Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

hihi, men se pa slikca ni pokazala in sem prebral padalo za brezskrbne spuste. Prvo sem se vprašal: kakšno je pa padalo ki ni namenjeno brezskrbnim spustom? Z velik luknjami in preparelimi vrvicami? 🤪

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

hihi, men se pa slikca ni pokazala in sem prebral padalo za brezskrbne spuste. Prvo sem se vprašal: kakšno je pa padalo ki ni namenjeno brezskrbnim spustom? Z velik luknjami in preparelimi vrvicami? 🤪

 

to mam pa enga za prodat, 1x rabljeno nikoli odrto :D

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Tole sem prejel prej. Verjetno malo pretiravajo? 🤔

Screenshot_20210608-153322__01.thumb.jpg.27c977bf5c05cf5ba868baf8edffdbff.jpg

 

 


A je to na FBju… a nisi ti brez FBja? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
Pravkar je Jest napisal:


A je to na FBju… a nisi ti brez FBja? ;)

Sem silom prilike zaradi banda. To so mi poslali na mail. Kdo ima to čez? 🤔

 

 

Napisano

Hčerka danes že štiri mesece stara. Kako leti čas:)

  • Všeč 12

N7rRRL1.jpg

Napisano

Še mal pa bo treba puško kupit in fante odganjat.

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Napisano
pred 7 urami je Boss napisal:

Še mal pa bo treba puško kupit in fante odganjat.

Puška že kupljena:punk:

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 16 urami je Alex napisal:

Sem silom prilike zaradi banda. To so mi poslali na mail. Kdo ima to čez? 🤔

 

mislim, da je tole MMS

Napisano
pred 43 minutami je FuManchu napisal:

V soboto akcija:punk:

 

 

20210609_155937.jpg

Tudi diski brembo? 

 

 

Napisano
pred 23 minutami je Alex napisal:

Tudi diski brembo? 

Tudi. Brembo max line.

N7rRRL1.jpg

Napisano

Koncno se naspaw k zmaj in pocasi start proti Kamniskemu sedlu. Desus tempo dan bo tole in brez stresa, huhu

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Danes sem bil na specialnem pregledu, kjer ti pregledajo celo telo v nulo. Sodelujem namreč v nekem znanstvenem (medicinskem) projektu. Kar me navdušuje je to, da so mi meritve določile, da ima moje telo "metabolno starost" le 42 let. 🤗 Tudi mišična masa je zelo nad povprečjem. To le potruje, da sem zelo fit. 😊

  • Všeč 4
  • Ljubim 3

 

 

Napisano
pred 10 minutami je Nejc1986 napisal:

Zdaj pa 6dni dopusta 😎😎

Enako. S tem, da ga imam samo pet, ker ne delam ob sobotah.

Danes, sem se kopal in moram reči, da je morje že zelo toplo.🤗 Tako, da bo kar kopalni dopust. 

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Danes z mojimi vozili skupno prevozil cca. 50 km, od te ima kolo 100 % delez. Lusten dan, realiziran iz lanskega dopusta. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Enako. S tem, da ga imam samo pet, ker ne delam ob sobotah.

Danes, sem se kopal in moram reči, da je morje že zelo toplo.🤗 Tako, da bo kar kopalni dopust. 

Mislim da se bom tudi jaz v soboto v užitkom vrgel v morje :)

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano

Tudi jaz se bom raztegnil v našem lepem jadranskem morju!😊

Se mogoče srečamo na kakem :cheers:

Napisano

Jaz se pa ne bom v našem morju... Grem konec drugega tedne proti Dalmaciji... 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano
dne 16. 6. 2021 ob 19:33 je Nejc1986 napisal:

Zdaj pa 6dni dopusta 😎😎

 

Uff, jaz sem pa od danes na 26 dnevnem, če vštejem še vse vikende. Sej ne vem, če se je za pohvalit, ampak to je moj prvi dopust v vsej moji delovni dobi, da traja več kot dva tedna. Sploh ne vem kako to zgleda, če si tri tedne frej. :nevem:

33112_1.png

Napisano
pred 22 minutami je Boss napisal:

 

Uff, jaz sem pa od danes na 26 dnevnem, če vštejem še vse vikende. Sej ne vem, če se je za pohvalit, ampak to je moj prvi dopust v vsej moji delovni dobi, da traja več kot dva tedna. Sploh ne vem kako to zgleda, če si tri tedne frej. :nevem:

Tudi sam nisem bil nikoli več kot 2tedna skupaj na LD... 

