Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pred eno uro je NevLado napisal:

Dobro jutro,

 

delo od doma :ouje:

 

A @Bini si še živ, danes ni kave?

Seveda sem še živ in še vedno neg.ob 5 zjutraj... 👌

Zdajle po 300km pa paše ena prava kavica 😉👍

16431015405966814112168400359780.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

1.  dan Selaronda + Gran Risa (start-cilj Badia)

2. dan Marmolada (start-cilj San Cassiano)

3. dan Selaronda + Sass Pordoi  (start-cilj Corvara)

 

S Sass Pordoi pod gondolo tokrat nisem smučal, je bilo premalo snega, sem pa pred 25 leti :) Od takrat je tudi tale posnetek (zgoraj ob sedežnici Rodella-Des Alpes), smuči pa še "sulice".

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yaIkQViE3PU&t=363s

 

Kje je pa tukaj cofe.....🤔😃😂 

Dobro se boš razmigal,super zgleda.....:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa včeraj odpeljal prvo 100tko letos. Moram priznati,da se čedalje bolj zaljubljam v Kras. Pot z avtom iz Lj do Podnanosa je postala že stalnica. Potem pa odkrivanje poti s kolesom. Tokrat čez Štjak na Štanjel, Miren, Šempeter, Dornberk, Batuje in tako naprej.

 

Pa še en noro fajn kafic sem našel. 😎

IMG20220126141000_00.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Bini napisal:

Dobro jutro vikend je tu, kafe se že pije... 😉

16434384356336255730370055970474.jpg

Dobro jutro. Tudi pri nas je kava ma mizi. Kam jo bosta kaj danes mahnila glede na to, da je lepo sončno vreme?🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Dobro jutro. Tudi pri nas je kava ma mizi. Kam jo bosta kaj danes mahnila glede na to, da je lepo sončno vreme?🤗

Danes nikamor,ker pride mladina na kosilo😊 pa delovno soboto imam....☹️ Tudi vreme ni ne vem kaj danes....😒

Jutri pa greva  ⛷️⛷️ za en dan....:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Slovenija je najstabilnejša država na svetu!   Že 30 let se nismo premaknili nikamor...
    • Me ustavi policist: - "In kaj ste danes pili?" - "Ne vem. Sem dal hladit v vodo, pa je nalepka dol padla..."
    • Ja.  Ampak, a ni zanimivo da jih je zelo malo v Zokilandu?
    • Čeprav, do določene mere, je pa to konec koncev edino pravilno. Pri nas je en odsek, sicer res blagi desni ovinek, kjer je na desno odcep - v kamnolom. In od tam velikokrat pridejo tovornjaki. No, tam je omejitev 40 km/h. In če se res pripelješ 40, se tovornjak spravi na cesto da niti zavore ne dotakneš. Jaz tam ponavadi pridem 50. Če ni nikogar, gre lepo mimo. Če pa se kak tovornjak spravlja na cesto, pa že malo pobremzam. Problem je, ker me praktično vsi (razen avtošole) prehitevajo in to čez polno črto. In ko pridemo okoli ovinka, jaz 50, on temu primerno več in na nasprotnem pasu, tam se pa tovornjak spravlja na cesto... Če je cesta suha, če nekako gre. Če pa je rahlo mokra, fino naprašena od kamnoloma, po malem kar penasta... Kakorkoli, rata skoraj kot vsakdan v Genovi: dva pasova, trije vštric, pa še kak kolesar se najde kje vmes...
    • Kaj vam ni čudno da se zadnjih 20let pojavljajo razne cone tipa 10 in 30 ter hitrosti 25 in 45 km/h?   Včasih smo se 25km/h vozili le po kolesarskih stezah oziroma njenih odsekih, danes pa imaš kupe nepotrebnih in neuporabnih pasov in ostalih neumnosti ter za enako pot porabiš 3x več časa kot pred 20leti. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.