Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 13 minutami je Boss napisal:

Pa sej prodajalci hočejo delat v nedeljo, saj dobijo dodatke za nedeljsko delo. A ti bi jih rad spravil ob ta zaslužek? Aja, pa sam ne hodim v štacuno v nedeljo ampak sigurno pa nisem tisti, ki bo odrejal kdaj naj kdo dela. Tako, da naj prodajalci in prodajalke povejo ali so za, da je zaprto.

So zato, definitivno  in 100%.Vem iz prve roke, ker jih veliko poznam. Raje bi bile doma, kot pa da dobijo tisti mali dodatek. A ti nisi tudi raje doma v nedeljo. A bi ti tudi rad delal za dodatek? A se ni folk že enkrat o tem tudi izrekel? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam grem dostikrat v trgovino po osnovne potrebščine (torej : makarone,jogurt ipd in ne v šoping ala cunje , nov tv).  Če bodo zaprte , bodo pač zaprte in bom s tem računal preko tedna. Mogoče jaz malo drugače gledam na te stvari , ker se gibam v družbi ljudi, ki delamo petke svetle in nam nedelja ne pomeni avtomatično dneva za oddih. 

 

Ampak raje bi videl , da so odprte. Jbg. 

Je pa res, vprašali so narod kaj si želi, odločil se je in oni so naredili kontra. To je pa jebanje naroda v glavo..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

So zato, definitivno  in 100%.Vem iz prve roke, ker jih veliko poznam. Raje bi bile doma, kot pa da dobijo tisti mali dodatek. A ti nisi tudi raje doma v nedeljo. A bi ti tudi rad delal za dodatek? A se ni folk že enkrat o tem tudi izrekel? 

Zate je mogoče mali dodatek, za prodajalce, ki niso glih bajno plačani pa to pomeni mogoče mnogo več. Tudi na mojem prejšnje delovnem mestu so nekateri z veseljem delali v nedeljo in soboto in to tudi 2x na mesec pa so dobili 100 EUR več. In nekateri prodajalci pač radi delajo v nedeljo ravno zato, da si popravijo finančno stanje in zato sem prepričan, da naj se o tem vprašanju odločajo oni in ne mi. Meni je pa popolnoma vseeno kako se bodo odločili.

 

 

pred 35 minutami je Nejc1986 napisal:

Je pa res, vprašali so narod kaj si želi, odločil se je in oni so naredili kontra. To je pa jebanje naroda v glavo..

Ne pozabit, da referendumska odločitev velja le za obdobje enega leta in da je bil ta referendum pač čisto zapravljanje denarja. Lahko bi samo za eno leto ustavili delo v nedeljo potem bi bilo pa spet prepuščeno vsakemu pravnemu subjektu posebej.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Točno to. Tudi sam raje delam ob nedeljah kot čez teden. verjamem, da tudi vsi trgovci nimajo družin ali pa jim xy eur dodatka veliko pomeni.. 

 

Ups,to pa nisem vedel da referendumska odločitev velja zgolj 1leto. No,pa vem nekaj novega , tnx.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 3. 2020 ob 21:52 je Boss napisal:

Nem?ija izredno dobro testira in zato imajo na prvi pogled veliko primerov, tudi ?vica ni dosti za njo, le da imajo smolo da so sosedje Italijanov in da so ukrepe o negrupiranju prakti?no za?eli izvajati skoraj 10 dni za nami. Zato imajo celo ve? primerov na ?tevilo prebivalcev kot Italija. Ampak ker se jim ?tevilo oku?b ne pove?uje logaritemsko ampak nekje stagnira verjetno ne bo te?av tako pri njih kot v Nem?iji, kjer je situacija podobna.

 

Bodo pa imeli te?ave v Veliki Britaniji in sploh v ZDA, kjer je skok novo oku?enih res ogromen in so prakti?no ?ele v fazi najve?jega nara??anja.

