Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Tole bi pa imel. Sicer par deset konjev majnka... 

 

WWW.AVTO.NET

Kia XCeed 1.5 T-GDi EX Way ISG. M T 118 kW, letnik:2022,25499 EUR :: www.Avto.net ::

 

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 7 urami je NevLado napisal:

A to je čisto nov? Ker kia ima zdaj novejšo značko!

Ne ni nov julija bo star 1 leto. Zraven je še dobila zimske na feltnah(Sava)😛,in prvi servis gratis👌. Porabo ima pa od Pan-jan iz Ivančne 5.7 z avtomatikom.....🤔 Je bolj lezla kot peljala,zgleda....😊😂🤣

pred 6 urami je FuManchu napisal:

Tole bi pa imel. Sicer par deset konjev majnka... 

 

WWW.AVTO.NET

Kia XCeed 1.5 T-GDi EX Way ISG. M T 118 kW, letnik:2022,25499 EUR :: www.Avto.net ::

 

Saj takega ima....😉

Napisano
pred 24 minutami je Bini napisal:

Ne ni nov julija bo star 1 leto. Zraven je še dobila zimske na feltnah(Sava)😛,in prvi servis gratis👌. Porabo ima pa od Pan-jan iz Ivančne 5.7 z avtomatikom.....🤔 Je bolj lezla kot peljala,zgleda....😊😂🤣

Saj takega ima....😉

Ta je novejši :bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano

Kaj pa kaj takega, se splaca kupovati z 250k prevozenimi km? Obstaja kako pravilo koliko vreden/star/st. prevozenih km avto se najbolj splaca kupiti? npr kupim avto za 10k za katerega naj bi bilo vzdrzevanje cenejse (manj servisov glede na mladost oz. manjso kilometrino) in ga furam 5 let in prodam. Ali avto za 5k za katerega bo potrebno vec vlozka v vzdrzevanje, saj je starejsi oz. ima vec km? 

 

WWW.AVTO.NET

Volkswagen Passat 1.4 TSI Comfortline 125ps 2xpdc multif.volan aut.c, letnik:2011,7777 EUR :: www.Avto.net ::

 

Napisano

Pri 10+ let starih avtomobilih moraš najprej gledati na ohranjenost. In dokazila o vzdrževanju.

Pa bolje je, če jih kupiš od fizične osebe, predlaganega Passata so švercerji verjetno že 3x vrteli. 😃

Napisano

Pri teh kilometrih bo šla verjetno kmalu sklopka, pa zavorni diski... Lahko bo kmalu en kup stroškov. 

 

 

Napisano
dne 9. 2. 2022 ob 10:25 je robz napisal:

Sigurno ima kdo na forumu ta model mazde:) Kako se obnese? Kaksne hibe ima? Rja kot pri prejsnji generaciji?

Je pa zanimivo, da letos 15 let star avto stane 5-6k, leta 2013, ko sem kupil 9 let staro 6ko pa je stala 4k. Ah inflacija in kupna moc...

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 1.8i TE|SLO|, letnik:2008,5990 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Živ, jst mam tako dizelco :D

super avto. že dizelca se nič ne kvari, kaj šele bencinar:D

Napisano

Eno moja 6ka GTA.

2009 letnik, dobrik 200k prevoženih, 185 konska z vso opremo kar je takt obstajala ( gretje sedežov, mrtvi kot, keyless, senzorji spredaj zadaj, električna ogledala....)

IMG_0449.JPG

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Pri teh kilometrih bo šla verjetno kmalu sklopka, pa zavorni diski... Lahko bo kmalu en kup stroškov. 

 

ni nujno, odvisno kakšen je bil prej lastnik, moja Alfa je pri 385kkm šla od mene tipi topi, razen pač karoserijsko se je tam pa tam že pojavla kakšna rja :)

Napisano
Kaj pa kaj takega, se splaca kupovati z 250k prevozenimi km? Obstaja kako pravilo koliko vreden/star/st. prevozenih km avto se najbolj splaca kupiti? npr kupim avto za 10k za katerega naj bi bilo vzdrzevanje cenejse (manj servisov glede na mladost oz. manjso kilometrino) in ga furam 5 let in prodam. Ali avto za 5k za katerega bo potrebno vec vlozka v vzdrzevanje, saj je starejsi oz. ima vec km? 
 
