Skoči na vsebino

Mazda CX-60


Alex

Priporočeno sporočilo

Ta rjava izgleda res prestizno (premium? 😛) ... zal ni na voljo v EU ... Zaenkrat je kolikor vem na voljo samo za japonski trg ... 

 

image.png 

 

image.png

 

 

  • Všeč 5
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Jest napisal:

Ta rjava izgleda res prestizno (premium? 😛) ... zal ni na voljo v EU ... Zaenkrat je kolikor vem na voljo samo za japonski trg ... 

 

image.png 

 

Do zdele nisem vedel da Japonci tudi vozijo po "napačni" strani 🙄

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je MazdaBoy napisal:

Res je, tako zunaj kot notri. Čedalje bolj mi postajajo SUV-i všeč. 😊

Ja sam to je konkretna škatla in vsaj vredu zgleda, za razliko od tamajhnih gajbic.

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je MazdaBoy napisal:

Res je, tako zunaj kot notri. Čedalje bolj mi postajajo SUV-i všeč. 😊

Meni pa niti ne.

Se pa bojim, da res ostali (limuzina, karavan, coupe) počasi izumirajo zaradi nekega bedastega prepričanja, da je velika škatla boljša, lepša, itd.,... 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je FuManchu napisal:

Meni pa niti ne.

Se pa bojim, da res ostali (limuzina, karavan, coupe) počasi izumirajo zaradi nekega bedastega prepričanja, da je velika škatla boljša, lepša, itd.,... 

 

Te velike škatle kupujejo samo Američani, Ukrajinci in rusi. Velik  avto.... majhen... 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj sem pa zmeden... in nevem v kateri koš pašem... Ali sem Američan, Ukrajinec ali Rus ... Tisto zadnje pa ne bom komentiral :D ker nobenega ne briga, koliko imam velikega :D ... Kdo mora velikost tistega dokazovati z velikostjo avta, je itak ***** < vstavi po želji :D 

  • Všeč 1
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Alex napisal:

Kontra... A bi se ti rad srečal z mojo ta težko, mahagonijevo kitaro od blizu? 😉

Pri udarci z kitaro je dobro, ko ti pade čez glavo ti še mal strune zabrenkajo:punk: uspavanka gratis. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Slivka napisal:

😍 Uuuuu, taka jutri moja BTjka...  :wub:

ti pa maš domišlija

 

al kako je šla reklama za belinko🤣

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prejle sem se peljal iz Kranja domov, pa je bila prazna ravnina in sem malo "pohodil" gas... Najprej sem zmanjsal na cca. 60 km/h, potem pa pospesil do cca 110 km/h (ja vem... prehitro :D ... ) ... Kameri malo zaostaja prikaz hitrosti po GPS-u ... 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Jest napisal:

Prejle sem se peljal iz Kranja domov, pa je bila prazna ravnina in sem malo "pohodil" gas... Najprej sem zmanjsal na cca. 60 km/h, potem pa pospesil do cca 110 km/h (ja vem... prehitro :D ... ) ... Kameri malo zaostaja prikaz hitrosti po GPS-u ... 

 

 

 

Zelo pametno. Prav ta teden je akcija -, hitro je prehitro, prehitro je kriminalno dejanje. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo... ti vracam "dislike"...  :) ... Sem ze veckrat opazil, da ce ti nekdo stisne "prst dol"... skoraj vedno vrnes nazaj :D ... 

 

In ko si ze tako pameten... Prehitra voznja NI kriminalno dejanje ampak je prometni prekrsek ... In kolikor se spomnim, se ti vedno hvalis kako hitro vozis ... :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.