Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Je pa res vpra?anje, kolk potem stane remont takega ?olna. A pomojem vseen manj kot pa gradnja novega....

 

Verjem, da ne - ko je enkrat pol potopljena je vse, kar je bilo v vodi uni?eno. Pa nikar pozabit, da ?etudi bi jo re?ili se jo ?e dr?i slab glas in v morjeplovstvu to pomenijo nadaljni slabi obeti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sem dobil danes po po?ti. Zanimivi podatki, seveda, ?e so resni?ni.

 

NE POZABITE POSLATI DALJE VSEM,DA VEDO KAK?NE OVCE SMO SLOVENCI! Na?a MODRA vlada in MODRI poslanci si pla?ujejo *ODPUSTKE* in pot v nebesa.Dr?avljani pla?ujemo davke in prispevke in ?e in ?e, nikoli dovolj...... Po drugi strani pa poglejte kaj prejema Cerkev. Spisek nekaterih prejemnikov prora?unskih sredstev in cifre. Vir: http://supervizor.kpk-rs.si/ Slom?kova ustanova 16.495 Radijo ognji??a 1.208.329 Zavod s. Fran?i?ka sale?kega 9.260.169 Zavod sv. Stanislava 24.414.266 Zavod antona martina slom?ka 1.875.240 Tiskovno dru?tvo ognji??e 48.702 Dru?tvo mohorjeva dru?ba 2.272.395 ?GN (izobra?evanje) 9.009.190 ?kofija koper 1.852.435 ?kofija ljubljana 7.216.304 ?kifija Celje 77.402 ?kofija Murska sobota 28.683 ?kofija Novo Mesto 45.209 ?kofija maribor 14.793.184 Dru?una doo 1.866.505 Skupaj Slom?kova ustanova 84.344.508 Manjkajo podatki za Gori?ko mohorjevo dru?bo in Mohorjevo dru?bo v Celovcu ----------------------------- Karitas 3.678.796 Pelikan- karitas 3.653.941 Karitas Vipavke 129.734 Karitasev je ?e ve? pod raznimi imeni ------------------------------------- Za letovanje in rekreacijo otrok p.e. Ljubljana 2.911.367 ------------------------------------------------------ Selezijanski in?pektorat 41.391 Marianum ver?ej 157.303 Salve doo 206.359 Salesianum 2.911.367 Samostan sester usmiljen 992.049 Samostan sester s. Lazarja, Sv, kri?a, Lazarstvo mirenski gaj, Trapistov marije re?iteljice, Sester Fran?i?ka Kr?ko, ?olskih sester 18.077 ?upnija Radlje ob dravi 146.008 Lj. Vi? 689.877 Lj. Polje 663.129 Lj. ?tepanska Vas 263.365 Lj. Sv. Trojica 141.659 Lj. Sv. Peter 92.560 Piran 885.373 Izola 792.244 Dol pri Ljubljani 552.365 Murska Sobota 413.876 + ima v lasti Miklav?ev zavod , ki je prejel 1.223.976 Stari trg pri Slo. Gradcu 390.890 Kranj 391.500 Beltinci 386.349 + ima v lasti zavod Sv. Cirila in metoda ki je prejel 1.435.028 Sol?ava 359.124 8.827.323 V Sloveniji je ?e nekaj 100 ?upnij....se mi ni dalo ve? brskat. Skupaj sem se?tel 107.872.215,cifra je ve?ja, ker nisem na?el in niti iskal vseh. SOVENSKA DR?AVA CERKVI NA SLOVENSKIH TLEH NAMENI NAD 1.000.000 EVROV (MILIJON EVROV) NA MESEC OD DAVKOPLA?EVALSKEGA DENARJA. Nepobran davek od od profita podjetji, ki jih ima v lasti ??????? Nepobran davek na dohodek, nepremi?nine, zavarovanj, prispevke za pla?e..... kolikor je meni znano ne pla?a ni?!!!!!! Dr?ava pa pla?a tudi socialno in zdravstveno zavarovanje za vse duhovnike in nune,...koliko milijonov je ?e tu????????? MOGO?E BI BIL TU POTREBEN REBALANS PRORA?UNA. Kaj bodo delali novoizvoljeni poslanci? Sprejemali interventni zakon o zamrznitvi pla? in pokojnin itd... HALOOOOO!!!!!!!!

