Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 30 minutami je FuManchu napisal:

Ko bi narod za en mesec ugasnil radi in TV bi videl, da se drugače živi. 

Jaz že dolgo časa nimam ne enega in ne drugega.

Mam rad svoje možgane umazane in ne oprane.

 

 

Eeee, dedec, ti si naš!

 

A tebe tudi 'okolica' čudno gleda zaradi tega?

 

Te kdaj vprašajo, če si mormon?

 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In spet:

 

SIOL.NET

"Zaradi jasne noči bo ponedeljkovo jutro najhladnejše. Temperature bodo večinoma med -12 in -6, v mraziščih bo lahko tudi hladneje," je...

 

A se norca delajo ali le tekmujejo, kdo bo imel večje bedake med občinstvom? Mislim, a ni nekaj normalnega, da je v januarju mraz? A ni nekaj normalnega, da je v januarju pod nulo? Pa saj ni avgust, da bi bilo potrebno tako opozorilo, ker bi ljudi mraz lahko presenetil... A to se že norca delajo ali je zdaj že vsaka novica senzacionalna? A bomo kmalu brali: "SENZACIONALNO - ženska je otroku naredila sendvič in notri dala narezano kumarico, sir in salamo!"

 

Mogoče gremo pa res v tej smeri...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 1. 2023 ob 6:53 je Slivka napisal:

In spet:

 

SIOL.NET

"Zaradi jasne noči bo ponedeljkovo jutro najhladnejše. Temperature bodo večinoma med -12 in -6, v mraziščih bo lahko tudi hladneje," je...

 

A se norca delajo ali le tekmujejo, kdo bo imel večje bedake med občinstvom? Mislim, a ni nekaj normalnega, da je v januarju mraz? A ni nekaj normalnega, da je v januarju pod nulo? Pa saj ni avgust, da bi bilo potrebno tako opozorilo, ker bi ljudi mraz lahko presenetil... A to se že norca delajo ali je zdaj že vsaka novica senzacionalna? A bomo kmalu brali: "SENZACIONALNO - ženska je otroku naredila sendvič in notri dala narezano kumarico, sir in salamo!"

 

Mogoče gremo pa res v tej smeri...

Ej za neko "normalno" LJ familijo je to pomoje senzacija, ja :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Slivka napisal:

 

Jah, imam nekaj poznanstev v bolnici. Veš, lahko tebi, ki bolnico kdaj pa kdaj vidiš od zunaj, jaz pa sem skoraj vsak dan v bolnici. No, pa tako slišim marsikaj...

 

No, samo ne govori, da si vsak dan v Polju. Bo še kdo narobe razumu 😁

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, če ti po pravici povem, ko takole pogledam okoli sebe,...

 

A verjameš, da me včasih prime, da bi šel ven na tablo pogledat, če nisem res v kakšni taki ustanovi...

 

In, ne boš verjel, dostikrat na kaj takega pomislim, ko se pogovarjam s svojim novim šefom...

 

Tako da očitno ni samo Polje 'Polje' ampak je takih 'Polj' polna Slovenija...

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Slivka napisal:

Ma, če ti po pravici povem, ko takole pogledam okoli sebe,...

 

A verjameš, da me včasih prime, da bi šel ven na tablo pogledat, če nisem res v kakšni taki ustanovi...

 

In, ne boš verjel, dostikrat na kaj takega pomislim, ko se pogovarjam s svojim novim šefom...

 

Tako da očitno ni samo Polje 'Polje' ampak je takih 'Polj' polna Slovenija...

Ti je golob stopo na prste.....🤔😁😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Slivka napisal:

Ma, če ti po pravici povem, ko takole pogledam okoli sebe,...

 

A verjameš, da me včasih prime, da bi šel ven na tablo pogledat, če nisem res v kakšni taki ustanovi...

 

In, ne boš verjel, dostikrat na kaj takega pomislim, ko se pogovarjam s svojim novim šefom...