 

Je pa bilo po svoje luštno biti 6tednov na bolniški in potem direkt v 2tedenski dopust. 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @Alex Malo bolj prečekiral-dejansko so te v zgornjem linku še najprimernejše oz. najbližje odščipnejo...pač edine take Knipexove t.i."flush cut" ščipalke. Ostale so praktično vse bolj za elektroniko,ali za plastiko.   Ampak-PAZI!!! Kot sem že napisal-"do not cut steel"-torej le za mehke kovine-baker do fi-6mm! Če pa rabiš za jeklo ipd. pa kakšne od tistih zgoraj predstavljenih. Meni se najbolj dopadejo 61 01 200,a kakor za koga-vsake imajo svoje prednosti in slabosti.   Je pa tudi res,da vsake ščipalke v bistvu ne "režejo",ampak na koncu "odtrgajo" oz. "raztrgajo"...zmogljivejše imajo za to na rezilih celo nabrušeno vdrtino,da tako lahko zagrabijo večji fi....a seveda je tu spet problem pri ščipanju tanjših žic itd...pač-idealne ščipalke ne obstajajo.... Kaj mislim z tem povedati-vem,kako kitara izgleda (sem iz glasbene družine,in nekaj let sem tudi jaz igral kitaro-klasično),in kako te prečke morajo biti na koncu obdelane,da ne režejo v dlan...v vsakem primeru boš moraj konec še obdelati,ker mora biti "perfektno"...ok-komu to govorim😄😉...gre za to,oz.,kaj bi rad povedal-po moje,če boš hotel prečko "poravnati" z vratom,boš v vsakem primeru moral ščipnjen konec prečke še na fino zbrusiti. Z takim "flush cut" bi se nekaj brušenja rešil,a ne povsem...pač kitara oz. vrat mora biti res v nulo izdelan-brez ostrih koncev prečk....po drugi strani pa prečke tudi ne smejo biti prekratke...bi najbrž grdo izgledalo🙄 Jaz bi na tvojem mestu vzel 20-stopinj "upognjene" CoBolt,ki nimajo simetričnih rezil (glej piktogram zraven navedbe 20-stopinj),in že "bližje" odščipnejo... Npr. tele Just a moment... WWW.KNIPEX.COM   Te so brez "udrtine" v rezilih in z "enostavnimi" plastificiranimi ročaji....obstajajo tudi varijante z komfortnimi ročaji itd...pač izberi po osebnih preferencah. Ali pa tiste TwinForce,ki sem jih lih predstavil...a kot rečeno-niso FlushCut. Meni npr. so bolj všeč enostavni ročaji,ker pri montaži lažje vtaknem v globok žep (vtaknem zmeraj le eno ročico),in tudi lažje izvlečem...in pri izvleku ni problemov z zatikanjem,če imam "v žepu" dve,tri ali več klešč.   Še enkrat-če pa res potrebuješ zgolj za mehke kovine,pa tiste z zgornjega linka.   Pri odločitvi,pa je fino,če lahko vidiš v živo-priporočam Žabjek v Ljubljani-imajo res veliko klešč na zalogi...a spet ne čisto vsega. Seveda so malce dražji,kot npr. najugodnejši online,a da lahko "primeš v roko"...saj veš...nič ni zastonj.   Upam,da sem ti bil v pomoč.   L.P.
    • Kako taki majstri obdržijo posel mi je res misterija.....a folk nič ne preveri preden da tako zadevo servisirati?!?
    • Zakaj si pa te ti tako gužvo delal v službi in se grenek, da dobiš Zoe?🤪
    • Ja tudi v Mariboru se je od časa ko je @godlike kupoval zamenjalo prodajalce. Branko je v penziji in sta sedaj Gorazd in Dejan.
    • Kot že napisano ob nakupu...   Jaz sem bil zadovoljen z nakupovalno izkušnjo, prodajalcem v Ferk-MB.   Na 3K popusta od Mazde sem dobil še 500€, ostali prodajalci, ki sem jih kontaktirali, niso dali več.   Morda bi še kje bila kakšna majhna razlika, dvomim da večja...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.