 

Kar se pa ostalih tvojih navedb ti?e, bova pa konec aprila tole ?e 1x predebatirala pa da vidiva kako se je zgodba razvila.

Alex, april je mimo, a bova midva že kaj podebatirala kako so se zadeve odvile v zadnjem mesecu? 😉

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Alex, april je mimo, a bova midva že kaj podebatirala kako so se zadeve odvile v zadnjem mesecu? 😉

Z lahkoto. Države. ki so vse skupaj na začetku vzele z lahkoto, imajo probleme.Ala Italija, Španija, Nizozemska, Švica, Anglija, Belgija.... Sedaj je na vrsti Rusija.

Mi smo to rešili skoraj z odliko s pravočasnimi ukrepi.

Če bi bili pozni in se ne bi vsi držali omejitev nas ne bi rešilo nobeno javno zdravstvo. Sedaj, ko ostali komaj kaj hodijo zunaj svojih domov. imajo pri nas že piknike nekateri. Trgovine bodo med prvimi zalaufale, kakor tudi vse ostalo. Pijnčki bodo celo v gostilne lahko hodili.

Sicer pa mi je te korone in fa... ng politike že poln kufer. 

Kamor koli prideš, s vsemi pogovor samo na  te teme. 

Res se mi ne da več debatirati o tem. 

  • Všeč 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od jutri dalje v bifejih ... 🤪

 

image.png.b5b0ad712305fce995c9064f7915fa01.png

  • Všeč 1
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Jest napisal:

Od jutri dalje v bifejih ... 🤪

 

image.png.b5b0ad712305fce995c9064f7915fa01.png

Vprašanje koliko jih bo sploh imelo odprto? Verjetno se marsikomu ne izplača odpreti za tisto malo terase,kar je nekateri imajo... Plus da bodo mize bolj narazen in jih bo že zato manj... Jaz se sicer veselim tega,saj mi bo pasalo spiti kavo na turi. Zdaj so bile v igri predvsem Petrol kave.

 

Sicer pa; planinske koče verjetno tudi spadajo v to zgodbo,ne? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako se stvari postavljajo na svoje mesto, ko smo začeli razmišljati da smo mogoče ta virus preboleli mimogrede konec prejšnjega oz v začetku letošnjega leta. Takrat seveda ni bilo nobene panike, čeprav je pol razreda po šolah manjkalo recimo... En primer s Primorskega konca..

d8866eadb7d281f15ab29c90da49b3cb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, to je to, zato pa tako zavlačujejo z objavo vseslovenskega testa protiteles. Po moje imajo noro visok procent tega (moja groba ocena nekje okoli 60%), da že od četrtka tuhtajo kakšno zgodbo naj napletejo, da ne bo folk ugotovil, da je bila to vse tak kiks, ki nas bo še leta tepel pa ne zaradi virusa ampak zaradi vsega ostalega.

 

Zato je bil tudi tako na hitro, praktično na vrat na nos, že v četrtek sproščeno prehajanje med občinami in cel kup drugih zadev so sprostili. Zdaj bodo pa zgodbo še malo sfrizirali (zato tudi odprtje frizerskih salonov 😉) in nam jo prodali po diskontni ceni.

 

 

Drugač pa tudi to ni vsa zgodba... test protiteles bo pokazal tako Covid-19, Gripo, prehlad in celo cepljenje proti gripi. To so enaka protitelesa, zdaj naj pa ugotavljajo kaj je prav.  Najboljš po zdravi kmečki pameti, kot je pred mesecem in še malo dejal predsednik vlade. Jebeš strokovnjake, če pa on in Trump najbolj vesta kako je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je SpEkTr napisal:

Nekako se stvari postavljajo na svoje mesto, ko smo začeli razmišljati da smo mogoče ta virus preboleli mimogrede konec prejšnjega oz v začetku letošnjega leta. Takrat seveda ni bilo nobene panike, čeprav je pol razreda po šolah manjkalo recimo... En primer s Primorskega konca..

