi bilo,če nebi bilo cepiva 🤔  To bi bil pomor ljudi v imenu znanosti,če nebi uporabili tega cepiva,ki je trenutno na voljo.

Kako hitro pozabljate kakšen odstotek mrtvih je bil glede na odstotek okuženih pred dvema letoma ko še ni bilo cepiva ! Aja ,tisti so umrli,ki bi tako ali tako....☹️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Ne samo zaradi cepljenja ampak zaradi dobrega zdravstvenega stanja v bolnicah in to je posledica več kot 80% precepljenih.😊

Se sploh zavedaš koliko mrtvih bi bilo,če nebi bilo cepiva 🤔  To bi bil pomor ljudi v imenu znanosti,če nebi uporabili tega cepiva,ki je trenutno na voljo.

Kako hitro pozabljate kakšen odstotek mrtvih je bil glede na odstotek okuženih pred dvema letoma ko še ni bilo cepiva ! Aja ,tisti so umrli,ki bi tako ali tako....☹️

Ne ne zavedam se, verjetno bi se spotikal ob trupla

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je AmpeR napisal:

A ni bila tvoja že drugič pozitivna od kar je korona?

Jp,prvič,ko še ni bilo cepiva in ga je fasala v službi od sodelavke. Imela je nekaj težav in 14 dni raznih simptomov kot je vročina boleče grlo,kašelj bolečina v hrbtnem delu pod lopaticami,bolečine v mišicah in izguba vonja.Jaz pa sem imel 10 dni karanteno in ostal neokužen.😊 Sedaj pa spet od sodelavke in to takšne neodgovorne,ki je kao mislila,da je samo prehlad in je okužila 3 v pisarni! Sedaj ni imela skoraj nič problemov....😊

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Ne samo zaradi cepljenja ampak zaradi dobrega zdravstvenega stanja v bolnicah in to je posledica več kot 80% precepljenih.😊

Se sploh zavedaš koliko mrtvih bi bilo,če nebi bilo cepiva 🤔  To bi bil pomor ljudi v imenu znanosti,če nebi uporabili tega cepiva,ki je trenutno na voljo.

Kako hitro pozabljate kakšen odstotek mrtvih je bil glede na odstotek okuženih pred dvema letoma ko še ni bilo cepiva ! Aja ,tisti so umrli,ki bi tako ali tako....☹️

 

Po tvojih izjavah sodeč bi verjetno bili vsi mrtvi al pa vsaj tolk kot sta jih Krek in Trampuž napovedala.

 

Sem pa vseeno pričakoval, da nas razveseliš s podatkom, ker vem, da imaš ti ene posebne statistike in številke.

 

Drugač pa primerjaš neprimerljivo. Leta 2020 se je testiralo sila malo, ker je večino časa obstajal samo PCR test in HAG so bili na voljo šele kasneje v letu 2021. Nobenih testiranj v službah, vrtcih, šolah, pa za T pogoj, pa za tujino pa ne vem kaj še vse. Uradno so sami v NIJZ priznali, da je okuženih cca 5x več kot so jih dobili na PCR-ju.

 

Pa da vseeno vzamemo samo uradno izmerjene podatke v jeseni 2020, ko je bil najbolj smrten drugi val (spuščen virus v vse DSO-je) je bila smrtnost na število okuženih cca 1,6% (če vzamemo NIJZ razlago torej 0,3% ali trije na 1000 okužb).

 

Glej, če men ne verjameš si poglej uradne podatke na NIJZ al pa na Covid 19 sledilniku - tako, da please, dovolj je sejanja panike in manipulativnega strašenja, ker to res ne služi ničemur, še najmanj pa resnici in realnemu stanju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toliko da veste nas vnuk ki je drugic fasal - uradno ne dobi novega potrdila podaljsanja ce ni od prve preteklo 90 dni. Kaj je teta z nijuja rekla po telefonu kot razlog? Ker prebolelost ne pomaga.....se mora najprej prva izteci....Ce kdo razume kaj se grejo? Torej so se eno svoje pravilo potiho zanikali....

Spomnim se novic ko je prebolelost bila nekaj celo mocnejse od cepiva

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je jereb napisal:

Spomnim se novic ko je prebolelost bila nekaj celo mocnejse od cepiva

 

To je veljalo vedno v zgodovini cepljenja... samo zadnje dobro leto se je pa stroka obrnila za 180 stopinj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 26. 1. 2022 ob 12:30 je Deeyan napisal:

Ju3 grem po Pfizerja pa da vidimo 🙂

 

Se sem ziv, na sreco, mogoce za nekatere na zalost 😂 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

 

Po tvojih izjavah sodeč bi verjetno bili vsi mrtvi al pa vsaj tolk kot sta jih Krek in Trampuž napovedala.

 

Sem pa vseeno pričakoval, da nas razveseliš s podatkom, ker vem, da imaš ti ene posebne statistike in številke.

 

Drugač pa primerjaš neprimerljivo. Leta 2020 se je testiralo sila malo, ker je večino časa obstajal samo PCR test in HAG so bili na voljo šele kasneje v letu 2021. Nobenih testiranj v službah, vrtcih, šolah, pa za T pogoj, pa za tujino pa ne vem kaj še vse. Uradno so sami v NIJZ priznali, da je okuženih cca 5x več kot so jih dobili na PCR-ju.

