Skoči na vsebino

Prodam Mazda 6 2017 2.2 CD150


Lena-rt

Priporočeno sporočilo

pred 4 minutami je Lena-rt napisal:

Evo bom tkole naredu

 

Za člane Mazda Foruma je cena 12000eur :)

 

pa de vidimo ce se bo kdo javil :)

Če ne bi imel enake, bi jo za tak denar kupil jaz. 

Barva je itak najlepša. 😊🤘

  • Haha 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 6.737 (z DDV) evrov pride dostavljena na naslov v Sloveniji.

 

Ja, je verjetno nekaj manj ohranjen (ker je italijanski), ampak to so danes cene 7 let starih Mazdinih dizlov. Sicer vem, da so nam vsem Mazde všeč, ampak moramo tudi biti malo bolj realni glede cen. Se pa na dražbah zelo nazorno vidi, da bencinske Mazde veliko bolje držijo ceno od dizelskih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je dvorjan napisal:

Za 6.737 (z DDV) evrov pride dostavljena na naslov v Sloveniji.

 

Ja, je verjetno nekaj manj ohranjen (ker je italijanski), ampak to so danes cene 7 let starih Mazdinih dizlov. Sicer vem, da so nam vsem Mazde všeč, ampak moramo tudi biti malo bolj realni glede cen. Se pa na dražbah zelo nazorno vidi, da bencinske Mazde veliko bolje držijo ceno od dizelskih.

Mi prosim pokazes eno tako M6 ki se za tako ceno prodaja v Slo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

31 minutes ago, dvorjan said:

Za 6.737 (z DDV) evrov pride dostavljena na naslov v Sloveniji.

 

Ja, je verjetno nekaj manj ohranjen (ker je italijanski), ampak to so danes cene 7 let starih Mazdinih dizlov. Sicer vem, da so nam vsem Mazde všeč, ampak moramo tudi biti malo bolj realni glede cen. Se pa na dražbah zelo nazorno vidi, da bencinske Mazde veliko bolje držijo ceno od dizelskih.

Italijanski uvoz, ki ga lahko naslednji dan parkiraš na avto-odpadu 🤪. Ne hvala.

  • Všeč 4
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

 

Ampak.... če pa v štartu s ceno ne pretiravaš in si nekoliko cenejši kot drugi pa se bo našel še kak človeček , dva trije zraven in ni hudič, da ne bo kateri od teh odprl denarnico.

 

@ignacij je točno to občutil kako to zgleda. Bolje pri prodaji malo popustit pa pri nakupu malo bolj prodajalca stisnit (takrat ti vodiš ples), da si na koncu na istem.  Ne moreš pa računat na to, da boš drago prodal potem pa poceni kupil - to so pač iluzije.

 

Končno spet prihajao časi, ko kupec vodi ples ... seveda če slabo (pretirava), mu lahko nekdo drug spelje plesalko. 😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Lena-rt napisal:

Mi prosim pokazes eno tako M6 ki se za tako ceno prodaja v Slo :)

Saj sem ti jo. Prodaja se po celi Evropi - od Portugalske do Romunije, torej tudi v Sloveniji.

Če ta hip kliknem na gumb "kupi zdaj", je za omenjeni denar čez cca. 7-10 dni na mojem dvorišču.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je dvorjan napisal:

Če ta hip kliknem na gumb "kupi zdaj", je za omenjeni denar čez cca. 7-10 dni na mojem dvorišču.

 

A ni to screenshot iz drazbe? Dvomim, da ti za to ceno avto tudi pripeljejo na dvorisce in uredijo vse papirje, da gres lahko samo se upravno enoto po nove tablice :D ... 

 

Pa se cena je brez DDVja ... 

 

Ni to "amazon" :D  ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je dvorjan napisal:

Saj sem ti jo. Prodaja se po celi Evropi - od Portugalske do Romunije, torej tudi v Sloveniji.

Če ta hip kliknem na gumb "kupi zdaj", je za omenjeni denar čez cca. 7-10 dni na mojem dvorišču.

Definitivno ni v taksnem stanju, kot je moja M6

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Končno spet prihajao časi, ko kupec vodi ples ... seveda če slabo (pretirava), mu lahko nekdo drug spelje plesalko. 😃

Verjem, da se ni kej dost za bat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

 

A ni to screenshot iz drazbe? Dvomim, da ti za to ceno avto tudi pripeljejo na dvorisce in uredijo vse papirje, da gres lahko samo se upravno enoto po nove tablice :D ... 

 

Pa se cena je brez DDVja ... 

 

Ni to "amazon" :D  ...

Je tudi napisana cena za "kupi zdaj" z DDV in prevozom do Slovenije.

Pa še 100€ za homologacijo, nekaj podobnega za DMV. 7 jurjev, pa greš po tablice.

 

Pred eno uro je Lena-rt napisal:

Definitivno ni v taksnem stanju, kot je moja M6

Tudi to vem. Ampak za razliko v ceni človek tudi kako prasko odpusti. 😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je dvorjan napisal:

Je tudi napisana cena za "kupi zdaj" z DDV in prevozom do Slovenije.

Pa še 100€ za homologacijo, nekaj podobnega za DMV. 7 jurjev, pa greš po tablice.

 

Tudi to vem. Ampak za razliko v ceni človek tudi kako prasko odpusti. 😃

Ah praske so se najmanj kar je, bom samo tko rekel 2.2 dizel...