d8866eadb7d281f15ab29c90da49b3cb.jpg

Ammm...  Predvidevam, da je to tvoj izvid? Pa se ti kaj dozdeva kdaj si prebolel to zadevo ali si bil asimptomatski?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Hja, to je to, zato pa tako zavlačujejo z objavo vseslovenskega testa protiteles. Po moje imajo noro visok procent tega (moja groba ocena nekje okoli 60%), da že od četrtka tuhtajo kakšno zgodbo naj napletejo, da ne bo folk ugotovil, da je bila to vse tak kiks, ki nas bo še leta tepel pa ne zaradi virusa ampak zaradi vsega ostalega.

60%? Iz tvojih ust v božja ušesa. 
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/z-novim-koronavirusom-se-je-do-zdaj-okuzil-vsak-trideseti-prebivalec-slovenije/522756

Popravljeno od Symon
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, dobr so friziral... 😁

 

Bom videli v jeseni, ker če je bila prekuženost visoka ne bo nobenih težav, če pa je to kar zdaj trdijo, potem bomo imeli ponovitev dogajanja. Žal so šli s svojimi manipulacijami in zavajanji ter lažmi že tako daleč, da jim ne morem več verjeti in bodo pač samo dejstva govorila kaj je res in kaj ne.

Če je to res kar pravijo zdaj potem bodo verjetno Švedi v jeseni zmagovalci vsi ostali pa bomo imeli popravni izpit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In če bi čebela če ne imela, bi čebela bela bila. 😆 

 

Dodano: Če ne bi bilo ukrepov in bi na koncu umirali kot v Italiji bi bila kriva vlada ker ni storila nič, če pa umre premalo ljudi je pa vlada kriva ker je delala hojladri za brezveze. Odvisno od tega kaj se zgodi in katero politično opcijo kdo podpira. Tko je s temi če-ji, kaj bo, če bo in kaj bi bilo, če ne bi bilo. 

Popravljeno od Symon
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da si pozitiven za en kup spolnih bolezni bi bil covid še najmanjši problem. :P 

 

 

No ja, pa bo počasi konec praznih ulic in polnih sprehajalnih poti. Jeseni ponavljamo vajo?

Popravljeno od S'tan
  • Všeč 1
  • Haha 1

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Symon napisal:

In če bi čebela če ne imela, bi čebela bela bila. 😆 

 

Dodano: Če ne bi bilo ukrepov in bi na koncu umirali kot v Italiji bi bila kriva vlada ker ni storila nič, če pa umre premalo ljudi je pa vlada kriva ker je delala hojladri za brezveze. Odvisno od tega kaj se zgodi in katero politično opcijo kdo podpira. Tko je s temi če-ji, kaj bo, če bo in kaj bi bilo, če ne bi bilo. 

To je beseda......:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je gregc88 napisal:

js sm se tud  testiru in imam izvid..zdrav ko riba 

 

Screenshot_20200505_201850_com.android.gallery3d.thumb.jpg.9bf5c8c5283e273bed2fa97b576e6120.jpg

Ne se preveč veselit,boš jeseni,ker nisi prekužen. Samo ne vem od koga boš dobil virus,ker ga nikjer ne bo!:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je še kdo dobil iz šole, da moramo starši podpisat izjavo, da je otrok zdrav in da ni bil v stiku s korono okuženo osebo.

 

Pa kaj hudiča jim ni jasno, jaz nisem dohtar niti nimam možnosti, da bi testiral otroka ali je bil okužen ali ne pa kako hudiča naj vem, da ni bil v stiku s kakšno osebo, ki je imela korono, če večina sploh ne ve da je ali je bila okužena.

 

In zakaj sploh hočejo, da podpisujem - a je to potem lahko podlaga, da me tožijo, če bi recimo se izkazalo, da je bil otrok prenašalec? A to zdaj pomeni, da ministrstvo za šolstvo in zdravstvo prelagata odgovornost na starše? Zakaj?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.