 

Pa da vseeno vzamemo samo uradno izmerjene podatke v jeseni 2020, ko je bil najbolj smrten drugi val (spuščen virus v vse DSO-je) je bila smrtnost na število okuženih cca 1,6% (če vzamemo NIJZ razlago torej 0,3% ali trije na 1000 okužb).

 

Glej, če men ne verjameš si poglej uradne podatke na NIJZ al pa na Covid 19 sledilniku - tako, da please, dovolj je sejanja panike in manipulativnega strašenja, ker to res ne služi ničemur, še najmanj pa resnici in realnemu stanju.

Jaz pišem eno ti pišeš drugo, samo to še povej, da bi brez cepiva bilo manj umrlih pa si zmagal.... 👌

Jaz sem realn in imam odprte oči?zmeden? nisem pa črnogled in sem ti napovedal odprtje čez cca en mesec😉ni to super po dveh letih zapora.. 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Bini napisal:

Jaz pišem eno ti pišeš drugo, samo to še povej, da bi brez cepiva bilo manj umrlih pa si zmagal.... 👌

Jaz sem realn in imam odprte oči?zmeden? nisem pa črnogled in sem ti napovedal odprtje čez cca en mesec😉ni to super po dveh letih zapora.. 😁

Moje mnenje je podobno. Večina cepljenih je optimistov (zaupajo cepivom, naredili so nekaj, da se ta kovid ustavi, ne verjamejo raznim teorija zarote, ne napadajo zdravstvenega osebja in ga ne žalijo.Čeprav se je na koncu izkazalo, da cepivo proti (omikronu ni vsemogočno, proti prejšnjim variantam je bilo zelo) jim ni žal, da so se cepili. To bi večina optimistov ponovila. 😉

Večina cepljenih preboli lahkotno omikron, necepljeni imajo nekateri lahko hujši potek bolezni. 

Necepljeni se sedaj na veliko tolčejo po prsih, kako so oni vedeli, da cepivo ne bo delovalo. 😊 S tem upravičujejo samo svoj strah pred neznanim. 

Generali po bitki... 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je SpEkTr napisal:

Ja, sej takrat ko so pa umirali na polno v romuniji, takrat pa ni noben govoril da pač živijo daleč en od drugega ipd...Spet dvojna merila.

 

Dejstvo pa je, da gredo ti valovi čisto lepo čez celotno evropo. Ne glede na to, ali je precepljenih 40 ali pa 80% ljudi. Tako pač je.

Drugo dejstvo pa je, da kadarkoli sem šel gledat grafe, vedno si lahko našel ene par 'padalcev', ki so sekali ven in pač na prvi pogled skregano z logiko. Kaj je v ozadju pri teh pa samo bog ve.

 

Tako da ja, jo bo usekalo. Razen če ne :)

Če pa jo bo, jo bo pa usekalo tako, kot je pred tem ne vem..Portugalsko, anglijo,..

 

image.thumb.png.e04b643e3faacab56e2cb421a00b144d.png

 

Se še spomnim, ko so naši vrli mediji pisali, poglejte skandinavija je že zelena ker so se pridno cepili in niso verjeli v teorije zarote.

Čez točno 2-3 mesese so bili spet rdeči - seveda takrat so bili mediji pa pač tiho.

 

No kje je pa trenutno danska, pa kje je Romunija...spet :) 

 

image.thumb.png.fcf84122b8ce82bc1eafdbb42cab7b68.png

 

Ja točno to, nisva se razumela s prve. Hočem dopovedat, da folk soli pamet "lej v Romuniji ni krize k niso precepljeni". Kriza je bla in kriza še bo. Nerelevantno je metat situacijo, dejanska primerjava 1:1 bi bila zahod recimo 1. januar in vzhod 14. januar. Ker tja prihaja z zamikom.

 

Bojim pa se, da bo v Romuniji še slabše kot drugod, zaradi slabe precepljenosti. Trenutni vpliv na omikron ima žal in samo 3ji šus pfeizerja, za ostalo pa vemo, da ne spremeni nič.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je NevLado napisal:

 

Ja točno to, nisva se razumela s prve. Hočem dopovedat, da folk soli pamet "lej v Romuniji ni krize k niso precepljeni". Kriza je bla in kriza še bo. Nerelevantno je metat situacijo, dejanska primerjava 1:1 bi bila zahod recimo 1. januar in vzhod 14. januar. Ker tja prihaja z zamikom.

 

Bojim pa se, da bo v Romuniji še slabše kot drugod, zaradi slabe precepljenosti. Trenutni vpliv na omikron ima žal in samo 3ji šus pfeizerja, za ostalo pa vemo, da ne spremeni nič.

Ja, to so prav smešnice, ko primerjajo Romunijo, kjer omikron sploh še ni pričel z svojim osvajalalskim pohodom. Potem pa, ko bo tam najhujše, pa antivaxarji uha dol in jok pa glavo pod povšter. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.