1058849.jpg WWW.AVTO.NET
Volkswagen Passat 1.4 TSI Comfortline 125ps 2xpdc multif.volan aut.c, letnik:2011,7777 EUR :: www.Avto.net ::  
Bejž stran od TSI mašin!

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Napisano
pred 2 urama je marto napisal:

Eno moja 6ka GTA.

2009 letnik, dobrik 200k prevoženih, 185 konska z vso opremo kar je takt obstajala ( gretje sedežov, mrtvi kot, keyless, senzorji spredaj zadaj, električna ogledala....)

IMG_0449.JPG

Vau, na mangartskem sedlu slikana in to ob krasnem vremenu....😊🌞👍

Napisano
pred 8 minutami je Bini napisal:

Vau, na mangartskem sedlu slikana in to ob krasnem vremenu....😊🌞👍

Ja res je bla dogodivscina 😁

Čeprou sm pol do Nove gorice diske skuru hh

Napisano
Bejž stran od TSI mašin!

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Tolk za argument. Žlahtnik Altea 1,2 77kw Tsi. Po 90tkm in 10 letih uporabe ne vejo, ne znajo zrihtat ruženja v mašini. Na koncu kupu novo mašini in jo menjal.

Tast Golf6 1,8 tsi, 118kw. Po 4 letih in 120tkm odfukal pol mašine stran. Vse redno servisirano, vse redno rihtano. Kao ni garancije. Popravilo skor 5 jurjev. Na koncu se zdilal, da so krilo skor 4 jurje nekak oni, on pa jurja.

Kolega golf 6 karavan 1,4tsi 125kw. Kupu ga z že zrihtano mašino pr 230tkm. Sm mu reku na začetku, da nej ne kupi tsija, da mu bo žal. Po letu pa pol mu je res, vmes ga je noro hvalil. Zaružilo mu je na polno, na koncu po 1 mesecu rihtanja ni blo druge k drugo mašino notr dat. 3 jurčke baj baj :) tko da, kdor hoče met pester lajf poln pričakovanja, kdaj se bo kej zgodilo, MORA KUPIT TSI ;)

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Napisano (urejeno)
pred 6 minutami je J.J. napisal:

Tolk za argument. Žlahtnik Altea 1,2 77kw Tsi. Po 90tkm in 10 letih uporabe ne vejo, ne znajo zrihtat ruženja v mašini. Na koncu kupu novo mašini in jo menjal.

Tast Golf6 1,8 tsi, 118kw. Po 4 letih in 120tkm odfukal pol mašine stran. Vse redno servisirano, vse redno rihtano. Kao ni garancije. Popravilo skor 5 jurjev. Na koncu se zdilal, da so krilo skor 4 jurje nekak oni, on pa jurja.

Kolega golf 6 karavan 1,4tsi 125kw. Kupu ga z že zrihtano mašino pr 230tkm. Sm mu reku na začetku, da nej ne kupi tsija, da mu bo žal. Po letu pa pol mu je res, vmes ga je noro hvalil. Zaružilo mu je na polno, na koncu po 1 mesecu rihtanja ni blo druge k drugo mašino notr dat. 3 jurčke baj baj :) tko da, kdor hoče met pester lajf poln pričakovanja, kdaj se bo kej zgodilo, MORA KUPIT TSI ;)

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk
 

Lepo. Potem takem  so Mazdini benzinski motorji pravi nasa izdelki proti tem vagovim. 😊

Pa toliko ljudi kupi te tsi motorje. 😬

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Kar naj kupujejo. Mi smo imeli dva doma nova. Z obema sami problemi in so šli kmalu od hiše. Zdej so pa japonci pa italjan doma.

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Lepo. Potem takem  so Mazdini benzinski motorji pravi nasa izdelki proti tem vagovim. 😊

Pa toliko ljudi kupi te tsi motorje. 😬

Turbina/jermen je “problem” teh TSI, nek napenjalec vem da je bilo za zamenjat v garanciji.

 

Mislim da je ena serija 1.4 TSI bila povsem okej, sam ne vem zdele iz glave, 1.2 pa raje ne.

Aha evo, ta je izboljšana verzija

 

https://www.motorreviewer.com/engine.php?engine_id=116

Napisano

Kakorkoli... Imel sem enega vw in starši so jih imeli nekaj. Najmanj problematičen je bil golf 3 in 4. Ostalo žal polizdelki.

