Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

pred 11 minutami je DragoK napisal:

Tvoj problem !!!

Ravno to je, da ni moj problem, ker me ne moti tako, da bi jo prodal... 😉

Me prav zanima kako te bodo odpravli.... 🤔😊

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vor 11 Minuten schrieb DragoK:

 

Hvala enako se pač pozna keri  so Špricani.

vor 10 Minuten schrieb Bini:

Ravno to je, da ni moj problem, ker me ne moti tako, da bi jo prodal... 😉

Me prav zanima kako te bodo odpravli.... 🤔😊

Moj problem vi pa vozite Samokolnice😄😄😄

Popravljeno od DragoK
  • Haha 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pred lokalno trgovino pride starejši možakar z Mazdo cx-30. 

Sem šel gledat plastike in so res bile mal čudne 😁

  • Všeč 1
  • Haha 3

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veš kaj pravim - mislim, da je bolje bit rahlo slaboviden z manjšo dioptrijo, kot pa oko sokolovo. Ti je marsikaj prihranjeno. sramezljiv

  • Všeč 3
  • Haha 4

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri dokaj velikem stevilu prodanih CX-30, ki kolikor vem, je trenutno najbolj prodajan model Mazde v Sloveniji… je samo eden tak, ki se mu ta plastika zdi popolnoma nesprejemljiva… Jaz bi se takega avta ze zdavnaj znebil, ce bi me kaj res tako zelo motilo, da bi moral ves gnev zliti na enem forumu v obliki teme, ki ima ze sedem strani … 

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Ljubim 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da se ne pričakuje, da bomo lastniki Mazd te samo hvalili ???

 

Marsikaj je pri Mazdah OK, marsikaj pa bi bilo lahko mnogo boljše. Te plastične obrobe se zdijo res tretje-razredne, mogoče v rangu Dacie. 😃 Mislim resno.

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem mislil, da je treba vse samo hvalit… Samo zaradi teh plastik tolikormprahu dvignit in se se skregat s pol foruma zaradi neprimerne komunikacije je pa malo prenapihnjeno ;) … 

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Upam, da se ne pričakuje, da bomo lastniki Mazd te samo hvalili ???

 

Marsikaj je pri Mazdah OK, marsikaj pa bi bilo lahko mnogo boljše. Te plastične obrobe se zdijo res tretje-razredne, mogoče v rangu Dacie. 😃 Mislim resno.

 

 

 

Lol kaj...

v videu reče, da so plastike uporabne če ga kam prisloniš, ampak je neatraktivno za kampiranje in offroad vožnjo hahahaha

Kdo gre šminkirat na offroad in kdo bi šel na offroad s CX-30? :D

  • Všeč 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Nisem mislil, da je treba vse samo hvalit… Samo zaradi teh plastik tolikormprahu dvignit in se se skregat s pol foruma zaradi neprimerne komunikacije je pa malo prenapihnjeno ;) … 

Ja, ker je mnogo "vernikov" oziroma navijačev, ne glede na dejstva zagovarjajo določeno stvar/stran. Ne slišimo argumentov drugih. 

 

Ta slaba izvedba plastike si po mojem mnenju zasluži še več pozornosti, kot samo nekaj strani, saj ni na nivoju, kot se Mazda rada oglašuje. Na eni strani na videz brezhibno lakiranje, zraven pa grbulasta plastika. A to paše skupaj?

 

Tiste, ki se nočejo soočiti z dejstvom, da so plastične obrobe pod nivojem, sprašujem, kaj jih na Mazdi sploh privlači? Zakaj vozijo Mazdo? Ali zato, ker ima Mazda "odlično" servisno mrežo, ali zato, ker je volan že po 50.000 km oguljen, ali zaradi izredno "naprednega" info sistema, ali ker je bencinski motor len, ali ker je dizelski motor lahko zelo problematičen? Jih privlači predvsem oblika, tako kot mene oziroma bolj iskreno, mojo ženo? 😃 Obliko pa ta plastika kazi.

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne recem da so slabo narejene plastike, ampak ne bi tezil vsakemu ki ima 2min casa da me poslusa.

Bi me sigurno zmotilo prvic k bi opazu, ne bi se pa prevec sekirov, in bi verjetno kr hitr pozabu. Avto je vseen zato da se vozim z njim, ne da ga gledam na parkplacu.

 

Za tale volan pa povsod berem da se hitr oguli, ampak pri meni je pa po 130kkm se kt nov.

  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Matick napisal:

Ne recem da so slabo narejene plastike, ampak ne bi tezil vsakemu ki ima 2min casa da me poslusa.

Bi me sigurno zmotilo prvic k bi opazu, ne bi se pa prevec sekirov, in bi verjetno kr hitr pozabu. Avto je vseen zato da se vozim z njim, ne da ga gledam na parkplacu.

 

Za tale volan pa povsod berem da se hitr oguli, ampak pri meni je pa po 130kkm se kt nov.

 

To vse pove, kako smo "objektivni" oziroma so naši kriteriji različni. Za nekoga oguljen, za drugega kot nov. 😉 Bi ga rad videl v živo na lastne oči ... 😀

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Matick napisal:

Ne recem da so slabo narejene plastike, ampak ne bi tezil vsakemu ki ima 2min casa da me poslusa.

Bi me sigurno zmotilo prvic k bi opazu, ne bi se pa prevec sekirov, in bi verjetno kr hitr pozabu. Avto je vseen zato da se vozim z njim, ne da ga gledam na parkplacu.

 

Za tale volan pa povsod berem da se hitr oguli, ampak pri meni je pa po 130kkm se kt nov.

O ja. Živčni zlom, ko je na Alfi ob luknah amaturka škrtnila. Tudi v ovinkih so se odlomljeni kosi vozli.

To smo amaturko ven vlačli, da smo jih polovili. No to je bil en izmed razlogov tudi da je šla. Seveda s problematično enoto na odmični in povečanjem števila v družini.

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
    • https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=19557553
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.