Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Jaz tudi bil na HAT + na PCR pa -, sem pa počakal, da mi je hitri res takoj pokazal + in sem šel danes še enkrat na PCR in bomo videli jutri

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha burleska... ne vem če ste opazili, ampak če greš na HAG in imaš smrkav nosek moraš za 72 ur v izolacijo tudi če je test negativen. Se pravi po domače povedano tudi vsi dejansko prehlajeni (upam, da nekateri še verjamete, da prehlada nismo izkoreninili) morajo obvezno v tridnevno izolacijo. In tu sploh še ni konec heca... če imaš še vedno smrkav nosek spet na test in ponovi vajo. Tole je milo rečeno obsedenost odločevalcev, ki niso zgubili samo kompasa ampak še radar, navigacijo in zdravo pamet skupaj.

 

In če si pozitiven na HAG-u si moraš PCR plačat sam, če želiš, da ti status prebolevnika velja tudi v EU. To je tihi način, kako izničiti P pogoj. In kaj se zgodi pol, če je PCR negativen ? A ti pozitivni HAG sploh še velja? Al si se zajebal in ostal brez P statusa vsaj v Slo. Mah resno, drkanje v glavo je vse to.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

Haha burleska... ne vem če ste opazili, ampak če greš na HAG in imaš smrkav nosek moraš za 72 ur v izolacijo tudi če je test negativen. Se pravi po domače povedano tudi vsi dejansko prehlajeni (upam, da nekateri še verjamete, da prehlada nismo izkoreninili) morajo obvezno v tridnevno izolacijo. In tu sploh še ni konec heca... če imaš še vedno smrkav nosek spet na test in ponovi vajo. Tole je milo rečeno obsedenost odločevalcev, ki niso zgubili samo kompasa ampak še radar, navigacijo in zdravo pamet skupaj.

 

In če si pozitiven na HAG-u si moraš PCR plačat sam, če želiš, da ti status prebolevnika velja tudi v EU. To je tihi način, kako izničiti P pogoj. In kaj se zgodi pol, če je PCR negativen ? A ti pozitivni HAG sploh še velja? Al si se zajebal in ostal brez P statusa vsaj v Slo. Mah resno, drkanje v glavo je vse to.

 

 

Pri nas v firmi moraš, preden stopiš v firmo, podpisati, da si zdrav. Tako je že skoraj dve leti. V bistvu, tudi če si samo prehlajen, ali pa, če si samo bruhal in si sedaj ok, ne smeš vstopiti. Saj vem, da ni smrtno nevareno, a tudi sam raje vidim, da mi ne kašljajo, kihajo in šmrcajo pred nosom. In pa, seveda vsakodnevno testiranje (tudi 3x cenjeni, prebolelniki). Tako, da smo kar omejili sedaj v zadnjih dveh-treh tednih okužbe. 

Boss, nekateri lahko gremo še vedno v tujino in to bomo izkoristili za smučanje že to soboto. Cela familija.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 hours ago, Boss said:

Haha burleska... ne vem če ste opazili, ampak če greš na HAG in imaš smrkav nosek moraš za 72 ur v izolacijo tudi če je test negativen. Se pravi po domače povedano tudi vsi dejansko prehlajeni (upam, da nekateri še verjamete, da prehlada nismo izkoreninili) morajo obvezno v tridnevno izolacijo. In tu sploh še ni konec heca... če imaš še vedno smrkav nosek spet na test in ponovi vajo. Tole je milo rečeno obsedenost odločevalcev, ki niso zgubili samo kompasa ampak še radar, navigacijo in zdravo pamet skupaj.

 

In če si pozitiven na HAG-u si moraš PCR plačat sam, če želiš, da ti status prebolevnika velja tudi v EU. To je tihi način, kako izničiti P pogoj. In kaj se zgodi pol, če je PCR negativen ? A ti pozitivni HAG sploh še velja? Al si se zajebal in ostal brez P statusa vsaj v Slo. Mah resno, drkanje v glavo je vse to.

 

 

 

Ravno to sem včeraj študiral, da sem očitno ujel zadnji vlak prebolevnika. Velja mi do 18.7.22, če prav razumem, grem s tem tudi lahko na Hrvaško. Razen, če boš moral imeti test v vsakem primeru.