 

Tako da očitno ni samo Polje 'Polje' ampak je takih 'Polj' polna Slovenija...

Eno tako "polje" je sedaj v parlamentu. 😉 In to v razširjeni verziji. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.RTVSLO.SI

Slovenska obveščevalno-varnostna agencija je v Ljubljani odkrila in priprla tuja državljana, ki sta obdolžena vohunjenja za Rusijo. Gre za moškega in žensko, ki naj bi vohunila pod pretvezo trgovanja z...

 

Ampak, zakaj ne objavijo slik. Bilo bi koristno, da bi ljudje vedeli, kako vohuni izgledajo, pa da se organizira sodelovanje med občani in varnostno službo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Mraušk Mčk napisal:
WWW.RTVSLO.SI

Slovenska obveščevalno-varnostna agencija je v Ljubljani odkrila in priprla tuja državljana, ki sta obdolžena vohunjenja za Rusijo. Gre za moškega in žensko, ki naj bi vohunila pod pretvezo trgovanja z...

 

Ampak, zakaj ne objavijo slik. Bilo bi koristno, da bi ljudje vedeli, kako vohuni izgledajo, pa da se organizira sodelovanje med občani in varnostno službo.

 

 

Takole izgledajo vohuni :)

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, sedaj lahko vidimo, kam sežejo lovke rusije in  ruski vohuni in zakaj je toliko rusofilov pri nas. Tej modeli imajo ponavadi tudi nalogo oblikovati splošbo mnenje. Potem se pa čudimo, da je toliko navijačev za ruske agresorje. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, Aleks. Čist prav imaš. Tega je zdaj pri nas toliko da ne moreš verjet.

 

Prejšnji teden v strogem centru Moravč (oštarijja). Sedijo trije moškimed 30 in 40 leti za mizo. Čeprav so dokaj dobro govorili vaško slovenščino, sem takoj vedel, da so ruski vohuni. In kako sem jih razkrinkal? Čeprav ga znamo slovenci kar dosti zlizat, so oni prakticirali prav ruske količine (ene 5x toliko, kolikor sem do sedaj v naši krajih videl najbolj natrenirane Slovence.

 

Ampak najbolj zanesljiv znak da so ruski vohuni je bil pa to, da so v oštariji, kjer točijo dobro Bernard pivo, pili eno scalnico iz flaš s peterokrako zvezdo. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Mraušk Mčk napisal:

Res je, Aleks. Čist prav imaš. Tega je zdaj pri nas toliko da ne moreš verjet.

 

Prejšnji teden v strogem centru Moravč (oštarijja). Sedijo trije moškimed 30 in 40 leti za mizo. Čeprav so dokaj dobro govorili vaško slovenščino, sem takoj vedel, da so ruski vohuni. In kako sem jih razkrinkal? Čeprav ga znamo slovenci kar dosti zlizat, so oni prakticirali prav ruske količine (ene 5x toliko, kolikor sem do sedaj v naši krajih videl najbolj natrenirane Slovence.

 

Ampak najbolj zanesljiv znak da so ruski vohuni je bil pa to, da so v oštariji, kjer točijo dobro Bernard pivo, pili eno scalnico iz flaš s peterokrako zvezdo. 

Bernard je res dober,sploh temen....🤗👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

No, sedaj lahko vidimo, kam sežejo lovke rusije in  ruski vohuni in zakaj je toliko rusofilov pri nas. 

 

Kot sem že omenil, pod nujno bi se morali občani bolj angažirat, Prav nič nebi bilo narobe, če bi prijavljali sumljive osebe varnostnim službam.

 

Ker, če nam že sama tehnologija to omogoča. Mobilne aplikacije za iskanje pokemonov nebi bilo težko mal predelat.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa ne pozabit... najlažje jih razkrinkaš, ker govorijo boljšo oziroma bolj pravilno slovenščino od domačinov.