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja glej nekaj so morali tudi zastopnici RKC ponudit. Ker pa gospa pa? ni sposobna za ni? so ji porinili tole. Sploh je pa najbolj svetska njena izjava, da sploh ni mislila biti v vladi ampak v opoziciji... a ker jo je Majer rabil je pa? stisnila zobe in je zdaj v vladi. Res so svetska klapa en ve?ja budala od druzga pa ?e kar jim gre na smeh.

 

Ampak ?e vseeno so pa najve?je perle poslanci iz stranke PS, ko kar direktno berejo napisano iz listov (po mo?nosti vpra?anja in stvari, ki jim jih drugi pripravijo) - vsi po vrsti izredno sposobni in izjemno kvalificirani za delo TV napovedovalca pri TV dnevniku... :hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ?e vseeno so pa najve?je perle iz stranke PS, ko kar direktno berejo napisano iz listov (po mo?nosti vpra?anja in stvari, ki jim jih drugi pripravijo) - vsi po vrsti izredno sposobni in izjemno kvalificirani za delo TV napovedovalca pri TV dnevniku :hohoho:

 

Se pravi so ?e kar nekaj napredovali, v?asih so imeli s kulico napisano na roki! :hudicek::hohoho::aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja o?itno rabijo tebe ker na to se brez tebe zgleda niso spomnil. zavrti telefon in jim povej kako pa kaj :bravo:

 

Sama prijaznost veje iz tvojih postov.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

clovek si mora od casa do casa privosciti lokalnega gostilniskega eksperta v resevanju pol miljarde dolarjev vrednih ladij. sicer je malo kot pretepanje prvosolckov ampak polepsa dan :D

 

zaradi takih mongoloidnih izjav mi sploh ni ve? do forumov, posebej ne do tega. Poserje? se na vsak post in ker o?itno nima? drugega dela, se z vsakim spopada? in goni? dokler ne obupa, ker ti itak ne zna? nehat in nabija? do smrti. Verjetno te na kakih manj liberalnih forumih ne prena?ajo, pa veselo tukaj ?re? ?ivce bolj ali manj starim foruma?em ki se medsebojno ve? ali manj spo?tujejo (mo). In fak of, kraljuj in serji dalje, jaz se s tabo ne bom ve? ukvarjal imej svoje veselje in serji dalje. V realnem ?ivljenju mora? bit zlo velk nesre?nik in zakompleksanec ki mu v lajfu po vsej verjetnosti ni uspelo ni? kaj ve?jega kot se vsak dan vsrati, z malo sre?e ne v plenice.

Taka nesramnost in bolano nezrelo komentiranje ubija kvaliteto vsakega foruma. Da te ni sram. Nekje se ti bo ?e vrnilo, vse se vrne. Nesramne?.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah sori samo ce mislis da bolje ves kaj narediti z ladjo ki stane 500 mio dolarjev kot cela armada zavarovalnic, ladjarjev, inzenirjev in mornarjev, si pac tipicen vaski gobezdac. drzati gobec o stvareh o katerih nimas pojma je vrlina velikih. zdaj pa se jokas ko se ti en sam usran clan foruma ne klanja - lol. ti si tisti ki je sral o "srbski provinci" - good riddance.

vsekakor se je odlicno vsak dan usrati, pa se posebej v plenice :D

 

Z prstomvriti ali brez, to je sedaj vpra?anje. :D:D:D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja cakmal, treba je met koncept. ne mores mesat prsturit in kakice. eno je bigmek, drugo je rosti. vse ma svoje pluse in minuse ampak oboje naenkrat je skoda, moras si vzet cas.

 

.... zraven si ?e tipi?en MCD eater - kako lepo in tipi?no.

 

Tudi nestrinjanje se lahko pove na lep?i na?in. Seveda pa je treba imeti zato ?e malo inteligence,kar je pa seveda privilegij le nekaterih... Sem prav firb?en, kako se bi obna?al do budale, ki bi se spustila na tvoj nivo in se vsrala pred vsak tvoj post, ki so tako ultra premi?ljeni in pametni.