No po novem, pa tega ne bo več...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi ;) … Sem ravno v izolaciji… pozitiven PCR sem dobil vceraj… potrdilo o prebolevnosti velja od 9.2.2022 do 28.7.2022 … Zena pa nekaj dni manj… nima dostopa do ZVEM, zato mora enkrat v lekarno izpisat potrdilo…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 27. 1. 2022 ob 20:07 je Bini napisal:

Jeb..i januar je mimo ,prihaja perspektivni februar....😊 Evropa se počasi odpira,mi pa kot ponavadi capljamo za njimi (se ve zakaj) zato se bomo odprli mesec dni za njimi,žal....☹️

Do volitev bomo ravno iz dreka potem pa na dopust.....:jupiii:

Se spomnite tega zapisa 🤔 Še slabše je sedaj za necepljene, cepljeni pa fraj (neprecenljivo) 😁

pred 12 minutami je Jest napisal:

Jaz tudi ;) … Sem ravno v izolaciji… pozitiven PCR sem dobil vceraj… potrdilo o prebolevnosti velja od 9.2.2022 do 28.7.2022 … Zena pa nekaj dni manj… nima dostopa do ZVEM, zato mora enkrat v lekarno izpisat potrdilo…

Sreča pa taka, da se veseliš ko si okužen, da lahko greš potem na dopust.... ?zmeden? 

Veliko sreče.... 👍

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Pri nas v firmi moraš, preden stopiš v firmo, podpisati, da si zdrav. Tako je že skoraj dve leti. V bistvu, tudi če si samo prehlajen, ali pa, če si samo bruhal in si sedaj ok, ne smeš vstopiti. Saj vem, da ni smrtno nevareno, a tudi sam raje vidim, da mi ne kašljajo, kihajo in šmrcajo pred nosom. In pa, seveda vsakodnevno testiranje (tudi 3x cenjeni, prebolelniki). Tako, da smo kar omejili sedaj v zadnjih dveh-treh tednih okužbe. 

Boss, nekateri lahko gremo še vedno v tujino in to bomo izkoristili za smučanje že to soboto. Cela familija.😉

No in ti se potem cudis zakaj imas toliko sodelavcev doma in da imajo "tezji" potek. Ja valda, da so doma in vlecejo bolniske, ce pa nesme kasljati in kihati na sihtu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Scr3am napisal:

No in ti se potem cudis zakaj imas toliko sodelavcev doma in da imajo "tezji" potek. Ja valda, da so doma in vlecejo bolniske, ce pa nesme kasljati in kihati na sihtu...

Meni kar odgovarja kot je. Jih je pa že kar nekaj "odletelo", ko so vlekli bolniške v nedogled. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa saj firma sama tako hoce? Zakaj naj se sedaj sodelavec podpise, ce mu pa malo iz nosu tece. Bo pac na bolniskem dokler mu ne bo nehalo an. Sej firma tako hoce.

 

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Jest said:

Jaz tudi ;) … Sem ravno v izolaciji… pozitiven PCR sem dobil vceraj… potrdilo o prebolevnosti velja od 9.2.2022 do 28.7.2022 … Zena pa nekaj dni manj… nima dostopa do ZVEM, zato mora enkrat v lekarno izpisat potrdilo…

Ne rabi, dobiš po pošti in PCR izvid in COVID potrdilo :) Vsaj tle v Kranju je tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

 

Ravno to sem včeraj študiral, da sem očitno ujel zadnji vlak prebolevnika. Velja mi do 18.7.22, če prav razumem, grem s tem tudi lahko na Hrvaško. Razen, če boš moral imeti test v vsakem primeru.

No po novem, pa tega ne bo več...

 

Iskreno mislim, da takrat sploh ne bo več PCTjev. Lahko sem pa naiven :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ujel zadnji vlak in sem bil včeraj pozitiven na PCR tako da imam veljavnost prebolevnosti do 30.7. malo pred tem pa grem na po Booster in potem imam vsa potrdila.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez skrbi lokomotiva se naprej pelje. Sedaj je dovolj tudi hitri pozitivni test, TUDI za hrvasko. To so Hrvatje imeli ze pol leta prej samo da nasi to pompozno naznanjajo, so pa samo skopirali.

To pomeni prebolelost dobiti sedaj veliko enostavneje kot prej. Italija in ostali EU bodo zelo kmalu sprejeli to, gre za zadnje izdihljaje,.o cepljenju sploh vec noben ne govori. 

Ko pride sezona pa sploh to ne bo vec vazno....

 

Link

MUP.GOV.HR

 

predočenje pozitivnog PCR ili brzog antigenskog testa, kojim se potvrđuje da se vlasnik oporavio od infekcije virusom SARS-CoV-2, pri čemu je taj test napravljen unazad 180 dana, a stariji od 11 dana od dana dolaska na granični prijelaz ili uz predočenje liječničke potvrde o preboljenju;

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je jereb napisal:

Brez skrbi lokomotiva se naprej pelje. Sedaj je dovolj tudi hitri pozitivni test, TUDI za hrvasko. To so Hrvatje imeli ze pol leta prej samo da nasi to pompozno naznanjajo, so pa samo skopirali.

