Skoči na vsebino

Kam na servis, da zadržiš garancijo?


Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Po dolgem času spet na forumu. Preiskal teme, nisem našel primerne... se opravičujem, če se ponavlja.

 

Iz šestke sem šel na trojko, vmes je Mazda A-cosmos zaključila, Majes je v zasluženi penziji, jaz se pa sprašujem kje servisirati:

- Mazda servisi, 300€ na servis, na začetku tako ali tako ne gre nič narobe, sploh ko

- obstaja alternativa (hvala EU), da lahko opraviš servis pri NE-Mazdinem serviserju in zadržiš garancijo.

 

Kaka je današnja praksa?

Kateri Mazdin serviser je sedaj najboljši?

In, če obstaja alternativa, kateri Ne-Mazdin serviser, da zadržiš kak euro in garancijo?

 

Vnaprej najlepša hvala!

Popravljeno od phoinix
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 minutes ago, phoinix said:

Zdravo!

 

Po dolgem času spet na forumu. Preiskal teme, nisem našel primerne... se opravičujem, če se ponavlja.

 

Iz šestke sem šel na trojko, vmes je Mazda A-cosmos zaključila, Majes je v zasluženi penziji, jaz se pa sprašujem kje servisirati:

- Mazda servisi, 300€ na servis, na začetku tako ali tako ne gre nič narobe, sploh ko

- obstaja alternativa (hvala EU), da lahko opraviš servis pri NE-Mazdinem serviserju in zadržiš garancijo.

 

Kaka je današnja praksa?

Kateri Mazdin serviser je sedaj najboljši?

In, če obstaja alternativa, kateri Ne-Mazdin serviser, da zadržiš kak euro in garancijo?

 

Vnaprej najlepša hvala!

Majes je sedaj na Interclassu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je phoinix napisal:

Zdravo!

 

Po dolgem času spet na forumu. Preiskal teme, nisem našel primerne... se opravičujem, če se ponavlja.

 

Iz šestke sem šel na trojko, vmes je Mazda A-cosmos zaključila, Majes je v zasluženi penziji, jaz se pa sprašujem kje servisirati:

- Mazda servisi, 300€ na servis, na začetku tako ali tako ne gre nič narobe, sploh ko

- obstaja alternativa (hvala EU), da lahko opraviš servis pri NE-Mazdinem serviserju in zadržiš garancijo.

 

Kaka je današnja praksa?

Kateri Mazdin serviser je sedaj najboljši?

In, če obstaja alternativa, kateri Ne-Mazdin serviser, da zadržiš kak euro in garancijo?

 

Vnaprej najlepša hvala!

 

 

Majes je resda v penziji... dela pa se vedno v zmanjsannem obsegu na Interclassu... in kolikor sem razbral, nas precej zdaj hodi tja :P ...

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je NevLado napisal:

+1 za Interclass

 

Avtotehna Vis pa nevem kok nas je že sprobal v LJ (če gledaš striktno LJ)

 

Enkrat sem se tam ustavu, da bi kupu brisalce, pa jih nisem dobu, ker ni bilo tistega tipa ki prodaja rezrevne dele, mi niso mogl brisavcov prodat, ker sprejemc ocitno ne more tega narest...

  • Haha 5
  • Začuden 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Scr3am napisal:

A interclass v LJ ima tudi licarijo ?


Se mi zdai, da imajo svojo… se spomnim, da sem enkrat nekje to prebral…

 

EDIT: Sem nasel na Volvo forumu… sicer je prisevek iz leta 2011, a verjetno niso zaprli licarske delavnice ;) 

 

VOZIMVOLVO.SI

Dobrodošli na spletnem portalu KLUBA LJUBITELJEV VOZIL VOLVO, Vozimvolvo.si. Vozimvolvo.si je slovenski portal, kjer se ?lani kluba Vozimvolvo.si in tudi drugi ljubitelji vozil Volvo...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Matick napisal:

 

Enkrat sem se tam ustavu, da bi kupu brisalce, pa jih nisem dobu, ker ni bilo tistega tipa ki prodaja rezrevne dele, mi niso mogl brisavcov prodat, ker sprejemc ocitno ne more tega narest...

 

A ni logično, sprejemc je visok 168cm, prodajalec rezervnih delov pa 192cm in pol, brisalci so pa zloženi na zgornji polici. ;)

  • Haha 5
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Scr3am said:

A interclass v LJ ima tudi licarijo ?

Imajo lastno ličarijo, men so ga že parkrat barval, pa letos ga bodo tudi (nekateri uživajo če rišejo s ključi po tujih avtih 🙈)

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.