Mi smo z njimi zaključili:jupiii:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 5 minutami je FuManchu napisal:

Kakorkoli... Imel sem enega vw in starši so jih imeli nekaj. Najmanj problematičen je bil golf 3 in 4. Ostalo žal polizdelki.

Mi smo z njimi zaključili:jupiii:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legendarna je serija 1 in 2, sploh traktor dizel 1.6 in 75km....zadnja serija z 5.prestavo, 25-30.let nazaj je bil celo stroj za tiste čase....to je bila bulletproof mašina😉😄, potem sem se poslovil od vw👍

Napisano
pred 7 urami je robz napisal:

Kaj pa kaj takega, se splaca kupovati z 250k prevozenimi km? Obstaja kako pravilo koliko vreden/star/st. prevozenih km avto se najbolj splaca kupiti? npr kupim avto za 10k za katerega naj bi bilo vzdrzevanje cenejse (manj servisov glede na mladost oz. manjso kilometrino) in ga furam 5 let in prodam. Ali avto za 5k za katerega bo potrebno vec vlozka v vzdrzevanje, saj je starejsi oz. ima vec km? 

 

WWW.AVTO.NET

Volkswagen Passat 1.4 TSI Comfortline 125ps 2xpdc multif.volan aut.c, letnik:2011,7777 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Zdaj se bo slišalo mogoče malo noro, ampak ni, ker je resnica. 1.2 TSI in 1.4 TSI nikar kupovat, s temi kilometri le 2.0 TSI ali pa 2.0 TDI. Ne resno, ta TDI motor je vzdržljiv - imamo ga za službeno vozilo in se tolk menjajo vozniki na njem, da je še kurbam nerodno.

 

Naš TDI ima 10 let 2.0 140KM in DSG menjalnik in se še vedno vozi zelo dobro. Očitno mu različni slogi vožnje prav pašejo in glede na vse to si upam trditi, da zna še vsaj 100kkm narest brez nekih generalk. Velika kubatura je pač bolja in za tako velik avto mlinček pod pokrovom ne pride v poštev pa ne glede kak turbo ima gor obešen. V neki fazi ravno te obremenitve majhnih motorjev zmanjšajo življensko dobo in menjava motorja je tu.

 

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Zdaj se bo slišalo mogoče malo noro, ampak ni, ker je resnica. 1.2 TSI in 1.4 TSI nikar kupovat, s temi kilometri le 2.0 TSI ali pa 2.0 TDI. Ne resno, ta TDI motor je vzdržljiv - imamo ga za službeno vozilo in se tolk menjajo vozniki na njem, da je še kurbam nerodno.

 

Naš TDI ima 10 let 2.0 140KM in DSG menjalnik in se še vedno vozi zelo dobro. Očitno mu različni slogi vožnje prav pašejo in glede na vse to si upam trditi, da zna še vsaj 100kkm narest brez nekih generalk. Velika kubatura je pač bolja in za tako velik avto mlinček pod pokrovom ne pride v poštev pa ne glede kak turbo ima gor obešen. V neki fazi ravno te obremenitve majhnih motorjev zmanjšajo življensko dobo in menjava motorja je tu.

 

 

Pa tut 1.6 tdi so super, jih mamo na sihtu cel kup. Za 2.0 pa tut lahk potrdim (mam sluzbenga caddya s takim motorjem). S prejsnjimi Berlingoti so ble pa same tezave 🤦‍♂️

Napisano
pred 8 urami je Deeyan napisal:

 

Pa tut 1.6 tdi so super, jih mamo na sihtu cel kup. Za 2.0 pa tut lahk potrdim (mam sluzbenga caddya s takim motorjem). S prejsnjimi Berlingoti so ble pa same tezave 🤦‍♂️

Mi pa 10 let s Citrončki nobenih problemov, vsi cca 400kkm 1.6 motorji.... 😊👍

Napisano
pred 4 urami je Bini napisal:

Mi pa 10 let s Citrončki nobenih problemov, vsi cca 400kkm 1.6 motorji.... 😊👍

 

po večini so crkovale AdBlue pumpice, enemu je odtrgalo  jermen in zabilo ventile v bate....

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.