 

In ja jaz sem sral o srbski provinci. In ?e kdaj in ?e kje bom. Tudi direktno v ksiht, ?e je komu treba. In ker si si o?itno to najbolj zapomnil - ?e ma?ku na rep stopi?.... si prav verjetno eden tistih, katerih stari star?i so ?e rojeni tukaj, ti pa ?e vedno ne zna? slovensko oz no?e? znati. In ker to povem naglas sem za marsikoga ?e nestrpen. In ?e enkrat - ?ved, Nemc ali jugovi? - ?e si tle, se prilagodi na?i kulturi al pa spokaj od koder si pri?el, ok? Tudi jaz ?e bi ?el na jug bi moral sprejeti ju?no kulturo al bi bil pa ur nebes. ?e se take ljudi tolerira, naj se jih, jaz jih ne bom. ?e sem zarad tega nestrpen - prav. Ampak vsak bi moral bit pa ne upa. Ker smo ?e povo?eni. ?al.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, res me presene?a, da se ?e kdo pusti sprovocirat kokoladi in njegovim cheap foram, brezveznem neinteligentnim prcanjem, selektivnemu citiranju itd. Zeeehhh. :closedeyes:

 

 

Zakaj se pa zdej ?ipce me?a tle not?

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, res me presene?a, da se ?e kdo pusti sprovocirat kokoladi in njegovim cheap foram, brezveznem neinteligentnim prcanjem, selektivnemu citiranju itd. Zeeehhh. :closedeyes:

Zakaj se pa zdej ?ipce me?a tle not?

 

ti mi tud lahk fafas kurca pa od kokolade jajca.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi so ?e kar nekaj napredovali, v?asih so imeli s kulico napisano na roki! :hudicek::hohoho::aaaaa:

 

Ja sej ni dvakrat za re?t, da si niso moral na roko zapisat s kulijem, ker gumb naj pritisnejo ob glasovanju za predsednika DZ, pa za Jankovića kot mandatarja... :hohoho:

 

ti mi tud lahk fafas kurca pa od kokolade jajca.

 

Dej pomiri se. Spomni se kdo je med prvimi priznal Kosovo, potem pa jebi slovencem mater, pa vseeno kako te kli?ejo.

 

V redu, Albance, ?e se ti to bolj?e sli?i.

 

Zakaj ste tako ob?utljivi na ta izraz? ?lovek mora v dru?bi Albanca vedno pazit, kaj bo rekel in kako se bo izrazil :ne vem:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej pomiri se. Spomni se kdo je med prvimi priznal Kosovo, potem pa jebi slovencem mater, pa vseeno kako te kli?ejo.

 

V redu, Albance, ?e se ti to bolj?e sli?i.

 

Zakaj ste tako ob?utljivi na ta izraz? ?lovek mora v dru?bi Albanca vedno pazit, kaj bo rekel in kako se bo izrazil :ne vem:

 

dobr fafas, tko da sem cist umirjen :vesel:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

In ja jaz sem sral o srbski provinci. In ?e kdaj in ?e kje bom. Tudi direktno v ksiht, ?e je komu treba. In ker si si o?itno to najbolj zapomnil - ?e ma?ku na rep stopi?.... si prav verjetno eden tistih, katerih stari star?i so ?e rojeni tukaj, ti pa ?e vedno ne zna? slovensko oz no?e? znati. In ker to povem naglas sem za marsikoga ?e nestrpen. In ?e enkrat - ?ved, Nemc ali jugovi? - ?e si tle, se prilagodi na?i kulturi al pa spokaj od koder si pri?el, ok? Tudi jaz ?e bi ?el na jug bi moral sprejeti ju?no kulturo al bi bil pa ur nebes. ?e se take ljudi tolerira, naj se jih, jaz jih ne bom. ?e sem zarad tega nestrpen - prav. Ampak vsak bi moral bit pa ne upa. Ker smo ?e povo?eni. ?al.

 

Ti si men res legenda.

?e bi se ti zna?el v Afriki bi se verjetno po?trihal na ?rno, da bi se bolj? uklopu kneda

 

Pa sem ?e miljonkrat reku, da trem osebkom na tem forumu ne bom ve? odgovarjal, B) sam kar ne gre

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res nimate druzga dela kot pa jebat se do nezavesti. :vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Folk, raj? pridte vsi skupi na odbojko in basket v nedeljo, boste lahko bolj koristno ponucal odve?no energijo! :hudicek::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je fajn, ?e se nekdo spusti na vajin nivo a? :jupiii: A ?e kaj politi?no nekorektnega vr?em, da ne bosta samo vidva provokatorja? :punk:

 

saj ne upa?!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.