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako bom rekel, najlažje je komentirat ko ne prodajaš ti. Ko pa prodajaš pa želiš čimveč iztržiti in ti gredo na živce takšni komentarji. Sem pa verjetno zadnji na forumu, ki je prodal svojo mazdo in ti lahko samo svetujem, da prodaj prvemu kupcu ki pride. Cena ne bo takšna kot si si zamislil, ampak bo realna,  tako kot je bilo pred korono. Trg je čist hladen, zato ne kalkuliraj preveč ko se pojavi potencialni kupec.

 

 

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 8
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je ignacij napisal:

Tako bom rekel, najlažje je komentirat ko ne prodajaš ti. Ko pa prodajaš pa želiš čimveč iztržiti in ti gredo na živce takšni komentarji. Sem pa verjetno zadnji na forumu, ki je prodal svojo mazdo in ti lahko samo svetujem, da prodaj prvemu kupcu ki pride. Cena ne bo takšna kot si si zamislil, ampak bo realna,  tako kot je bilo pred korono. Trg je čist hladen, zato ne kalkuliraj preveč ko se pojavi potencialni kupec.

 

 

Se strinjam!

 

prvi kupec je najboljsi kupec :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je dvorjan napisal:

Za malo "reality check-a".

null

image.png

ne moreš je vidt v živo, bele barve je, bog si ga vedi kako je s servisi, pri lenartu imaš pa še speskan kolektor in pripravljeno za nadaljnih 100kkm

 

nevem no, če je lih za primerjat :D 

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp, najtežji dela zame in verjetno večino na forumu, pa je, da smo prepričani, da je naša mazda najboljša raketa in ti ne gre v glavo, kako kupci tega ne prepoznajo in potem začneš razmišljati, da je s tvojim oglasom ali vozilom nekaj narobe. 

 

Osebno mi še vedno ni jasno, zakaj se jih ne proda več. Avti so lepi zunaj in notri, kvaliteta izdelave v tem cenovnem rangu je nad konkurenco, hkrati pa imajo vzdržljive motorje. Ok mogoče manjka še kakašna turbina za koga, pa boljši infotaiment, ampak na sploh je paket odličen glede na ostale znamke. 

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vedno je precej takih, ki so prepricani, da avto mora biti nemski... ali vsaj iz Evrope :D ... in imajo nek odpor do japoncev, vzhodnjakov ... Se vedno tlacijo to v isti kos, kot kitajska roba ... Najveckrat slisan argument je, da so deli dragi ko zafran in da jih cakas celo vecnost, ce slucajno kaj crkne ... 🤪

 

 

Sicer se zadeve pocasi spreminjajo... ampak je nekako podobno kot z EV ... ko so argumenti podobni, ce jih primerjamo z ICE ... :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

16 minutes ago, Jest said:

Se vedno je precej takih, ki so prepricani, da avto mora biti nemski... ali vsaj iz Evrope :D ... in imajo nek odpor do japoncev, vzhodnjakov ... Se vedno tlacijo to v isti kos, kot kitajska roba ... Najveckrat slisan argument je, da so deli dragi ko zafran in da jih cakas celo vecnost, ce slucajno kaj crkne ... 🤪

 

 

Sicer se zadeve pocasi spreminjajo... ampak je nekako podobno kot z EV ... ko so argumenti podobni, ce jih primerjamo z ICE ... :P 

Po mojem je argument proti tudi ta, da so japonci specifični za servis in ga me zna vsak vaški serviser popravit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa to, da so japonske Mazde izdelovali v Hirošimi... velik procent jih še vedno misli, da se še kar svetijo od radiokativnosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je ignacij napisal:

Jp, najtežji dela zame in verjetno večino na forumu, pa je, da smo prepričani, da je naša mazda najboljša raketa in ti ne gre v glavo, kako kupci tega ne prepoznajo in potem začneš razmišljati, da je s tvojim oglasom ali vozilom nekaj narobe. 

 

Osebno mi še vedno ni jasno, zakaj se jih ne proda več. Avti so lepi zunaj in notri, kvaliteta izdelave v tem cenovnem rangu je nad konkurenco, hkrati pa imajo vzdržljive motorje. Ok mogoče manjka še kakašna turbina za koga, pa boljši infotaiment, ampak na sploh je paket odličen glede na ostale znamke. 

Pač enostavno jih je premalo...poglej odstotek ali število prodanih vozil....v enem mesecu prodajo več škod/vw kot pa pomojem mazd/hond v celem letu....pa mislim da se mazd proda še kar relativno veliko...p.s.sam osebno sem par dni nazaj na avto net pogledal avte....filter od 2020 dalje do 22.5k eur in vsaj 150km....heh, 2 mazdi in 1 honda....pa je bilo cca.65vozil....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k pojajacih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
    • Najboljša ledena kava s pogledom na Trst. 😁  
    • Pa ne sam on... važn, da si nabere okoli sebe fanboyse in pol lahko tud crap prodaja pa se bo kupovalo.   mam pa občutek, da bo Musk končno odvrgel masko, pograbil nagrado in spravil podjetje v tako itgubo, da ga bo mpral prodati kakemu kitajcu. Tako bo tud Tesla kmal kitajska.
    • Sem imel en videjo, pa ga ne najdem. Bom poiskal, brez skrbi. Fant naredi test gume s kepo snega.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.