FuManchu Napisano 22. marec Prijavi Napisano 22. marec pred 9 minutami je Alex napisal: Ma kdo bo gnide obkrožil? Tisti, ki podpirajo mafijo.😉 Zgleda bo Janković spet naš vladar štiri leta. 1 1 Citiraj
Boss Napisano 22. marec Prijavi Napisano 22. marec pred 10 minutami je Alex napisal: Ma kdo bo gnide obkrožil? Tisti, ki podpirajo mafijo.😉 Čak a nisi ti za SDS... pa tako grdo govoriš čez njih. 1 Citiraj
Alex Napisano 22. marec Prijavi Napisano 22. marec Izgleda, da boste gledali iste frise še naslednja štiri leta. S tem, da bomo verjetno imeli v vladi tudi ravnozemljaše.😄 Ni kaj, res se nam dobro piše.🤗 Citiraj
Boss Napisano 22. marec Prijavi Napisano 22. marec pred 3 minutami je Alex napisal: Izgleda, da boste gledali iste frise še naslednja štiri leta. A ti bi pa da gledamo še 4 leta oguljen fris, ki ga gledamo že 35 let. Citiraj
Boss Napisano 22. marec Prijavi Napisano 22. marec pred 1 minuto je FuManchu napisal: A vohate? Ne, ker plešemo. 3 1 Citiraj
FuManchu Napisano 22. marec Prijavi Napisano 22. marec pred 47 minutami je Boss napisal: Ne, ker plešemo. Plešete v holobjem dreku in ga ne vohate? 🤣 Čista leva svoboda. 1 Citiraj
Agerg Napisano 22. marec Prijavi Napisano 22. marec Za Ivana so samo dve izjavi možni: 1) Izgubi za 0,01%: Volitve so neustavne. Gremo šteti na roke. 2) Zmaga za 0,01%: Naša stranka je največja in najboljša v zgodovini države. Prevedeno v: JAZ JAZ JAZ JAZ JAZ JAZ JAZ JAZ 3 1 Citiraj
g.Wankel Napisano 22. marec Prijavi Napisano 22. marec Joj spet bo Rupar protestiral pred DZ, vsak petek ob 13h, ko smo normalni ljudje še v službah 😜 1 Citiraj The ability to speak does not make you intelligent.
Janez007 Napisano 22. marec Prijavi Napisano 22. marec (urejeno) Demokracija torej nima rešitve, če so rezultati 50:50? Bi sklepal, da je to idealna situacija, ker ni enoumja. Kakšen rezultat bi bil dober? Tako kot v starih časih, 100% glasov za eno stranko? 🙃 Naj se zmenijo 2 ali 3 ali 4 največje stranke, saj so vsi nekaj dni nazaj razlagali, kako so povezovalni in so imeli rešitve za vse probleme Slovenije in sveta. Vsi od teh bi zatrli korupcijo, uredili zdravstvo, itd. Naj stopijo skupaj Golob, JJ, NSi in SD. Ustavna večina, pa naj se zdilajo za zaprtimi vrati, in izberejo enega tretjega mandatarja. Kako bi bil jaz vesel, da pol njihove energije ne bi šlo za medsebojno nagajanje. A zdaj bom pa jaz hodil znova in znova na volitve? Volja ljudi je jasna, pol jih ne mara Goloba, pol jih ne mara JJ. Popravljeno 23. marec od Janez007 2 1 Citiraj
Slivka Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec Eh, Rupar in Erjavec, pa kaj je zdaj to? Upokojenci so večinoma volili Goloba... Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
Slivka Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec Sicer pa - moj komentar na te volitve gre nekako v tem smislu: 3 Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
Mraušk Mčk Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec pred 47 minutami je Slivka napisal: Eh, Rupar in Erjavec, pa kaj je zdaj to? Upokojenci so večinoma volili Goloba... S temnomodro je označen del populacije v starosti, ko v njihovih mladih možganih perfrontalni korteks, odgovoren za razumsko reagiranje, še ni povsem razvit. Prefrontalni korteks igra ključno vlogo pri socialnem dojemanju – naši sposobnosti razumevanja kompleksnih socialnih odnosov. 1 Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
Alex Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec Letos bodo volitve odločili glasovi iz tujine. Po nekih ocenah naj bi volilo zunaj Slovenije nekje okoli 11000-12000 volilcev. Bomo videli, kaj bodo odločili. Citiraj
Janez007 Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec pred 17 minutami je Alex napisal: Letos bodo volitve odločili glasovi iz tujine. Po nekih ocenah naj bi volilo zunaj Slovenije nekje okoli 11000-12000 volilcev. Bomo videli, kaj bodo odločili. Ti verjameš v čudeže? Citiraj
Slivka Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec pred 29 minutami je Alex napisal: Letos bodo volitve odločili glasovi iz tujine. Po nekih ocenah naj bi volilo zunaj Slovenije nekje okoli 11000-12000 volilcev. Bomo videli, kaj bodo odločili. Sem ti že sredi marca napisal, koliko možnosti ima tvoj kandidat: Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
FuManchu Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec Holob bo moral prvo zdej požreti eno škatlo brihtolov in potem mogoče mu Zoki in Kučko sestavita tisto koalicijo. 1 Citiraj
Alex Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec Tak, Primorska zopet rdeča. Saj ni čudno. Ko greš na kako otroško igrišče, ne slišiš več slovenske besede. Lepo je dobivati socialo in kofetkat. Citiraj
g.Wankel Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec Ja, veliko takih iz obale je na -ić, ki se pretvarjajo, da so Slovenci. Tudi na forumu. 2 Citiraj The ability to speak does not make you intelligent.
Slivka Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec pred 9 minutami je g.Wankel napisal: Ja, veliko takih iz obale je na -ić, ki se pretvarjajo, da so Slovenci. Tudi na forumu. Ja, to je pa res. Če samo pogledam moje sodelavke: Ambrožič, Žnidaršič, Blažič, Lindič, Marič, Mozetič, moja šefica je Adamič, ... ... ... 1 Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
Alex Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec (urejeno) pred 38 minutami je Slivka napisal: Ja, to je pa res. Če samo pogledam moje sodelavke: Ambrožič, Žnidaršič, Blažič, Lindič, Marič, Mozetič, moja šefica je Adamič, ... ... ... ... Marušič, Valenčič, Babič, Gregorič, Simončič, Godnič, Miklavčič, Vičič... Uf, še dobro. Sedaj se bo lahko posvetila profesionalnemu petju. 😂 https://www.24ur.com/popin/domaca-scena/magnifico-napovedal-neizvolitev-urske-klakocar-zupancic.html Popravljeno 23. marec od Alex Citiraj
Mraušk Mčk Napisano 23. marec Prijavi Napisano 23. marec (urejeno) Še celo najbolj zaveden padalec udbaš, človek ki je obljubljal da se bo boril s puškomitraljezom proti tistim na ič, se piše na ič. Popravljeno 23. marec od Mraušk Mčk Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.