To pomeni prebolelost dobiti sedaj veliko enostavneje kot prej. Italija in ostali EU bodo zelo kmalu sprejeli to, gre za zadnje izdihljaje,.o cepljenju sploh vec noben ne govori. 

Ko pride sezona pa sploh to ne bo vec vazno....

 

Link

MUP.GOV.HR

 

predočenje pozitivnog PCR ili brzog antigenskog testa, kojim se potvrđuje da se vlasnik oporavio od infekcije virusom SARS-CoV-2, pri čemu je taj test napravljen unazad 180 dana, a stariji od 11 dana od dana dolaska na granični prijelaz ili uz predočenje liječničke potvrde o preboljenju;

😊😃😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, najprej smo nardil EU potrdilo, ki je veljalo po EU.

 

Pol leta kasneje je to potrdilo razpadlo k keks.

 

Zdej imamo že SLO potrdilo, ki velja po SLO. AMPAK MOGOČE BO PA veljalo tudi pri sosedih.

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Res se vidi, da pumpajo egoizem in individualizem. Če bi se hoteli rešit virusa, bi postopali drugače. Tako pa ali se greš cepit in poskrbiš zase ali pa rečeš fuck this.

Edit: vsem ki ste pozitivni želim čim lažje okrevanje!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 2. 2022 ob 10:03 je Bini napisal:

Se spomnite tega zapisa 🤔 Še slabše je sedaj za necepljene, cepljeni pa fraj (neprecenljivo) 😁

 

Lepo, da uživaš v tem, da "druge" maltretirajo in tebe pustijo pri miru - upam, da si ponosen sam nad sabo, da te take stvari veselijo. :bravo:

 

Drugače pa kolk je kdo frej - še vedno papirje in osebne dokumente kažeš študentom na vratih, da ti milostno dovolijo vstop v lokal in trgovino? Še vedno nosiš pleničko čez ksih? Še vedno ne veš a delaš vse prav in kdo te lahko zaradi nepoznavanja im morebitnega kršenja odlokov kaznuje? Še vedno ne veš kakšna doza bo dovolj in a si dobil zadnji šus v ramo ali bodo jeseni potrebni novi?

 

Verjemi Bini, da če ne bi bilo ljudi, ki se upirajo in bi vsi sklonili glavice ter se podredili vsem norostim, bi tako stanje postalo naša realnost. In mega korporacija Pfeizer bi ti diktirala, 9 mesecev, pol leta, tri mesece navidezne svobode potem pa ponovi vajo, dokler te 1x imunski sistem ne bo zafrknil in rekel dost je - na nagrobniku pa epitaf "Verjel je v cepivno svobodo do konca".

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj me res zanima. Koliko od vas, ki se niste cepili bi se, če bi bili trenutno na oblasti kulovci? 🤔 Ker poznam kar veliko ljudi, ki jim je to glavnini edini razlog, da, se niso cepili. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj nečak, njegov sin in žena pa so preboleli pravkar bronhitis. In to vsi naenkrat. 🤣🤣Ja, my ass. So namreč zadrti proticepilci in so si sami postavili diagnozo. Bog ne daj, da bi oni zboleli za kovidom. 😄

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hja to so bile le začetne serije, kjer so še iskali in prepričevali trg, da baterije zdržijo. Zelo hitro so ugotovili, da bodo šli v minus, tko, da danes je garancija na baterijo od 150.000km do 250.000km.   Drugače pa ja, če je s prvo baterijo res naredil tolk km samo kapo dol. Verjetno pa je kakšen motor al pa dva pa je vseeno zamenjal.
    • Heh, kake hude debate o porabi... @Slivkazih ne racuna koliko porabi z bt-jko....ampak pride na cilj.. .nekako tako tudi jaz gledam na voznjo z ICE....lahko se cijazim 130km/h ali pa 180km/h v nobenem primeru pa ne gledam na porabo ker mi je vseeno....vem pa nekaj (imam tudi kolege,ki hodijo na dopust in furajo 100km/h) , da bi se mi v tem primeru odtrgalo....da se bom zaradi porabe cijazil po ac 100na uro....ne hvala😉🤣, sem raje doma  , ccc
    • Tako že dlje časa iščem 350Z in zdej mam nekaj nagledanga in me zanima,  če ima kdo kakšen kontakt na mehankarja, ki se z njimi ukvarja? Oz. če poznate koga, ki je že lastnik tega avtomobila in imate njegov kontakt? Hvala v naprej.
    • Sorry 2.0 in 120km je no go....pa pišite kar hočte...pol je bolje vzet 0.99 turbaka , vsaj pri vseh dajatvah in zavarovanju prisparas....celo EV bi bil bolj primeren...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.