 

Mi je pa zanimivo tole razkrivanje in obešanje na velik zvon kolk je Sova vse sama izvohala. Da s tako sigurnostjo govorijo, da so res vohuni in kakšen vseevropski uspeh je to, a drugače ne znajo niti niti kombija z vohunsko opremo zaščitit.

 

Ne vem, zgodba je nenavadna sploh kako so jo s pompom spravili po skoraj dveh mesecih v javnost. A je povezano s tem, da kandidramo za nestalno članico varnostnega sveta in rabimo glasove podpore? Češ glej Slovenijo, kako je pomembna, da jo morajo nadzorovati vohuni in glej kako močno obveščevalno ima, da jih takoj razkrinka - ja tel bi res lahko bili člani VS OZN.

 

Nič ne impliciram, lahko da sta res vohuna z dvema otrokoma, lahko pa ste preprodajalca umetnin, hodita po robu zakona in črnega trga tihotapljenja pa sta nekomu stopila na žulj. Pa je najlažje tako, da jih ocinkari, da sta ruska vohuna. To danes vedno pali.

 

Še enkrat, ne vem, ampak zgodba mi deluje takole malo privlečeno za lase, sploh, ker kao zdaj čakamo odziv Moskve. Ja kaj pa pričakujemo, da bo odgovor? Ja seveda sta to naša vohuna, takoj nam jih vrnite, če ne vas bomu znukal, al kaj?

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, Rusov res ni podcenjevat. Ruski vohun je lahko vaš najbližji sosed, in to precednik.

 

 

WWW.RTVSLO.SI

Hrvaški predsednik Zoran Milanović nasprotuje pošiljanju sredstev za ubijanje Ukrajini, saj ocenjuje, da to ne more prispevati h koncu vojne. Hkrati meni, da "Krim nikoli več ne bo v Ukrajini in da je bilo Kosovo...

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa, če imamo kakega ruskega krta tudi na forumu? 🤔

pred 6 urami je Boss napisal:

Aja pa ne pozabit... najlažje jih razkrinkaš, ker govorijo boljšo oziroma bolj pravilno slovenščino od domačinov.

 

Mi je pa zanimivo tole razkrivanje in obešanje na velik zvon kolk je Sova vse sama izvohala. Da s tako sigurnostjo govorijo, da so res vohuni in kakšen vseevropski uspeh je to, a drugače ne znajo niti niti kombija z vohunsko opremo zaščitit.

 

Ne vem, zgodba je nenavadna sploh kako so jo s pompom spravili po skoraj dveh mesecih v javnost. A je povezano s tem, da kandidramo za nestalno članico varnostnega sveta in rabimo glasove podpore? Češ glej Slovenijo, kako je pomembna, da jo morajo nadzorovati vohuni in glej kako močno obveščevalno ima, da jih takoj razkrinka - ja tel bi res lahko bili člani VS OZN.

 

Nič ne impliciram, lahko da sta res vohuna z dvema otrokoma, lahko pa ste preprodajalca umetnin, hodita po robu zakona in črnega trga tihotapljenja pa sta nekomu stopila na žulj. Pa je najlažje tako, da jih ocinkari, da sta ruska vohuna. To danes vedno pali.

 

Še enkrat, ne vem, ampak zgodba mi deluje takole malo privlečeno za lase, sploh, ker kao zdaj čakamo odziv Moskve. Ja kaj pa pričakujemo, da bo odgovor? Ja seveda sta to naša vohuna, takoj nam jih vrnite, če ne vas bomu znukal, al kaj?

Mene bolj čudi to, da je fajonka, ki je drugače velika prijateljica rusije, to priznala. In to na srečanju, kjer se prilizujejo drugim voditeljem. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Spet… skupinska tekma… smo svetovni prvak… 

  • Všeč 5
  • Ljubim 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vedo več, kako bi narod drkali v glavo:angry:

 

WWW.ZURNAL24.SI

Strokovnjaki pravijo, da so bolj škodljive za okolje od dizelskih izpustov.

 

  • Žalosten 1
  • Jezen 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.